ASTRA g DTI

ASTRA g DTI

Legend
Little Dragon je napisao(la):
Iskreno meni nikako ne lezi jer taj krajni dio je nekako ubacen i tacno se vidi da to nije ta kombinacija , da je sekundu duzi bilo bi ok ovako po meni kratak , sad ukusi su razliciti ;)

da , vidi se da je krace

trebao si traziti od VW Vento druze ,oblik/izgled je potpuno isti al vento branik i samim time spojler je duzi za 1,5 do 2cm od golfovog,....mislim da bi to taman bilo to

ali sve u svemu je ok , samo naprijed ;)
 
hvala enesss. ma uzivo ovo puno bolje izgleda, ali kao sto rekoh prije u postovima , ovo je privremeno dok neuzmem opc branik.

zaboravih reci u gornjem postu da trazim masku hladnjaka (grill ) od astre coupe,ta mi se nekako vise svidja nego ona opc, i trazim one tamnije stopke, ako ih nenadjem potamnicu ove folijom ili transparentnim sprejem.
 
da ocistim naslage prasine sa garaze i malo je osvjezim :D
Auto super ide - kuc kuc- da se ne urekne :lol:, a i dosta je ulozeno u njega (vise od 1000 maraka) u ova 2 mjeseca od zadnjeg javljanja.
Dosta toga je promjenjeno: Uradjen veliki servis(remenje,svi roleri i natezaci),nasut G12 antifriz, promjenjene cahure dizni , izmjenjivac toplote, sva crijeva kocnica (i gumena i metalna) , sva crijeva dovoda i povrata goriva,1 nosac motora, stavljene ljetne gume (semperit) , stavljena dupla rora na auspuh, pa ubacene sijalice u kratka svijetla (Osram Silverstar) , i jos neke sitnice.
Uskoro, ali bas uskoro ,stavlja se OPC spojler na gepek , maska hladnjaka od coupe-a ili cabria (polovnu ali ako budem nasao jer je bas rijetka , a nova u ovl.servisu je 180 maraka). U planu su a i trazim neke fine feluge 16-ke a sve to cu na kraju ispratiti i ugradnjom nekih opruga pa ce Astra malo i da cucne :D
Dok poslikam mahinu pasce i koja slika do tada :saltung:
 
jedan mali update , potamnjene zadnje stop lampe crnim trans.sprejem ,samo zmigavac i rikverc svjetlo , blago potamnjeno . za mene je dobro ispalo ,taman kako sam htio. kako joj to stoji i kako izgleda , bice odradjena koja fotografija sledece sedmice , a i taman ce u ponedeljak biti naljepljene crne mat folije na vratima , tacnije na B stubovima.
 
Član
fino izgleda,štokovi mi se pravo svidjaju,cista fabrika,stope nesvakidasnje,ekstra,nalja prolazi,fino izgleda,sve za 5 :cool:
 
Član
Jako lijepa Astra ;) ,slicna mojoj samo moja je crna i takodjer iz dojclanda...Puno ljepih kilometara sretno uzivajjjj
 
Hvala vam puno :icon_smile: preko ovih slika i ne izgleda nesto posebno (nije sto je moja ,ali uzivo sa ovim folijama prelijepo izgleda), ali kao sto rekoh , ovih dana cu je morati bolje uslikati pa ce biti jos ljepsi dojam.
 
nedim98-hvala
dragon - ovo crveno je u inat onima vw-ovcima , sto pisu kako je kod njih sve crveno, e i kod mene je :lol:
vidjecu , mozda skinem sve oznake sem opelovog znaka , a ako to uradim na mjestu gdje sad stoji crveno DTI :D bi islo nesto ovako da mi se slaze uz pragove


mislio sam ja to odmah danas odraditi , al neznam bil mi se uklapalo[/color]
ovo je inace sa opel corse nurburgring edition
 
pa moglo bi to , ali pokusacu naci negdje od astre H oznaku 1.7 CDTI pa cu to staviti i ofarbati :lol: , krupniji je font pa ce se bolje uocavati jer je ovo sitno i tanko.
 
Top