ADMINISTRATORI LOCK TEME!

ADMINISTRATORI LOCK TEME!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Ja mislim da je ovo tema samo za nabijanje postova, ima par ljudi kojima je na ovom forumu jedan od najvecih ciljeva postici 1+++ postova i imati onih 5 zvjezdica, i mislim da si i ti jedan o njih, nemoj se ljutiti sto otvoreno kazem.
Biti toliko naivan pa postavljati neke nedovrsene radove, i upucivati se u rasprave u temema u kojima nemas dovoljno iskustva ne znam...bolje ako nemas sta pametno da kazes suti i kupi znanje, a ne prosipati se raznim glupostima.
Ja sam se registrovao na ovaj forum prije 2 godine, i tek prije pola godine sam poceo nesto da pisem, priznajem da nemam neko veliko znanje o automobilima, i ne pravim se da znam, ali sam za 1,5 godina koliko sam proveo u "sjenci" ovog foruma puno toga korisnog naucio, cuo, vidio...ali to opet nije ni priblizno dovoljno da se upustam u neke rasprave...
Bolje bi ti bilo da citas i upijas znanje, i da napises nesto sto vrijedi, a ne neke gluposti da pises i samo sebe blamiras i prosipas.
Umjesto ovih 4-5 radova, ili koliko vec si ih uradio, i svi ti rekli da ne valjaju k.... bolje bi bilo da si uradio jedan, za koji ce ljudi reci da si se potrudio i da vrijedi necemu ;)
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

jusuf je napisao(la):
Ja mislim da je ovo tema samo za nabijanje postova, ima par ljudi kojima je na ovom forumu jedan od najvecih ciljeva postici 1+++ postova i imati onih 5 zvjezdica, i mislim da si i ti jedan o njih, nemoj se ljutiti sto otvoreno kazem.
Biti toliko naivan pa postavljati neke nedovrsene radove, i upucivati se u rasprave u temema u kojima nemas dovoljno iskustva ne znam...bolje ako nemas sta pametno da kazes suti i kupi znanje, a ne prosipati se raznim glupostima.
Ja sam se registrovao na ovaj forum prije 2 godine, i tek prije pola godine sam poceo nesto da pisem, priznajem da nemam neko veliko znanje o automobilima, i ne pravim se da znam, ali sam za 1,5 godina koliko sam proveo u "sjenci" ovog foruma puno toga korisnog naucio, cuo, vidio...ali to opet nije ni priblizno dovoljno da se upustam u neke rasprave...
Bolje bi ti bilo da citas i upijas znanje, i da napises nesto sto vrijedi, a ne neke gluposti da pises i samo sebe blamiras i prosipas.
Umjesto ovih 4-5 radova, ili koliko vec si ih uradio, i svi ti rekli da ne valjaju k.... bolje bi bilo da si uradio jedan, za koji ce ljudi reci da si se potrudio i da vrijedi necemu ;)


Drug iskreno me boli uvo za tih 5 zvijezdica i tih koliko vec postova! Uclanjen sam mozda 5-6 mj. na forum i jedan sam od aktivnijih clanova! Jos sto ti kazes da si bio u "sjenci" , ne nisam bio u sjenci, ali sto se tice auta naucio sam mnogoo stvari.

Sto se tice radova znam raditi u Photoshop, ali jednostavno nemam ni zivaca ni vremena da jedno auto radim 3-4 dana ! ;)

LP
 
Legend
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

opet ti jednu te istu pricu ponavljas...Zasto uopste radis ako nemas zivaca i vremena,Niko ti nije rekao da sjedes i cijeli dan radis jedno auto u "cugu" bez prekida.Ustani odmori i sutra nastavi...
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Nexus je napisao(la):
opet ti jednu te istu pricu ponavljas...Zasto uopste radis ako nemas zivaca i vremena,Niko ti nije rekao da sjedes i cijeli dan radis jedno auto u "cugu" bez prekida.Ustani odmori i sutra nastavi...
Dzaba je govoriti njemu, misli da mu neko ovde zeli zlo, daleko od toga...
Super za tebe ako si naucio mnogo stvari, ja ni iz jednog tvog posta nisam naucio nesto pametno...
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

tebi izgleda dzaba pricati, prednja felga nije uklopljena, zatamnjivanje si sfuserio, masku bez znaka, ma sve ti je sfusereno...

ti ovdje trazis ocjenu kako i sta trebas da radis, mi ti govorimo a ti opet po svom... pravis nas dzaba budalama...
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

GOLF TZ je napisao(la):
tebi izgleda dzaba pricati, prednja felga nije uklopljena, zatamnjivanje si sfuserio, masku bez znaka, ma sve ti je sfusereno...

ti ovdje trazis ocjenu kako i sta trebas da radis, mi ti govorimo a ti opet po svom... pravis nas dzaba budalama...

Sta fali prednjoj felgi? Zatamnjivanje hajd' uredu....maska bez znaka i original ima negdje presijavanje tj. ovo uklapanje sa bjelog na crno pa je zato ovako ispalo ...sta je jos sfusereno ajd' reci ?



