ANKETA: Sezona 2009

ANKETA: Sezona 2009

Kakvi su vam planovi za sezonu 2009


  • Total voters
    137
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Style cisti ove sezone, izlazim sa poludovrsenom sklopocijom, pa sta bude bude...odo malo da pokazem sta sad dosad uradio i da vidim reakcije ljudi ;)
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Vozim, ako budem mogao pratiti financijski sve, i Gerin Cup a i Otvoreno prvenstvo...

preskup izbor nazalost. ne ostaje ti dovoljno vremena izmedju trka da sve slozis kako treba za narednu i tako dalje. a i nemoguce je da ti auto drzi full ok sve
 
Početnik
pa ako potrosis XY novaca za uredjivanje auta da mozes voziti neko ozbiljnije vrijeme , onda nebi trebao biti problem ucesce na trkama jer nevidim svrhu to raditi ako ces imati problema sa odrzavanjem auta, troskovima puta, goriva i slicnoga...
 
Član
Malo cu se okusati u 402 cisto da vidim kako auto ide a trebao bih nastaviti sa styling-om mada mi se neda nikako...

Ma vidjecemo...novi dan nova nafaka...;)
 
Član
muha je napisao(la):
pa ako potrosis XY novaca za uredjivanje auta da mozes voziti neko ozbiljnije vrijeme , onda nebi trebao biti problem ucesce na trkama jer nevidim svrhu to raditi ako ces imati problema sa odrzavanjem auta, troskovima puta, goriva i slicnoga...

covjek pise voziti SVE trke ako moze, napisao sam da je to preskupo , i bilo koje auto da slozis i koliko god novaca da utrosis opet ti nije zagarantovano da ces voziti bez problema. logicno da sto brzi i jaci auto imas utoliko su i troskovi svega puno veci nego kada vozis nesta sporije ... logicno. od goriva, guma, potrosnog materijala, i zajebancija sve kosta puno. uzmi u obzir da nikad na trku sam ne ides vec i neka mini ili maxi pratnja i to je trosak.

nemoj pogresno da shvatis da ja kukam ili koji vrag, ocu samo pisat da je standardna oprema "velki troskovi" u cijeloj ovoj prici. i
isto tako treba ganjati sponzore i na sve moguce nacine povuci sve veze da se poklope svi troskovi + ako je moguce (ja sam djelom uspio) pokupiti novaca i baciti na auto da bude brze, pouzdanije, sigurnije i slicno..

vidimo se na stazi
btw dokle' taj BMW projekat:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top