402 Street Race Tuzla 2008

402 Street Race Tuzla 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

Znaci opet ce se zemlja tresti :D

A sto se tice krova fino si ga uvali zadnji put, ovaj put bez penjanja na krov kad padnu novi rekordi ako Bog da
 
Član
hehehe.... sta kaze ima li nade za nju.... :D:D sutra cu si spojiti woofer na 2 Ohma (sad je na 8 Ohma u bridge modu) , valjda ce bolje svirati.... ipak ti znas hoce li biti neke razlike.... :icon_biggrin:
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

Bocky je napisao(la):
hehehe.... sta kaze ima li nade za nju.... :D:D sutra cu si spojiti woofer na 2 Ohma (sad je na 8 Ohma u bridge modu) , valjda ce bolje svirati.... ipak ti znas hoce li biti neke razlike.... :icon_biggrin:

Kako 8ohm_a???:icon_rolleyes: koji je to woofer???:icon_question:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Kako 8ohm_a???:icon_rolleyes: koji je to woofer???:icon_question:

307 D4, on ide na 8 ili 2 Ohm-a....

sad mi je recimo ovako spojeno.... :D
8 Ohm



a sutra spajam na ovaj nacin... ;)
2 Ohm

 

IGY

Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

Bekir_SA je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
hehehe.... sta kaze ima li nade za nju.... :D:D sutra cu si spojiti woofer na 2 Ohma (sad je na 8 Ohma u bridge modu) , valjda ce bolje svirati.... ipak ti znas hoce li biti neke razlike.... :icon_biggrin:

Kako 8ohm_a???:icon_rolleyes: koji je to woofer???:icon_question:

D4 Bekire nije kao kod nas
on moze na 8 ili 2 ohm-a sa jednim wooferom
a sa dva na 4 ili 1
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

kod vas su 2 i vi mozete ici isto na 2 Ohma.... al' vam dobro lupaju ili kako Bekir kaze brrrpaju, valjda ce i kod mene nekad tako, ako me uhvati neka luda.... ;)

@ shumi, i ja sam ti isto im'o 2 iz matematike, samo ono sto me interesuje skontam :) :)
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

ja sam sutra vec u Tuzli, ako ko bude za druzenje nek zove, da vidim malo i Tuzlu :)
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

IGY je napisao(la):
znaci dolazi VR
uh jedva cekam
dolazi vr i citava kompanija sa njime.veceras mi rekao kolega jos nezna hocel dolazit na race sa kecom ima obaveza.sutra potvrdujem njegov dolazak a ostala kompanija je in.al mislim da dolazimo kompletni.nadam se da cemo imati i mali standic.....makar suncobran...lol he he he !
 

IGY

Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

dragan je napisao(la):
IGY je napisao(la):
znaci dolazi VR
uh jedva cekam
dolazi vr i citava kompanija sa njime.veceras mi rekao kolega jos nezna hocel dolazit na race sa kecom ima obaveza.sutra potvrdujem njegov dolazak a ostala kompanija je in.al mislim da dolazimo kompletni.nadam se da cemo imati i mali standic.....makar suncobran...lol he he he !

bolje i suncobran nego da se cvarite
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top