402 Street Race Tuzla 2008

402 Street Race Tuzla 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

klasa 15:Mladen (Beograd) Honda Integra Type r,Lucky sa CRX-om se trkao sa njim i promasio brzinu,steta a bas je se dobro drzao protiv integre
klasa 14:Honda Prelude
klasa 13:Ben Mar,tepsija se trko sa njim i napravio red light
 
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

nemoj zahebavat,steta!
djelovao je k'o opasna zvjerka,hehe!
a sta je sa emirom,jel dobio ben mar-a?
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

nije emir bio u klasi sa ben marom,a stavit cu sad video del sola kad je vozio kvalifikacije.
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

ustvari ja mislim da je emir sa crxom pobijedio u klasi 14
 
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

otkud to,pa prosli put je on vozio u finalu sa benom u klasi 13 koliko me sjecanje drzi.otkud sad u 14?
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

Tepsija u klasi 13,svaka cast...Nadam se da je i on zadovoljan kako ide puntach
 
Legend
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

Schumi je napisao(la):
Tepsija u klasi 13,svaka cast...Nadam se da je  i on zadovoljan kako ide puntach

tepsija je u mostaru vozio 13.9 (bez rekacije) i ne znam ni ja sto, prijavio je 13 klasu :S..

punto danas nije isao kako treba, prvo nitro,kasnije i svijecice, vjerovatno je to sve posljedica onog pucanja nitra juce.. (imao je ZEX svjecice koje su morale drzati) medjutim one su se iskivile/spalile.. ma sranje

na povatku smo ih morali skroz zamjeniti, jer je auto trzalo..


eh sada ovo ostalo, mogu samo reci da je ovo onak solidna manifestacija, bilo je finih autica, opet mi je zao kad neka "ljuta masina" otkaze, danas je to bio onaj crni del sol, izgledao je onak nabrijano, i na kraju nist..

steta, bio je jako los odziv domacih takmicara, ocekivao sam puno vise.. al et vjerovatno je i vrijeme odradilo svoje..

pozdrav organizatoru, takmicarima i gledaocima..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top