ADMINISTRATORI LOCK TEME!

ADMINISTRATORI LOCK TEME!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

na ceed-u ti je namotan zadnji tocak :)
a na audiu se odma primeti krovni spojler kako si samo ubacio i prednja ti je karambolka nategnuta (levi kraj podignut),kao da si jedan dio auta spustio a drugi digao:D
uzmi radi jednan chop 7 dana ako nemas vise od 1sat vremena dnevno...mozda i budu "dobri" radovi
 
Član
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

i nemoj previste zatamnjivat svega ti,al ga i ti zatamnis brate :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

Pokusaj prvo da se ustelis dobro, da ti radovi lice na nesto pa da onda stavljas na forum. Sad kad bi svi stavljali svoje neke radove koje ne lice ni na sta, ne bi valjalo. Dobronamjerni komentar
 
Član
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

nisu losi radovi...samo jebu te sitnice,detalji :icon_biggrin: pokusaj malo duze raditi i polahko i biti ce savrseno vidi se da znas raditi samo sto to sklepas na brzinu,,polako samo ;)
 
Član
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

Trazi donore bolje, isto koda imas samo 5 slika na komp. nadji auto sa boljim felgama koje mozes ljepse upasat. Na kiji naprijed ova karambolka, ruzno se vidi ovaj prelaz boje kod lijeve maglenke i na prednjoj gumi. smanji opacity malo igraj se, na kraju krajeva uvijek imas opciju SAVE AS hehh. pa ako ti se ne svidi kreni ispocetka. :)

Na audiju isto tako lose upasana karambolka i maska. Moze to i bolje samo vjezba vjeezba .

Nije bit u tome da samo nabacis, spojlere, karambolke, pragove, maske itd.
Bolje da nema nista od toga al da je lijepo.
I da .. sve je ovo dobronamjerno :)
 
Član
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

koliko znam cabrio nema sa 4 vrata...:) ukini zadnja vrata na kia-i, promjeni tockove tj felge, napravi bolju pozadinu, ukini krovnu antenu, napravi taj prelaz sto se brushao nesto sa karambolke na tocak... ako vec pravis obrvu napravi je i na drugom faru... ;)
 
Član
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

http://www.bhtuning.com/moja-ps-garaza-t-44264-9.html

Ova 2 audia imaju veoma sličnih crta, sada ko je od koga kopirao, to neznam stvarno
;)
 
Početnik
RE: Golf MK2,update...kia ceed cabrio i Audi A3 :))

zAaKy je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/moja-ps-garaza-t-44264-9.html

Ova 2 audia imaju veoma sličnih crta, sada ko je od koga kopirao, to neznam stvarno
;)

Ja bogam' nisam ! :D A neverujem da je i drug Amel! Mozda jednostavno imamo isti ukus ! :))
 
Početnik
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Evo ga jedan francuz u mojoj PS Garazi ! :)

Renault 21:

Prerade:Bad look,Upaljena bela svetla,felge uklonjena prednja lajsna,lajsne na vratima i zadnjem braniku ofarbane,full zatamnjen,clean brava i znakova,blagoo totalno blagoo spustanje,zatamnjene zmige....mozda sam jos nesto zaboravio al' et to je to !

CHOP:



Uploaded with ImageShack.us

ORIG:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Stvarno, potrudi se bar nekada da jedan rad malo bolji bude.
Nemoj mrljaviti pola sata pa na forum.
radi po sedmicu dana, pomalo kao što su ti rekli
BOja lajsni odudara, onda obrve loše urađeno sa smudge tool.
napraviš veću selekciju, pa onda po malo da ti se ne primjete prelazi
Stakla zatamljena loše, al to manje više
I mogao si skinuti oznaku toyo sa felgi, al bar one su fino upasovane.
Jedina prerada koja je dobro ispala, i zmigavci
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

G2_1.6B je napisao(la):
@zaAky vjeruj da ne'am zivaca duze radit xD

Pa jbga druže, vidiš i sam da je ništa ni sa čim.
Ako to voliš potrudi se više, i nemoj forum zatrpavati.
Ovo nije ništa, čak su i moji radovi bolji, a ni oni nisu ni D od dobri
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Jbg druze prvo sliku si mogo nac bolju. Jer lakse bi ti bilo radit.
Imas dosta losih selekcija, i dosta losih prelaza. Npr. prednja ova lajsna sto si sklonio, vidi se ruzan prelaz. Onda lajsne ostale odudaraju. Imas ruzan prelaz ne ovom bad lock tj. nije ti prava linija vec bas se vidi da si brusho. I previse zatamnis, i meni se to stalno desavalo hehh :D pomaalo.
I na kraju krajeva, felge mu ne stoje nikako brate mili :D dje bas chrom .

I citava slika ti je nesto .. istackana da ne kazem drugacije. Koda ga je led izgadjo hahhaha. btw sa takvim "efektima" neces prekrit greske ;)
Samo rad, rad !
 
Član
RE: Moji radovi update: Renault 21 ;)

Opet se zajebah i otvorih temu!!!:smajli10:

Nikako mi nisi jasan, a ovo očigledno nije za tebe. Čuj, mrsko mu raditi duže od pola sata.:lol: Pa nemoj onda nikako ni raditi, ne možeš za pola sata uraditi kako treba ni u ludilu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top