402 Street Race Tuzla 2008

402 Street Race Tuzla 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

evo potvrdujem i dolazak keca na street race tako da cemo imti predstavnike za stayling i street race.ujedno moci cete vidjeti i projekt brata njegov golf2!
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

Znali ko sta se desavalo u Zivinicama i kakvi su rezultati ... idemo slikeeee :)
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

Da, Zivinice su sutra, to jest Tuzla :)

Danas je bio samo "test day", nista specijalno dakle...
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

cek da se razumijemo..jel tuzla ili zivinice koliko ja znam zivinice su prije tuzle...i am correct?
 
Član
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

znaci od srebrenika kad se dolazi zivinice su pak prije tuzle.kontam ovo sto si rekao!
 
dragan je napisao(la):
znaci od srebrenika kad se dolazi zivinice su pak prije tuzle.kontam ovo sto si rekao!

kad ides iz srebrenika prema tuzli, inace na petlji u sickom skreces za tuzlu, eh za zivinice ak ides produzis dsamo pravo, kroz tu petlju..nakon toga imas nekih 15tak km do zivinica, posle ulaza u zivinice, imas nadvoznjak i skretanje za pistu.. pista se nalazi u mjestu Ciljuge ;)
 
Početnik
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

kad dodjes do zivinica, imas jedan semafor, pa onda drugi semafor, na tom drugom skrenes lijevo, jedno 2 km vozis... sigurno ces iz prve da profulas, pa onda okrenes auto i vratis se tamo gdje si mislio da bi moglo da bude

elem, sad mozda i ne profulas, nego bas odes tamo gdje ti se ucini da jeste...

(e, ko shvati ovaj post, svaka mu dala!)
 
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

ja skontao i bio i evo vratio se,razlog ne smijem ni recu koji je zasto ovako brzo kuci dodjoh.zato sto...njaaa,ic tu dem sejm!:D

uglavnom postvit cu par slika kasnije,konto sam ovdje jer ih je malo i ne isplati se itvarati novu temu
 
Početnik
evo... i ja se vratih... ali nista "tu dem sejm", nego "tu dem lanc for cildrn" hihihihihiihi

eh, pa ovako... meni se cini da nije bilo puno natjecatelja, cak cuh da su kategorije prilicno "prazne", tj. bez dovoljno konkurenata za pikantnije natjecanje... steta... no, sta da se radi... bit ce bolje drugi put...

e sad malo foto-story... naravno, ostavila sam pravim foto-soferima da fotkaju prave fotke (a valjda ce ih i postaviti, bilo je nekoliko tipova s fotoaparatima), a ja sam se malo igrala, malo nesto kao atmosfera i tako to...

vrijeme nije puno obecavalo, ovako je izgledalo kad smo mi jutros krenuli niz krojcicu da skratimo put do zivinica...


put je bio kratak i ugodan, parking prazan, pa se puntac fino smjestio (eno ga zadnji, lijep ko slika!)


onda skontam ima jos jedan parking, a taj vec pun... djeca sjede na blokerima, svijet se polako skuplja


tu nas docekuju veseli momci, drago im sto nas vide, kao "gdje ste do sad bile!", placamo ulaz i krecemo u jutrosnju avanturu...


vadimo fotoaparate, lagana, no sigurna koraka idemo ka pisti, vozilima, vozacima, muzici, neki probaju pistu, drugi vrse finalne pripreme svojih vozilica... zabavni ljudi, simpaticni...








a i hitna je bila... cisto, zlu ne trebalo!


bilo je i jos djevojaka... nismo bile same i, dakle, nisu bili samo decki... ;)



onda smo otisle malo dalje, da vidimo racer-e, da prosetamo i upoznamo jos neke interesantne ljude...


treba li reci da je westfield privlacio dobranu paznju? ne! malo smo ga dirali i gledali, malo o njemu pricali... ja nisam ni pokusala da udjem u njega, jer me neko sistematski ubio govoreci da su sjedista uska i da se u njih ne moze tako lako "upasti", :icon_evil:, pa nisam htjela da se blamiram... ne dao bog, mozda i da se zaglavim, pa sta onda ;) taman onu hitnu da zovemo u pomoc, da me vade! :lol: no, to me nije sprijecilo da napravim par fotkica



u medjuvremenu se skupilo jos raje, dosli i neki decki s tv, da snime... "on i hamus na novo radno mesto, televiiiiiizija"



eh... onda natrag do izlozenih vozila, jos malo fotkica i to je to...










eh, da, upoznala sam iceman-a i evo jedna posebna grupa fotki njegovog bmw-a





meni se posebno svidio ovaj ford... u njemu bih se mogla zamisliti sa bosim nogama izbacenim kroz prozor, nekom country muzikom, slamnatim sesirom, kako me neko simpaticno bice vozi kroz salt lake desert...



pred sam odlazak, posebnu paznju nam privuce kombi sa prikolicom, koji je dizao prasinu pistom... steta, ne uhvatih ga bas u pravom momentu...


na samom izlazu, doceka nas ovo milo stvorenje, kao da htjede da nam kaze: "nemojte jos ici, tek smo poceli", ali mi ga samo pomilovasmo po glavi, gledajuci ga u te njegove divne, tuzne oci, a zatim fotkasmo za utjehu i autic koji je "cuvao" (vjerovatno ga nije cuvao, ali ljepse zvuci u prici, zar ne?)




eto... pozdrav od mene i mahanje :lol:
 
RE: 402 Street Race Tuzla  2008

hehe,super fotkice i mnogo su brojnije od moje sake jada:)
sad cekamo alenove fotke jer koliko sam vidio danas je bio vrijedan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top