402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo maksuz sam navio sat da ustanem da vidim padal jos sta:D Sad vise ne pada nista, asfalt je ostao mokar, ali i on bi se trebao osusit kroz par sati ukoliko ne bude vecih padavina u skorije vrijeme.
Toliko od mene za sada. Izvjestavam vas ponovo oko 6.
 
Član
Reša je napisao(la):
Evo maksuz sam navio sat da ustanem da vidim padal jos sta:D Sad vise ne pada nista, asfalt je ostao mokar, ali i on bi se trebao osusit kroz par sati ukoliko ne bude vecih padavina u skorije vrijeme.
Toliko od mene za sada. Izvjestavam vas ponovo oko 6.

Sutra momku svi platite pivo kad dođete tamo zbog dužnosti koju obavlja u ova doba i navija sat... :) (k'o ja birvaktile dok sam ogame igr'o... navijaj sat ko budala u neka doba hahaha)

U Hercegovini kiša nije još prestala, pada tamo od 9 sinoć... s*anje pravo ovdje...
 
Član
Imal te Resa druze...Evo buljim u ekran samo da vidim tvoju vremensku prognozu da dzaba ne dolazimo iz Sa...
 
Član
Evo me opet:D
Ne znam sta da vam vise kazem.
Kisa ne pada vise ali je mokar asfalt. Eh sad na pisti je asfalt stariji i ispucaniji pa postoji mogucnost da je gore suhlje. Ako ne bude vise padalo nista bice sve ok, al et.
Sta god da bude, vidjecemo se gore, mene cete najlakse prepoznati po podocnjacima do poda:lol:
Sretno svim takmicarima, i da vam voznja do Zivinica prode bez problema.
 
Član
seeeeeeeeee yaaaaaaaaaaaaaaaaa nananananananananana laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lalalalalalalalalal:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top