402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vazi... sta god da se desi... idemo lagano... kad smo vec ustali... ja kako cujem... jos nisam provirio... da sitna pada...
 
Član
trizex je napisao(la):
vazi dogovor, vrijeme je fuj, sumorno, ne pada jaka kisa ali sipi konstantno....

vrijeme 8,15 kisha pada josh uvjek sitna..preashina, ma prodjemo mi svi dva kruga pistom ima da se osushi :) , dolazim i ja meybe:icon_biggrin:
 
Član
Vrijeme 8:32, Tuzla, kisa je prestala skroz da pada, ali je zima ko u decembru. hehe,
Ljudi obucite jakne i dovucite se ovamo, niko i nista nam ne smije pokvarit ovo, ako kisa bude padala vozat cemo se po pivama;:cool:
 
Član
...:icon_rolleyes: mene izlevatishe jarani nece niko samnom...a nikog neznam od raje, neznam kako prici ..:icon_rolleyes: ccc

da se ne izofiram:icon_eek:
 
Član
bilo okupljane jutros bilo je oko 20 auta..malo stali.. i pravac zivinice :D
evo ja sad doso odozgo pravo dobro.. tek se zahuktava:D
 
krenuo 10 do 3 taman kad je krenulo sipiti do tad je bilo perfekt malo auta dosta je falilo auto klubova ali u svakom slucaju dobro
 
Član
Evo i ja se vratio prije jedno 20min.
Sve je bilo extra do kise. A pored toga sto je kisa zafrkala stvar, bilo je jos i nekih svadja, neko se zalio na Madzida cini mi se i jos nes svasta, nadam se da cemo saznati detaljnije sta je bilo. Nisam ostao do kraja, ostalo je jos polufinale 14. klase, trinaesta, sexy car wash i onda finale svih klasa.
Svim takmicarima big respect. Samo mi zao sto opet nisam nikog upoznao, svi nesto briskaju auta, zauzeti ili ih nema uopste oko auta:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top