Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra G, update

Astra_zlo je napisao(la):
fino si ti druze sredio ovu astricu a i boja kako bih rekao jedinstvena nekako nisam vidjao auta sa tom bojom

hvala kolega, pa istina da je jako rijetka boja, Opel 490 mislim da je sifra boje i cak ni na internetu nisam uspio da nadjem istu na nekom drugom autu.

Gledao sam i ja tvoju garazu, iskreno, samo da mi je tvoj motor:icon_twisted:
pozz
 
Član
RE: Opel Astra G, update

odlicno uradjeno,te fele na njenu boju stvarno stoje predobro,naravno astru vidjam cesto ;)
 
Član
RE: Opel Astra G, update

ITALY je napisao(la):
Astra_zlo je napisao(la):
fino si ti druze sredio ovu astricu a i boja kako bih rekao jedinstvena nekako nisam vidjao auta sa tom bojom

hvala kolega, pa istina da je jako rijetka boja, Opel 490 mislim da je sifra boje i cak ni na internetu nisam uspio da nadjem istu na nekom drugom autu.

Gledao sam i ja tvoju garazu, iskreno, samo da mi je tvoj motor:icon_twisted:
pozz

jbg kolega sta da ti kazem iskreno trazio sam opc ali nisam nasao i naleti na ovu u Tuzli sve je ok za sad i kod mene ima i klimu :icon_smile: a oce pogami da srkne ovaj motor ali zato i lepi kad povuce iskreno felge su mrak i ja nesto kontam da na taj fazon uradim svoje ali neznam kako ce mi lec imao sam neke planove za druge felge ali velika cifra pa cu za sad da oladim malo od njih poz i sretno u daljem radu
 
Član
RE: Opel Astra G, update

Hvala Gorane, zovi ponekad na kafu;)

Joker-hvala drug

Schumi- gledala curica pa se digla suknjica:icon_twisted:

Astra_zlo- Ma kad motor hoce povuci ne treba ni za gorivom zaliti, kako je bilo prije sa karburatorima, trosi a ne ide.
Pa tbi bi ovako nesta sigurno dobro stojalo, jer crvrno-crno je siguran pogodak;)
 
Član
RE: Opel Astra G, update

hvala druze narvano da netreba zaliti jer znam sta je na putu i da me nece nikad izdati kad mi bude trebalo a to za fele se nadam da ce biti super no vidjecu kad dodjem kuci i odradim to
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

naravno nije se sjedilo na guzici vec se radilo.
Apex zute opruge i zadnji amortizeri i Koni prednji amortizeri. Uglavnom oko 60/40 dooooown
Trenutno imam problema da se popnem u vlastitu garazu, ali jedva cekam da stavim 17-ke.
Vrijednost investicije je oko 500km i nadam se da ce se isplatiti.
Znam da je za zemlju sad zaljepljeno, nemojte mi se smijat...

dsc01559p.jpg

dsc01560t.jpg

dsc01570r.jpg

dsc01569z.jpg
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

predobra astra,svidja mi se ovaj motor,jedno godinu dana sam se neprestano vozio u slicnoj,odziv na gas je i vise nego dobar,jos remus ako ima zvuk je odlican,svidja mi se tvoja,fino si sve ukomponovao,bas me zanima kako ce leci one fele sad kad je spustena,zakuco si je momacki:):),svaka cast,samo naprijed;););)
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

ArminM je napisao(la):
predobra astra,svidja mi se ovaj motor,jedno godinu dana sam se neprestano vozio u slicnoj,odziv na gas je i vise nego dobar,jos remus ako ima zvuk je odlican,svidja mi se tvoja,fino si sve ukomponovao,bas me zanima kako ce leci one fele sad kad je spustena,zakuco si je momacki:):),svaka cast,samo naprijed;););)

hvala. Pa motor je prije svega pouzdan i izdrzljiv pa onda ostalo, a remus imam, dosta dobro zvuci, ni glasno a ni tiho boga mi:D

Malo se ja i bojim kako ce 17" da stanu, tj hoce li da stanu, jer je doobro za zemlju zakucana...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top