Audi 80 B3

Audi 80 B3

Član
ajd bice bolje slike kad ga spustim, ovo onako radi reda samo :D a nista bez Eme, bio kod njega on mi je sredio rucice hehe hvala vam i bice spustanje za koji dan vjerovatno dok malo stanem na noge :)
 
Član
evo "spustio" ga prije par dana al zaboravio prije da stavim slike :) mada se i nije bas spustio, stavio sam neke plave opruge naprijed mi je taman, nije puno tvrd udobno je jos za vozit a nije ni puno dignut, al vec nazad druga prica, ne znam kako da je ovolika razlika,pa cu vjerovatno uzeti obicne opruge zadnje i skratiti ih i poravnati sa prednjim..
20150506_144719.jpg
20150506_144739.jpg
 
Član
Audi je odlican, usput ja ne vidim ovu zadnju sliku, ne znam dal je do mene ili ....
 
Član
pa eto treba nazad jos malo, stavio mu opruge al tako ostalo, pa ne znam sta cu.il da sijecem il da grijem.jer ne bi uzeo one da skroz spustim onda kaca i sve, a ovako nije puno tvrd mogu normalno vozat a fino izgleda , samo da sredim to nazad...
 
Član
a bojim se da necu sa pola kruga dobiti nista, jer nema puno razmaka izmedju ovih prvih krugova.mozda bi bar krug trebalo osjec..evo ovakve su mi opruge
2-jpg.52392
 
Član
ma avdija je kultura prava samo nisam za ove farove al et mozda da su klasicni pa samo sociva ubaciti...ostalo super sta je sa unutrasnjosti avdije..:)
 
Član
pa nezz nije svaciji ukus isti jbg :) nekome se svidja nekome ne svidja, meni je fino :) razmisljo sam ja i o socivima skoro al posto je stakleni far nije to to, i naletio na ove i kupio..evo unutra sad slikano :)
20150509_183115.jpg
, zanemarite ovu plastiku sto se otkacila kod suvozaca nisam vidio :D
20150509_183057.jpg
20150509_183132.jpg
 
Top