Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

kolega mimoisli smo se kod kaknja ako si skontao, bordo petica blicao sam ti par puta, auto ti super izgleda! pozz
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

Astra je napisao(la):
kolega mimoisli smo se kod kaknja ako si skontao, bordo petica blicao sam ti par puta, auto ti super izgleda! pozz

hehe, sjecam se, predpostavio sam da je neko sa foruma:cool:
pozz i tebi;)

u medjuvremenu nabaceni xenoni 6000K(tnx Bertony;))
Novi HU Sony A250
LED maglenke... malo cuninga al fino je ispalo.
Ovih dana treba na spricanje da idu prednja opc ralica i nastavak za gepek, pa kad se spakuje to sve bude malo i slika:icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G, Apex&Koni update str. 8

Nabacile se felge po prvi put na Apexov ovjes, pa reko da malo sliknem kako to sve izgleda i naravno tu su farovi novi.
Trazio sam crne ali eto ni ovi nisu losi:D
Sad ako padne snijeg hebo sam jeza u ledja:lol:
dsc00783pl.jpg

dsc00784md.jpg

dsc00782l.jpg
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
felge su extra,jos da su crni farovi,bio bi to pun pogodak,al et ak nije bilo...:icon_sad: ;)

jbga dugo sam trazio crne, nisam nasao i na kraju uzmem ove. uglavnom Sonar je, kvalitet extra jos mi ih je Armin_tz da po extra cijeni, spojilo se eto opet ugodno sa korisnim:cool: A nabacit cu obrvice na ove pa nece biti ovako upadno sivi.
tnx na komentaru;)
 
Član
ITALY je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
felge su extra,jos da su crni farovi,bio bi to pun pogodak,al et ak nije bilo...:icon_sad: ;)

jbga dugo sam trazio crne, nisam nasao i na kraju uzmem ove. uglavnom Sonar je, kvalitet extra jos mi ih je Armin_tz da po extra cijeni, spojilo se eto opet ugodno sa korisnim:cool: A nabacit cu obrvice na ove pa nece biti ovako upadno sivi.
tnx na komentaru;)

obrvice će pokrit ovo sivilo što ubi:cool: extrica je astrica;););):cool:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Super izgleda nema sta a zar ti nisi rasprodao to sve vidio sam oglase?

mislio sam rasprodati i mjenjati je za Stila, ali sam na krajo odustao... jbga to mora da je ljubav:D
tnx svima na comentima!
 
hehehe cuj mjenjati za stila mora da si tad bio ograjiso (nemojte se FIaTovci uvrijediti) uglavnom ostavi tu astru sebi i ne kenjaj , ako hoces mozemo se dogovoriti da ti prodam OPC oznake za vrata i gepek ORGINAL da ne stavljas ova ofirna , i ove farove isto ako ti se da mozes otvoriti i sve ofarbati da bude crno nije opste tesko ;)
 
Član
extra izgleda,i ovi farovi su legli ko budali samar,koja promjena,svaka cast,sve najbolje s autom,puno srece,i nadaj se da nece biti snijega,heh;);)
 

JD.

Član
super izgleda ;)

jel ovaj spojler nazad u boji auta ili je do slike, ako nije lakiraj ga ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top