Audi 80 B3

Audi 80 B3

Član
Hvala druze :) evo jos koja malo kvalitetnija slika, ove se i onako stalno brisu :( jel mogu negdje upload da budu duze vrijeme ?
DSC_7852.jpg
DSC_7853.jpg
DSC_7854.jpg
DSC_7858.jpg
DSC_7858.jpg
[/url][/IMG]
DSC_7862.jpg
DSC_7867.jpg
DSC_7870.jpg
 
Član
Postimage.org
ne brise ih cesto..
sto se audija tice, i dalje nisam za farove al i nije toliko lose...samo naprijed
 
Član
ubacio sam na postimage mislim da sam i prije ali nisam siguran..a ne znam eto za farove ti si jedini koji je rekao da ti se ne svidja heh ali stvar ukusa jbg :/ meni je lijepo leglo..sledeci planovi su unutra, moram tapacirunge na vratima u kozu i moram naci crni tepih pa neka sjedista od passata 5 ili tako nesto, al ne znam kako ce ici to prebacivanje..
 
Član
Ma ekstra auto , uradi full kozu ili od passata ono plava alkantara i crna koza , tako nesto trazi ;)
 
Član
Pa i ovo su faorvi koji orginal pasu na B4 malo sam prepravljo masku i to da bi bio ovako sve..razmisljo sam ja o socivima dok je bio moj far obicni, ali staklo pa ne bi se fino vidilo socivo, htio sam i da napravi staklo od plexiglasa al nije uspjelo pa sam onda naletio na ove farove i eto.a ne mislim ja bas da moraju sjedista od passata moze i od 4 ili golfa 4 samo nek je nesto novije i da ima podesavanje po visini i da ne skripe kao ova moja :D al eto prvo da sredim tepih(vec sam gledao kod ovog iz lukavca al nikako da mi javi) i tapacirunge na vratima pa cu onda sjedista i to je to..sto se tice maske ajd reko kad je sve u istoj boji nek bude i maska :)
 
Član
evo ga sredio sam i sjedista jos me muci tepih :) ofarbao sam i ove plastike izmedju stakala u crno pa mnogo je ljepse ali to sam danas pa nisam slikao :) jos mi ostaje krov i tepih da ga ucrnim skroz :D tepih nigdje da nadjem da valja...
21b2ec2.jpg
21b2ec2.jpg
xliioz.jpg
 
Član
uzivo je malo ljepsa, na slikama ovako izgleda :D a iskreno i meni je ljepse izgledala dok sam je gledao kao materijal :D vjerovatno sto je bila kao manji komad.nisam znao da ce da bude ovako al fino je uglavnom :D
 
Top