ASTRA g DTI

ASTRA g DTI

naravno Little Dragon , slazem se sa tobom, ovo ce biti samo privremeno dok neskupim koju paru(student sam ,roditelji me finansiraju, valjda me razumijes) pa cu traziti branik od cupea ili jos bolje od OPC-ea,a do tada ce i ovo dobro izgledati
 
evo malo se radilo, ali se i smrzo koliko je hladno bilo,mada nezalim, dobar posao je uradjen. veliko HVALA mom drugu Marku koji mi je dosta pomogao.napokon stavljen lip/spojler od golfa GTI/VR6 .slikano je na brzaka telefonom ,a i bice uskoro i fotomasinom.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

bice izbjegavanja sahtova po gradu,kako li ce izgledati kada budem sverao lijevo desno :lol:
 
Iskreno meni nikako ne lezi jer taj krajni dio je nekako ubacen i tacno se vidi da to nije ta kombinacija , da je sekundu duzi bilo bi ok ovako po meni kratak , sad ukusi su razliciti ;)
 
Član
hmmmm,GTI lip...jedno vrijeme sam i ja razmisljao o tome,zna Dragon :D
al' sam odustao od njega zbog cinjenice,da kada njega stavis MORAŠ,baš zakucati auto da bi on dosao do izrazaja,ovako na fabricku visinu,iskreno,nije nista specijalno,i malo neobicno izgleda...
evo ti primjer kod kolege sa foruma,valjda se nece ljutiti sto smo mu maznuli koju sliku,


30587223803421010841026.jpg


30985623803413010641026.jpg



al' pored svega,ako se tebi svidja,ostavi ga,boli te briga sta drugi misle,ukusi su razliciti a sredjujes auto sebi a ne nekome drugom :)
 
slazem se sa obadvoicom, al moze posluziti privremeno dok neuzmem opc branik.
sledece na listi trazenja i kupovine je opc zadnji spojler,a moram poceti traziti i ljetne gume (iskljucivo bridgestone turanza) , da se pripremim na vrijeme za ljeto.:icon_biggrin: a do tada :123:
 
Ako ti bude trebao OPC zadnji spojler javni se meni ili Shelby-u za vise informacija , takodje ti mogu nabaviti i OPC branik al to je malo skuplja investicija
 
hvala edo_benz :D
shpartlo ,ofarbacu kvake i lajsne u boju auta, a neznam smijem li napisati ovdje da ne ispadne da ih reklamiram , nadam se da se nece ljutiti ostali(firma Velas u Banja Luci),placen 52marke. ima njihova poslovnica i u Sarajevu.
Little Dragon -sto se tice branika ,ne da je skup nego preskup ali i on ce doci na red, a za spojler cu vas obavjestiti,trenutno mi je preca investicija da promjenim zupcasti remen i da nabavim ljetne gume.mozes li mi reci otprilike koliko bi izasao opc spojler i kako se pricvrscava za vrata gepeka,ljepljenje ili sarafanje?
 
Član
OPC spojler ti je mislim nekih 120-30 KM jer je poskupljivao materijal tako da je i njegova cijena otisla gore sigurno,ako hoces mogu ti provjerit' tacno il' ja il' Dragon,poznajemo obadvojica covjeka koji pravi spojlere,naravno govorimo o replici OPC-a,al' ekstra uradjena,lagan,bez ikakvih mana...
a pricvrstiti ga mozes na vise nacina,saraf ili ljepilo,mada ti je najsigurnije po 2 šarafa na obje strane i to je to...tako je bar kod mene,nema sanse da se otkine,nemoguce :icon_smile:
 
da osvjezim garazu malo, astra ide i slusa ko curica :cool: kuc kuc , da ne ureknem.:lol:
sutra se ide odraditi veliki servis (zupcasti remen i sve sto se mjenja uz njega) i moram promjeniti jedan nosac motora (prednji,kod veznog lima, hladnjaka) strese se motor kod gasenja, inace sve se radi u ovlastenom servisu i ugradjuju se orig. GM dijelovi. cim prodju ovi ispiti na faxu , stavlja se oznaka opc na gepek i poslije toga,kada se skupi koja kinta pada OPC zadnji spojer (zadatak za opelovce Shelby-a i Little Dragona za nabavku :icon_smile:)
:123:
 
Top