ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

Hvala svima ... ;)

Danas nedelja, neradni dan. Sutra cu skoknuti do lakirera da vidim dokle je stigao, a ima par detalja koje sam smislio da usput odradi ...
 
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

znas kako se kaze kod nas HOCEL MOC DVI STOJE :) hehe svaka cast nemam sta rec na projektu jes da je oplo ali brzo oplo :)
 
Član
RE: Asteroid - Stigao motor ...

Danas se imalo malo vremena, pa se nesto odradilo. Zahvaljujuci kolegi Konopeku, nabavio sam ThermoTec traku za izduvne grane, vec dugo stoji, a ja nikako ugrabiti vremena da je omotam ...














A evo lagano je pocelo i rastavljanje i priprema za farbanje ...

 
Član
RE: ASTEROID - Pripreme za farbanje ...

Nastavljaju se radovi na pripremama za farbanje ..













Do sada je uradjeno :
- zakrpljene rupe od spojlera na gepeku i poravnato ostecenje izazvano bliskim susretom sa kantom za smece :icon_biggrin:
- uklonjena hrom-lajsna sa gepeka
- uklonjene bocne lajsne
- uklonjeni bocni zmigavci
- popravljeno ostecenje na zadnjem braniku kod auspuha (bila istopljena plastika)
- uklonjeno svjetlo za tablicu sa zadnjeg branika

Ostalo je jos da se odradi bad look na haubi i blatobranima, to bi trebalo biti danas ili sutra odradjeno, a onda smirglanje i spric-kit ;)
 
Član
RE: ASTEROID - Pripreme za farbanje ...

JD. je napisao(la):
super ovo izgleda bez bocnih lajsni ;)

I ja mislim da ce biti extra ... to mi je promaklo prvi put,nisam se sjetio da ih maknem ... i za bad look sam danas skontao da je bolje da ga povarim na haubu, nego obrvice da stavim, kad se vec vari i farba
 
Član
RE: ASTEROID - Pripreme za farbanje ...

svaka cast drug stvarno, bas kad covjek pomisli da je to to, da je vrh, neki daljnji radovi,i vec se vidi da ce biti jos bolje nego prije :cool:
 
Član
RE: ASTEROID - Pripreme za farbanje ...

Hvala svima ... ;)

Bice jos slika, kad se nastave radovi ...
 
RE: ASTEROID - Pripreme za farbanje ...

Stvarno ovdje moram da zavirim non stop..
Jedno sigurno od najljepsi auta..Jer ima sve sto treba ljepotu i brzinu... Svaka cast drug...Samo naprijed!!!
 
Član
RE: ASTEROID - Stigao sinter i xenoni

Evo opet mali update ...

Radovi na pripremama za lakiranje su bili malo pauzirali, majstor mi se bio razbolio, ali na srecu nista ozbiljno i ponovo je na nogama

Evo gotov i bad look



A za vikend sam bio u Beogradu i pokupio xenone (H7, 6000K, 50W) koje sam jos poodavno kupio od kolege Dejana (clan dexiva),



a iz servisa za remont lamela i korpi "Malinic" su mi izasli u susret i preko reda su mi obradili korpu kvacila, tj. pojacali je i od moje lamele su napravili 5-kraki sinter i garantuju da ce drzati i preko 400 KS

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top