ADMINISTRATORI LOCK TEME!

ADMINISTRATORI LOCK TEME!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

De poslusaj malo iskusnije ps-ovce :D. Ja kad odradim rad volim da dobijem kritiku iskusnijeg posto znam da cu na sledecom radu na to pazit i necu pravit istu gresku. Ljudi ti govore de malo duze radi rad sta ti hvali nisi sad neki biznismen da sve za pola sata zavrsavas i nemas vremenda dalje, ako treba felnu upasat stavaljaj je dva dana ako treba samo nek valja. Ako hoces napredovat malo se potrudi oko radova, nisam ni ja neki ps strucnjak ja sam pocetnik al ipak imam pravo da kazem da napredujem bolje od tebe. ;)
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Ovaj zadnji golf je dosta bolji od proslih radova, malo zadnja felga, i opet pomaalo sa tim zatamnjimvanjem. Btw zatamni ga citavog :cool:
I ne znam zasto uzimas takve slike, amaterskog porijekla.
Uzimaj slike sa oficielnih stranica, ovaj link sto ti je stavio GOLF TZ ima slikaaa mooore malo. Jednostavno ce ti bit lakse.

Evo po meni slika koja ima dosta potencijala za rad. I sam sam na ovoj slici neke stvario uradio prvi put (carbno, prosireni rubovi itd)



Uploaded with ImageShack.us

Nemoj nas iznevjerit. ;)
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Radim sad ovog Q5 sto mi je Golf_TZ postavio pa kad zavrsim ide Astrica! :)) Necem' iznevjerim! :cool:
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

G2_1.6B je napisao(la):
Radim sad ovog Q5 sto mi je Golf_TZ postavio pa kad zavrsim ide Astrica! :)) Necem' iznevjerim! :cool:

polahko radi...i sto duze..nemoj za 20 min. ;)
pa te nece zajebavat vise :D
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Evo ga Q5

3 sam felge promjenio nadam se da sam pogodio one prave prvo TT Coupe novi model pa onda Corrado novi i sad ove od A3 RS SPORTBACK !

Chop:



Uploaded with ImageShack.us

Original imate iznad ! ;)

Prerade: Farovi i felge od A3 RS Sportback,bjela boja,clean brava,ofarbani donji spojleri i crni retrovizori,upaljeni daylight,zatamnjena stakla,spusten....itd. Nesjecam se svega sve u svemu 2,5-3h posla otprilike!
 
Član
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!

puno puno bolje, ja cu svog zavrsiti tek za jedno 2 sata pa cu okaciti da vidis kako sam ja odradio... ;)
 
Član
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!

Vidiš, amlo prerada, al barem da izgleda fino, i da nije sfušereno
Ovako nastavi i bit će ti radovi puno bolji
 
Član
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!

odradio sam i ja audija, mozes vidjeti u mojom temi...:D

zamjerka na tom sad audiju su felge... ;) pazi na to iduci put
 
Član
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!

Nije lose, ulazis u formu ;)
Samo de ove efekte na svjetlima malo popravi, ili ih uopste ne stavljaj, moj prijelog...
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!

ok,ok.....a sutra astrica od c norrisa

btw. audi ti je do 00 golf tz
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!



Uploaded with ImageShack.us

Evo Astrica al' nisam zadovoljan ima par gresaka....ugl. nekih sat posla mozda 1.5h ;)

Prerade:Clean brava i lajsni,felge od Opel GTC concept-a,produzeni pragovi i prednja obrva,crni krov i hauba,mrezica umjesto maske,usisi na braniku,preednja sajba zatamnjena,tablica zatvorena,bad look(lose odradjen)

uglavnom NISAM zadovoljan radom tako da cu sutra vjerovatno raditi novi ! Ajd' vasi komentari nekom se mozda i svidi i mozda majstori i vide napredak !
 
Član
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!

par gresaka ??? stvarno...ajde barem jedan rad pokusaj da radis malo duze...astra iskreno i za pocetnika uzas,nemoj postavljati rad kad vidis da ne valja...a ako ne vidis onda za tebe i nije VT.
ovo ti govorim dobronamjerno...igraj se malo sa djelovima,vjezbaj samo selektovanje,spustanje i stavljanje fela...pa kad izvjezbas onda stavljaj slike,a ne svaka 2 sata kacas novi rad.
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Audi Q5 hybrid!

mladjo22 je napisao(la):
par gresaka ??? stvarno...ajde barem jedan rad pokusaj da radis malo duze...astra iskreno i za pocetnika uzas,nemoj postavljati rad kad vidis da ne valja...a ako ne vidis onda za tebe i nije VT.
ovo ti govorim dobronamjerno...igraj se malo sa djelovima,vjezbaj samo selektovanje,spustanje i stavljanje fela...pa kad izvjezbas onda stavljaj slike,a ne svaka 2 sata kacas novi rad.

Da skratimo kompletno autoo je jedna velikaa greskaa!!

Brisem ovu temu stavljam novu gdje ce svi radovi biti slozeni ova je puna spama!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top