Audi 80 B3

Audi 80 B3

Član
odlican cist i lijep avdija nekada mu odraditi sjedista i tapacirunge i to je to..kod mene kod jarana ima sve kozno i tapacirung i sjedista sve crno..
 
Član
pa i ja sam razmisljao o tome da uradim kozu i to.ali mi je ostaje tepih, pa prvo cu morat da nadjem crni tepih pa odna da radim presvlake:) al neka za sad i ovako u tonu je :D
 
Član
evo ga pao i volan od RS2 :) samo moram da ga presvucem posto je oguljen...
20150522_161052.jpg
 
Član
evo jos nekih sitnica, sredio sam volan, stavio bocne zmigavce od golfa 4 i osvijetljenje napokon sredio da mi lici na nesto,probao bijelo ali ne ide nece sve da sija isto pa sam napravio da bude crveno i radio je crven pa sam kompletiro (mada na slici izgleda vise narandzasto ali je crveno)
20150608_174152.jpg

20150608_174208.jpg
20150608_203443.jpg
 
Član
mucio sam muku sa satom :) i onda kupio crvene sijalice pa one sto su bile morao ih presjec pa izvaditi obicne pa ubaciti ove crvene u one plastike i sve to zaletimit pa onda u sat :D
 
Član
i ja bi da moze al ne moze, crvene su sijalice iza i da skinem boju sa kazaljki opet ce sijat crveno, a da stavim bijele sijalice onda brojevi nece biti ni bijeli ni crveni :/ probo sam bijele brojeve i crvene kazaljke al ne moze kako treba uvijek negdje jace negdje slabije sija i na kraju sam ovako napravio...
 
Top