Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

punisher je napisao(la):
to goga ljubavi, odlicno sve :cool::cool::cool:

nasao sam kompletan motor za tebe, sa svime sto si zelio ti da uradis kada ga ubacis, tako da na ovome neces trebati...:*
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Nemoj Schmidt-ovke u crno farbati, onda ispadne auto crno kao grob. Poliraj kod Tane komplet felge, kostat ce, ali kad se zakuca auto bit ce bolest jer onda odskace od crne boje auta i istaknu se da valja. Ove Astre na gewindama potonu u zemlju da se u.enjas ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

auto je pravo dobro,moj savjet isto,nemoj felge u crno,ubit ce ga puno,nece mu leci fino,radije pucaj neku ludu boju,ili mozda gun metal ili poliraj:cool:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

tibor987 je napisao(la):
Nemoj Schmidt-ovke u crno farbati, onda ispadne auto crno kao grob. Poliraj kod Tane komplet felge, kostat ce, ali kad se zakuca auto bit ce bolest jer onda odskace od crne boje auta i istaknu se da valja. Ove Astre na gewindama potonu u zemlju da se u.enjas ;)

hvala na savjetu, razmislit cu jos...

CoL3 je napisao(la):
auto je pravo dobro,moj savjet isto,nemoj felge u crno,ubit ce ga puno,nece mu leci fino,radije pucaj neku ludu boju,ili mozda gun metal ili poliraj:cool:
Moj col3 i ova mi je onako luda, tako da hocu da mi izgleda ne upadno... Mada ne znam da li da ovako ostavim...?
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Po meni idi na neku srebrenu boju felgi komplet i to ce ti bit pun pogodak vjeruj mi, ja prvobitno kad sam ih krenuo raditi zamisao je bila srce srebreno poliran rub. :cool:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

sandy_mo je napisao(la):
Po meni idi na neku srebrenu boju felgi komplet i to ce ti bit pun pogodak vjeruj mi, ja prvobitno kad sam ih krenuo raditi zamisao je bila srce srebreno poliran rub. :cool:

Vidit cu dok ih islajfam, pa cu onda od prilike imati tu nijansu...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Ha Ha Haaaaaa, otisao komp. za Gradisku na remap, a uskoro mi stize i power cap, tako da ce astrica da dosegne nekih 175ks :D... Takodjer ce se narucivati i bregasta od 270° :D hihihhiii... To je to od mene za sada...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

nema gogo i ti si se zalozio ove godine, na chuning, ostavi nesto love da i na snijeg odemo :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

punisher je napisao(la):
nema gogo i ti si se zalozio ove godine, na chuning, ostavi nesto love da i na snijeg odemo :lol::lol::lol:
Moj bruda, ja samo cekam sezonu i bordanje... Bit ce para... ;) :*
U subotu stize komp nazad, pa cemo je testirati u nedjelju...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Kako čitam ovu tvoju garažu,sve mi više i više krivo što ja nisam uzeo tu Astru,premda sam planirao,ali eto.U svakom slučaju,neka je sa srećom.I deri ove Gti-eve i Tdi-eve. :D
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

g0go je napisao(la):
Komp uradjen, sutra montiranje :))

zovi sutra, da vidimo kako leti to cudo :D i nove gume stavi prednje da nepoletimo negdje :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Gogo idemo li u nedjelju na pistu? Malo testiranja vozilica.
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

wade_ je napisao(la):
Kako čitam ovu tvoju garažu,sve mi više i više krivo što ja nisam uzeo tu Astru,premda sam planirao,ali eto.U svakom slučaju,neka je sa srećom.I deri ove Gti-eve i Tdi-eve. :D

E buraz moj da ti pravo kazem da si se zeznuo(a na moju srecu), sto je nisi uzeo... :) a za GTieve i Tdieve cemo viditi... .;)
 
Top