Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Mocno auto skroz, i ove astre se vec istrijebile, tesko naci koju u ovako dobrom stanju , cuvaj je ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Uskoro, ako sve islo kako treba, stize komplet K&N-ov zracni sustav i power cap. Tako da ce auto za SR, koji ce biti u Mostaru, biti spremno. Poslje, tocnije za sljedecu sezonu, uzimat ce se sportska bregasta od 270° pa cemi dalje viditi sta jos... Uskoro malo slika od detalja sto sam radio, cisto malo sekanja.
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Uhhhhhhhh zakuhava se ovo pravo:lol::lol::lol::lol:
Ima da guzva asfalt pod tockovima:icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

edin.m je napisao(la):
Uhhhhhhhh zakuhava se ovo pravo:lol::lol::lol::lol:
Ima da guzva asfalt pod tockovima:icon_smile::icon_smile:
Polako, bit cemo skromni :)))
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Hm, jedna mala ispravka koju ne mogu odoliti da ne napisem :DDDD, nisam 100% siguran, ali vjerojatnosti su 90% mozemo reci da ce ipak umjesto power capa stici Lexmaul usisna grana :))))) Malo je se sve ovo isprepletalo i nabrzalo pa sam naletio na jednu, ali eto, ako bog da, sljedeci tjedan na Meetu 69 bih trebao pokupiti Lexmaul :))))) VOZDRICA!!!
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Prema Bafu? Kako mislis fino zvuci dok ga saltam ?
 
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Prosao si kod mesnice Husic ima mozda sat vremena i prema gore si opicio. Kad mu malo zadas obrtaja fin zvuk iz auspuha :D
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Aha aha, ma malo sam se strecnuo, posto mi je to bio brat, dao sam mu auto da mi nesto pokupi pa kontam ti zajebajes da mu se nije desilo da mu je zakrcilo pa ono "fino zvuci" :))))
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Stiglo jedno volance, nekakav MOMO, ne znam jeli to cemu, ali eto...

Treba mi mala pomoc oko montiranja, jer ne znam kako iskljuciti zracne jastuke, pa me strah da se ne aktivira...
 
Top