Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra G, update

antrax je napisao(la):
To to to... dobro si odradio ovo lakiranje :p Sad ću i ja dok malo zahladi se bacit na te poslove... porastavljat pa u podrum i lagano :)

Felge su ekstra... samo tamne pa ne izgledaju ni blizu 17ki hehe kakav je rub, ima li prostora za pofarbat u sivo... ?

sve naj ;) pozz.

pa nije tesko uraditi ono, zvjezdasti sarafciger, primer za plastiku, nitro razrjedjivac, boja po zelji i dan pred sebe:D
A planiram da cep i rub felge u tamno crveno uradim:icon_twisted:

@mirzaa3 hvala druze
 
Član
RE: Opel Astra G, update

Astrica ti je extra , samo taj crveni rub obavezno jer su je ove crne felge malo "ubile" .

Nego odustao si od prodaje , znam da si negdje pisao da cesh je prodavati ?
 
Član
RE: Opel Astra G, update

auuu extra su felgice sjele samo sto su mi malo gume povelike.. extra extra jedva cekam da je uzivo vidim.. ajd nek si napokon odlucio da je ostavis ja i ti smo kao vremenska prognoza..
 
Član
RE: Opel Astra G, update

More i ta varijanta... odgovara boja auta da se crvena uklopi... ali čep nemoj... ofarbaj rubove felgi, uslikaj bočno... i u photoshopu čepove pocrveni, vidjetćeš da neće valjat :)
 
Član
RE: Opel Astra G, update

ok, samo me ne ruzite, necu farbati cep;) ofarbati cu rub staviti folije i opruge pa cu opet update napraviti:icon_smile:
Ma necu da je prodajem.... zaljubljen sam:icon_twisted:
hvala na cometsima:123: vidimo se na Bistricaku;)

Little Dragon je napisao(la):
a zasto nisi konzolu ofarbao u boju auta??

komplet interijer mi je siv:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Opel Astra G, update

reci da je neces prodat zato sto se zenis, mande mandava... :D majke mi, da su moje ne bi ih ofarbao nema sanse, jutros sam prosao pored tebe kod radnje ti na parkingu, perverzno izgledaju kad se vrte, jos klijesta crvena, sto bi rekli, cisti sex ;)
 
Član
RE: Opel Astra G, update

Oggy je napisao(la):
reci da je neces prodat zato sto se zenis, mande mandava... :D majke mi, da su moje ne bi ih ofarbao nema sanse, jutros sam prosao pored tebe kod radnje ti na parkingu, perverzno izgledaju kad se vrte, jos klijesta crvena, sto bi rekli, cisti sex ;)

samo cu rub da bojim, hebenali....:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top