ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

E ovo se zove autom, svaka cast na ulozenom i trudu. Savrseno ispalo :cool:
 
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

Auuu pa meni bi bilo zao voziti ga, koliko je dobar, svaka cast zaista sve pohvale
 
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

Sve pohvale ,odradjeno sa ukusom i stilom kao i sve do sada!!!!!!! ;) Pozdrav za prijatelja!!!!!!!!!
 
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

Hvala vam svima ... ;)

2 Dragon ... nema vise olaksavanja ... makar vozio 17 klasu, vise je ne nakazim ...

U Osijek dolazim 100%, mozda i oba dana ... subota race, nedelja style :D ... sto da ne?
 
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

stvarno svaka čast od srca auto je za onog američkog SEMA show-a ne bi se postidio nigdje na svijetu, max respect od mene ;)
 
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

mtopic je napisao(la):
Hvala vam svima ... ;)

2 Dragon ... nema vise olaksavanja ... makar vozio 17 klasu, vise je ne nakazim ...

U Osijek dolazim 100%, mozda i oba dana ... subota race, nedelja style :D ... sto da ne?
a sto ces s utrkom u ponoc :D tj nocni race?? :D ;););)
 
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

Topic my friend, nemam rijeci! Naklon do poda!!! Svaka ti cast..Od ideje do realizacije 10+ ..Do sada najljepsi street race car kod nas (moje skromno misljenje)..Bez pretjeranog kica i sl cista 10 ...Sa srecom ! ;)
 
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

Extra drug, veliki respect... ;)
Navrati do mene, da joj sredimo i tablice, naravno po snizenoj cijeni... :icon_biggrin:
 
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

mtopic je napisao(la):
Hvala vam svima ... ;)

2 Dragon ... nema vise olaksavanja ... makar vozio 17 klasu, vise je ne nakazim ...

U Osijek dolazim 100%, mozda i oba dana ... subota race, nedelja style :D ... sto da ne?

to se trazi :cool: vidimo se u Osjeku
 
Član
RE: ASTEROID - Konacno sklopljen ...

A brate drama presavrsena je i kompletna do jaja! Znaci ti kada dodjes na race u svim segmentima se takmicis SR, style, DB drag ono 3 u 1! Premocno auto pozz i svaka cast
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

Evo i juce i danas se malo radilo.
Pripreme za Osijek se privode kraju, jos je ostao gepek da se sredi ...











Ostalo je jos da se privrnu pojacalo i kondenzator na svoje mjesto i da pokopcam kablove do distribucija, to cu zavrsiti sutra, a onda temeljito ciscenje i ribanje kompletnog enterijera, posto se dosta zaprljalo u ovo par dana kako stalno nesto radim oko nje...

Vidimo se u Osijeku :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top