402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
jaka furka je bila kad smo ja i muslija vozili,cojk je brzi od mene bio,ja nisam nesh mogo u drugu ubacit neam pojma,i dole dolazimo i znam da je on brzi i da je to to,i dolazi safet auto i kaze meni momak iz safeta,ja 17,750 tak neshto a ono oko 16,80 mozda,haj super,i ocekivo sam to.
kad zove jaran sa starta,jarane pobjedio si
de ba sta me reko furaš,ma eo sad te kaze prozvala ona cura sa razglasai rekla da si ti pobjedio i vozio 16,8 a taj muslija 17,750,ama reko ja vozio 17 a on 16,ma kakvi kaze cura rekla ime i prezime tvoje i da si ti winner a on ispada.
pitam ove iz safetovog auta,kako sta,ne znamo vidicemo gore,kod nas na papiru pise da si ti 17 a on 16,kako i jest bilo.
odem gore parkiram se,dodjem i pitam,na kompu mi vide ja 17 on 16,pa sto reko ti rece da sam ja winner,izvini zabuna,haj dobro nea veze :)
fala momcima iz predstartnog prostora za savjete
a staza je katastrofa bila,pogotovo lijeva strana,pa mogli ste travu makar počupat,ili je ispod nivoa sageti se i čupnuti travku da svijet ne pogine kad naleti na busen trave mokre klizave
meni ne smeta kad su kod mene 235 gume i 4motion,al ljudima 195 i prednjim pogonom vjerovatn ozasmeta,i onima koji nemaju filtera il cega vec,kad je momak sa golfom 2 plavim cro table proletio kroz cilj covjek je sve pokosio sa prednjom karambolkom,ja sam gledam i kontam,valjda ima filter bilo kakav da trava se ne razleti po motoru.

ja se nisam mogao naibretiti komentarima na tvoj racun, ne ide ljudima u glavu koliko je tesko krenuti s 4motion i 19kama i bog....
 
Član
ahahha
neka klošara nek kontaju sta god hoce,kad budu se provozali na 19kama a ne vozili na 19kama 2 godine nek se onda jave :)
a 16ske mi mrsko staviti jer sutra idem u jednom pravcu 600km :),ko bi to stavljo pa ustajo u 8 pa idi vrati 19,taman posla,al iduci na koji dodjem idem na 6,naprijed semislick,da vidimo sta je i slick
triza u 23i30 omv
 

MyX

Član
@lov2xlr8: Zvuk masine ti je cista perfekcija...danas, kad god cujem zvuk tvoje masine najezim se..(ne zato sto je bilo hladno) :lol: zaista je pre*eben zvuk.. A ono sto od danas nikako zaboraviti necu su startanja od Honey-a..jao jao kad se samo sjetim.. :123: vaatatatattatataaaaaa uhhh

Steta sto nisam mogao ostati duze.
 

MyX

Član
mislim niskih 13...dok sam ja bio dole. Nisam pola vremena uspio da cujem, jer su me ovi moji sto su dosli sa mnom smarali komentarima tipa ''oooooooooooooooojjj'' ''jaaaaaaaaaaaaaaj'' i sl :lol:
 

MyX

Član
edoze je napisao(la):
uuu,znaci golf ide oko 12 bez nitra...to je vec dobar rezultat,itekako:cool::cool:

Ouuu druze, golf nije da je dobar, vec je zlo..zaista..kako rekoh, vrijeme koje sam ja napisao je bilo dok sam bio na stazi, a sta se desilo kasnije, sta se promijenulo, ne znam..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top