ANKETA: Sezona 2009

ANKETA: Sezona 2009

Kakvi su vam planovi za sezonu 2009


  • Total voters
    137
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RED THUNDER je napisao(la):
eddo je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Gledam ove statistike i ne mogu da ne komentarisem, znaci do sada vise od pola raje 57,47% su posmatraci i to postujem jbg i ako svi ovdje volimo ovaj sport nismo u mogucnosti da se bavimo sa njim al kada su u pitanju neke rasprave ili neciji projekat u prvom su redu da pljuju po tome( ne mislim na sviju nego na pojedince). Probajte malo u buduce da budete sporiji na tastaturi i vise da postujete tudji rad i trud bilo kakav on da bio.

Pozdrav!

madzide ti znas bolje od svih nas da je fond nagrada u odnosu na ulozeno ne da je premal nego je ispod svih mogucih ocekivanja .... mozda kad bi se malo poradilo na tom da bi imali i vise ljudi koji ce se ozbiljno posvetit ovom sportu .... ah a da ne spominjemo da nemamo strucnih sudija uopste ni u jednom od 3 vrste sporta (doduse za race jedino nisam siguran al za dB i styling 100%) ....


Znamo svi da je fond nagrada premal u odnosu na ulozeno, ali takodje mislim da skoro niko ko radi auto ne ide na tu opciju da bi zaradio novac za ulozeno ili ga povratio, svi to rade radi ljubavi prema ovom sportu i sto vole da se potezu!

Sto se tice sudija na raceu mislim da se odradio i vise nego dobar posao ove sezone, a sto se tice db i stylinga ne znam jer na njima nisam nikada radio!

mogul brate ja ovo potpisat ???

daleko je ovo od profitabilnog sporta, jer onaj ko gleda "matematiku" debelo se zajeb"o kad je u ovome vidio bilo kakav suficit...po meni je ovo ispunjenje Duse, a pare SVI bacamo- svakako, i to svakodnevno i na 100x vece "gluposti"
 
Član
potpisujem se i ja na to tvoje, pogotov tih zadnjih par rjeci, to si 100% u pravu ;) ....
 

MyX

Član
...nadam se da cu konacno uletjeti na 402. Uvijek me nesto s*ebe! :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top