ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

Sve je super, extra posao, samo mi malo onaj zračni filter ne stoji onde nikako, jbg kupiće vruć zrak od motora što nije nikako pogodno.
 
Član
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

zviz je napisao(la):
Sve je super, extra posao, samo mi malo onaj zračni filter ne stoji onde nikako, jbg kupiće vruć zrak od motora što nije nikako pogodno.

Jbg ... znam i ja to, ali nema gdje drugo da se stavi. Ali rijesicu vec nekako. Ionako nisam uopste zadovoljan sa filterom (uopste tip gljive mi nikako nije po vollji) Ici ce KN panel, samo moram naci box od 1.9 cdti da mi bude usis okrenut na stranu gdje je turbina ... fabricki kod turbaka bude okrenut na gore pa zrak preko motora ide na turbinu kroz onu alu cijev, a to isto nije dobro.


A Asteroid je kompletiran ... sve je na svom mjestu i probna voznja je protekla u najboljem redu. Jbg, bilo je kasno pa nisam snimao, ali sutra odo do majstora jos da mi navari nastavak auspuha, pa mozda snimim kakav klipic
 
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

BMC CDA Filter i rijesis problem pored toga su i jako kvalitetni , moja preporuka kad bude kakvi eura :cool:
 
Super Moderator
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

fino druze fino ;)
svi cekamo slike zavrsenog projekta ;)
 
Član
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

Little Dragon je napisao(la):
BMC CDA Filter i rijesis problem pored toga su i jako kvalitetni , moja preporuka kad bude kakvi eura :cool:

Imao sam priliku da ga kupim, imao ga lik na stanju kad sam kupovao prednje diskove, ali nakon malo savjetovanja okolo, rekli su mi ljudi koji su to koristili da se dobije malo muzike za toliko para ...
Najoptimalnija opcija je KN panel u originalni box, samo ga malo zastititi od vrucine ;)
 
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

svaka cast jos jednom,svidja mi se hauba taman mi fali veliko ogledalo:) svraticu da ga pogledam uzivo ako moze:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

E cuj to nisam znao , znam da je malo cjena zara , a sta je sa dBilasovim kucistem i filterom?
 
Član
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

Little Dragon je napisao(la):
E cuj to nisam znao , znam da je malo cjena zara , a sta je sa dBilasovim kucistem i filterom?

Ma BMC je pravo skup ... taj koji bi meni odgovarao kostao je 500 km bez poreza! :icon_eek: Ali ne bi to bio toliki problem, nego mi je par ljudi reklo da ta cijena bas i nije opravdana.
Sad za dBilasa ne znam, nisam se susretao sa njim ... trebalo bi da je dobar, ali ni njemu nije mala cijena sigurno, tako da za sad necu ni razmisljati o njemu ... :icon_biggrin:
 
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

hehe mislim da je dbilas vrh znam dosta njemaca sa turbo kitovima na autima i bas gotive tu marku
 
Član
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

Šta reći, dobro i sa stilom kako smo i navikli od tebe, nek je sa srećom
 
Član
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

I dosao je i taj dan ... sve je sklopljeno (na slikama fali maska, ali i ona je u medjuvremenu namontirana, ostavljena je da se osusi ljepilo za mrezicu)
Iako jos nemam tablice, nisam mogao odoliti da je ne provozam malo i za sad sam prezadovoljan kako radi i kako se odaziva na gas, mada jos ne smijem da je do kraja stisnem ...

Evo par slika danas sa praone ...














 
Administrator
RE: ASTEROID - Nadoknadjena zadnja dva mjeseca u garazi

odlicna je ispala.... svaka cast... RESPECT VELIKI;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top