PS: Sta m islite o ovome nije virtual tuning?



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Ja nisam neki strucnjak za PS, koliko vidim ima nekih sitnih stvari, npr. zadnji lijevi stop, nekako si ga na brzinu izgleda prepravio, oko stakala se moglo malo preciznije odraditi, maglenke i hrdja izgledaju malo nerealno, maska... sve u svemu za mene puno bolje nego prethodni radovi;)

da si izabrao i neku bolju fotku za obraditi moglo je i jos bolje
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

jusuf je napisao(la):
Ja nisam neki strucnjak za PS, koliko vidim ima nekih sitnih stvari, npr. zadnji lijevi stop, nekako si ga na brzinu izgleda prepravio, oko stakala se moglo malo preciznije odraditi, maglenke i hrdja izgledaju malo nerealno, maska... sve u svemu za mene puno bolje nego prethodni radovi;)

da si izabrao i neku bolju fotku za obraditi moglo je i jos bolje

Tnx....bitno mi je da neko vidi napredak a ne da me samo napadaju ! :S ;)
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

G2_1.6B je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
tebi izgleda dzaba pricati, prednja felga nije uklopljena, zatamnjivanje si sfuserio, masku bez znaka, ma sve ti je sfusereno...

ti ovdje trazis ocjenu kako i sta trebas da radis, mi ti govorimo a ti opet po svom... pravis nas dzaba budalama...

Sta fali prednjoj felgi? Zatamnjivanje hajd' uredu....maska bez znaka i original ima negdje presijavanje tj. ovo uklapanje sa bjelog na crno pa je zato ovako ispalo ...sta je jos sfusereno ajd' reci ?
jbg ja nisam kompetentan kao tarik, chuck, i ekipa ali vjeruj mi da odradim bolje nego ti a znanja iz PS imam samo preko onog tutorijala za pocetnike,

felga nije uopste dobro uklopljena... pogledaj malo.. skontat ces... maska bez znaka, pa u paintu se da bolje uraditi da se ne vidi ovaj prelaz gdje je bio znak, zadnji stop kao sto rece jusuf, zatamnjivanje je isto kao da si uradio za 1 minutu sve.. to je ono sto se da primjetiti na prvi pogled... kad ubacujes ta svjetla desno i lijevo nikad ne svijetli iste jacine....

umjesto da poslusas savjete ti se pravis da sve znas i pravis nas budalama koji ti pomazemo... odrasti malo..

i da zaboravih napisati... to ti zatamnjujes auto samo sa jedne strane... :icon_confused:
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

G2_1.6B je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Ja nisam neki strucnjak za PS, koliko vidim ima nekih sitnih stvari, npr. zadnji lijevi stop, nekako si ga na brzinu izgleda prepravio, oko stakala se moglo malo preciznije odraditi, maglenke i hrdja izgledaju malo nerealno, maska... sve u svemu za mene puno bolje nego prethodni radovi;)

da si izabrao i neku bolju fotku za obraditi moglo je i jos bolje

Tnx....bitno mi je da neko vidi napredak a ne da me samo napadaju ! :S ;)
Pa ne napadaju te bez razloga, malo si ti tvrdoglav pa neces da shvatis to kao najdobronamjernije savjete ;)

Nadji neku dobru fotku za obradjivanje, i svaki dan radi po jedan dio na njoj, danas ubacis felge, pa ostavi i 2-3 sata na tome ali da izgleda kako treba, sutra radi boju, pa koliko treba da treba samo da izgleda dobro, pa onda tamnjenje.....ostavi za svaki dio koliko god treba vremena ali da izgleda dobro, a ne fuserski ;)

Meni je draze vidjeti pa makar i samo felge ubacene, ali da je to uradjeno vrhunski, nego da vidim nabacano tonu stvari koje nisu uskladjene kako treba :cool:
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Mene samo čudi kako niko do sada nije zaključao ovu temu.
Napredka ima, nemogu reći da nema, ali potrudi se brate mili, obrati pažnju na detalje.
Znak je prikriven ko ni sebi ni svom.
kada već to radiš postepeno smanjivaj opacity na gumici i briši po malo, i neće ti se ni primjetiti,a l bitno je isjeći, kopirati i samo zaljepiti.
Nije bitno što se primjeti prelaz.
zadnja štopa k'o da je razbijena.

Jedino što mogu da pohvalim je da si fino ofarbao auto, i nema loših selekcija što se toga tiče.
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

[/quote]

i da zaboravih napisati... to ti zatamnjujes auto samo sa jedne strane... :icon_confused:
[/quote]


HAHA.....sad vidjeh ! oooj...jbt nista dajte neko auto da sjednem 2-3 dana da ga fino odradim ja ljudi vise ideja nemam ko ima nek sibne na PM ! :))
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Audi_Q5_hybrid_1624423536.jpg


et odradi ovog audija....:D

ovu stranicu mozes koristiti i kao donore...:D http://www.netcarshow.com/
:cool::cool:

ja evo audija radim, pola sata mu felge ubacivao, sad cu mu prednji branik ubaciti i onda odoh u grad... ne mora se sve odjednom zavrsiti...:D ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top