Audi 80 B3

Audi 80 B3

Član
To nisam znao. Vjerovatno su kod nas u malom broju. Koliko je to kW? Ja sam imao 59kW 1.6tdi
 
Član
pa ako ne uspijem da sredim masku onda cu da trazim haubu.a jeste ovo je njegov fabricki motor 1.9 nisam ni ja znao do neki dan, mislio sam da je ubacen ali nije a sinoc mi je potvrdio i prosli vlasnik.50 kw je motor..taj Nedim koji ga je kupio prije mene kupio ga od nekog penzionera koji ga je dovezo iz njemacke imao 164000 na satu.sad ima oko 240...a sredio je Ema diode juce heh jos eto maska i spustanje za koji dan.bice slike :)
 
Član
pa mislim da ce biti ljepse i zanimljivije ovako nego da stavim haubu od b4, to su vec radili ovako nije niko :) postavit cu slike dok jos ofarbam masku i sredim.a farovi super svijetle samo ovaj lijevi mi malo magli morat cu silikon pa oko cijelog fara izgleda :/
 
Član
Kakav silikon sta ti je....uzmi fino ljepilo za sajbe! Fino zagrij fenom skini staklo. Namazes i napravis ljudski. Nemoj fuseriti na svom autu pobogu!
 
Član
pa ima onaj silikon za sajbe.a to sam mislio tanko samo gdje se spaja staklo.problem sto sam jedva uglavio farove tesko sad da ih skidam skroz da bi skinuo staklo :/
 
Član
masku cu u istu boju kao i cijelo auto, jer je cijelo ofarbano nigdje nema druge boje a i prije je bila ista boja maske mislim da ce i sad da sjede :) a i ako budem kad htio u crno nije tesko uzeti crni mat sprej :)
 
Član
Druze napravi kako valja...rasklopi ga...ocisti staro ljepilo...i nanesi novo. I imas far koji dihtuje kao nov.
 
Top