ANKETA: Sezona 2009

ANKETA: Sezona 2009

Kakvi su vam planovi za sezonu 2009


  • Total voters
    137
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eddo je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Gledam ove statistike i ne mogu da ne komentarisem, znaci do sada vise od pola raje 57,47% su posmatraci i to postujem jbg i ako svi ovdje volimo ovaj sport nismo u mogucnosti da se bavimo sa njim al kada su u pitanju neke rasprave ili neciji projekat u prvom su redu da pljuju po tome( ne mislim na sviju nego na pojedince). Probajte malo u buduce da budete sporiji na tastaturi i vise da postujete tudji rad i trud bilo kakav on da bio.

Pozdrav!

madzide ti znas bolje od svih nas da je fond nagrada u odnosu na ulozeno ne da je premal nego je ispod svih mogucih ocekivanja .... mozda kad bi se malo poradilo na tom da bi imali i vise ljudi koji ce se ozbiljno posvetit ovom sportu .... ah a da ne spominjemo da nemamo strucnih sudija uopste ni u jednom od 3 vrste sporta (doduse za race jedino nisam siguran al za dB i styling 100%) ....


Eddo ,za sudije se u potpunosti slazem ,malo je reci da veze nemaju ,a to za nagradni fond ,neznam za ostale ,ali ja ulazem u auto zadnji dinar samo zato sto to volim a ne da bi zaradio sta para ....
 
Član
jarane prvi race kad je organizovan nagrada bila 1000 markica i jos kamaru nekih propratnih nagrada (ako se dobro sjecam) .... i pusti tu pricu slazes zadnji dinar za sebe, zar nebi bilo super da dobijes koji dodatni dinar na takmicenju pa da ti se malo olaksa taj put u izgradnji auta? .... jer bez vas takmicara organizatori nemaju nista al svijet to ne konta svi brane druge umjesto da brane sebe ....
 
eddo je napisao(la):
jarane prvi race kad je organizovan nagrada bila 1000 markica i jos kamaru nekih propratnih nagrada (ako se dobro sjecam) .... i pusti tu pricu slazes zadnji dinar za sebe, zar nebi bilo super da dobijes koji dodatni dinar na takmicenju pa da ti se malo olaksa taj put u izgradnji auta? .... jer bez vas takmicara organizatori nemaju nista al svijet to ne konta svi brane druge umjesto da brane sebe ....

Slazem se ja brate stim sto pricas ,al hocu da ti kazem i da je nagrada nista ,opet je ljubav prema ovome veca. Evi citavu zimu nisam sebi majce kupio ,a opet ne ocekujem nagradu na race-u a ako bude naravno da bi pomoglo da se jos sta uradi. Pozz
 

IGY

Član
da bi se nagradni fond povecao, moraju se povecati i stratnine
sjeti se prije 2 godine kad je stratnina bila 1 km
bilo je troduplo vise takmicara, a sad kad se to podiglo na neki nivo, odma su sranja pocela digli startnine ovo ono bla bla
slazem se da trebaju nagrade biti vece, ali ja auto radim za sebe, pa ako na takmicenju sta i dobijem to smatram kao nagradu za neki trud
niko jos do sad nije izvukao ulozene novce o ovoj vrsti sporta
 
IGY je napisao(la):
da bi se nagradni fond povecao, moraju se povecati i stratnine
sjeti se prije 2 godine kad je stratnina bila 1 km
bilo je troduplo vise takmicara, a sad kad se to podiglo na neki nivo, odma su sranja pocela digli startnine ovo ono bla bla
slazem se da trebaju nagrade biti vece, ali ja auto radim za sebe, pa ako na takmicenju sta i dobijem to smatram kao nagradu za neki trud
niko jos do sad nije izvukao ulozene novce o ovoj vrsti sporta


veeeeeelkiiiiiiii potpis
 
Član
ove godine opet cu na par raceova doci, sad dal cu mjerit paje MOZDA(vjerovatno samo da izmjerim) a ocekuje se neko sponzorstvo pa mozda i sjedne neka ozbiljnija oprema.
A sto se tice tamicenja jbga prosle godine sam isao na db koliko sam mogao i nikako se ne zalim na db drag (malo neozbiljno i zbunjujuce ali to su mi bili pocetci pa tako da i to uzimam kao pozitivno)
A za style i SR ne znam dosta se ljudi zale....
U glavnom vidimo se na SR ako bog da i SRETNO svima koji ucestvuju
 
Član
Ove godine sam posmatrac ko i uvijek :icon_biggrin:,a za style sto ne bi ove godine stavili Madzida za sudiju,jer bi on bio po meni najposteniji i najbolji sudac jer je on osvojio sve sto se moglo osvojiti ;)
 

IGY

Član
ja cu se malo okusati u stylingu
a mozda brpnem nekad onako iz zajebancije:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top