Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

ma nek kaze ko sta hoce, al tek mi je sad srce na mjestu, pa nek struze i po ravnom ako hoce, lower is better;)
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

Little Dragon je napisao(la):
Samo mi nije jasno sto si prodao spojler :icon_eek:

dolazi drugi(plitki) u ponedjeljak i dolazi ralica prednja opc u zamjenu, nisam ga prodao, zamjenio;)
bit ce update kad se novi postavi.
onaj mi fakat gepek otkidao, dotuzilo mi cuvat gepek dok stvari ubacujem:icon_mad:
 
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

Hehhehe samo si jace liftere trebao staviti , nadam se da staviti bar onu kopiju ostali spojleri su mi ili premali ili previse OPC je MJERA :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

Little Dragon je napisao(la):
Hehhehe samo si jace liftere trebao staviti , nadam se da staviti bar onu kopiju ostali spojleri su mi ili premali ili previse OPC je MJERA :cool:

pa nije ni njegov kopija, to je onaj sto dodje fabricki na nekim astrama.
Al OPC je mjera, to si u pravu... bit ce to dobro;)
 
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

lijep auto ! sta fali sto nema klime
opel vazda ima problema sa klimom te kompresor curi te hladnjak te ventilator .....
a ovako otvoris prizor i pojacaj muziku
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

sky walker je napisao(la):
lijep auto ! sta fali sto nema klime
opel vazda ima problema sa klimom te kompresor curi te hladnjak te ventilator .....
a ovako otvoris prizor i pojacaj muziku

pa veci dio godine nije uopste potrebna, ali eto ljudi kod nas gledaju to tako da ako nemas klimu, odma nemas nista:icon_mad:
a gledano logicki, ova astra je uvezena sa sjevera njemacke, gdje je 9mj u godini temperatura zimskih promjera, pa sta onda znaci klima?
 
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

Ma i meni je probijen hladnjak klime i nemam namjeru ga praviti zato nabavi i ti samo dugme od klime i bit ces ko i ja ,a sto kaze kolega prozore DOWN i uzivaj prezivio sam vrucine jos crno auto klima nije ni potrebna to je samo za furace :))))
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

Little Dragon je napisao(la):
Ma i meni je probijen hladnjak klime i nemam namjeru ga praviti zato nabavi i ti samo dugme od klime i bit ces ko i ja ,a sto kaze kolega prozore DOWN i uzivaj prezivio sam vrucine jos crno auto klima nije ni potrebna to je samo za furace :))))

ma ne kazem ja da nevalja, lijepo je to imati, al vala ljudi kad navale, pa sto nemas, pa hebes auto bez klime, pa kako izdrzis... isto da u australiji zivimo, imamo 4 mjeseca godisnje temperature iznad 20 stepeni i od toga ukupno 30-40 dana kad imas potrebu upaliti klimu:icon_eek:
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

ITALY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ma i meni je probijen hladnjak klime i nemam namjeru ga praviti zato nabavi i ti samo dugme od klime i bit ces ko i ja ,a sto kaze kolega prozore DOWN i uzivaj prezivio sam vrucine jos crno auto klima nije ni potrebna to je samo za furace :))))

ma ne kazem ja da nevalja, lijepo je to imati, al vala ljudi kad navale, pa sto nemas, pa hebes auto bez klime, pa kako izdrzis... isto da u australiji zivimo, imamo 4 mjeseca godisnje temperature iznad 20 stepeni i od toga ukupno 30-40 dana kad imas potrebu upaliti klimu:icon_eek:

za vase probleme tu je klimacentar:icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

mazda6 je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ma i meni je probijen hladnjak klime i nemam namjeru ga praviti zato nabavi i ti samo dugme od klime i bit ces ko i ja ,a sto kaze kolega prozore DOWN i uzivaj prezivio sam vrucine jos crno auto klima nije ni potrebna to je samo za furace :))))

ma ne kazem ja da nevalja, lijepo je to imati, al vala ljudi kad navale, pa sto nemas, pa hebes auto bez klime, pa kako izdrzis... isto da u australiji zivimo, imamo 4 mjeseca godisnje temperature iznad 20 stepeni i od toga ukupno 30-40 dana kad imas potrebu upaliti klimu:icon_eek:

za vase probleme tu je klimacentar:icon_smile:

jos nam samo fali 2.000km:icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top