1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Djecak ohladi malo...nazovi ga ti da se on meni javi. Ja kad sam ucestvovao u pravljenju SR trka on je unistavao OFF Road scenu u BiH , kao sto sad radi sa kartingom i SRom. Neupucen si i ne petljaj se dalje ,jedino ako si ti on mislim Gera:cool::cool:
 
Početnik
Sike je napisao(la):
Samo ovo mi je zapalo za oko. :cool: Pa Repo ja tebe smatram za ozbiljnog čovjeka i trkača. Kakva tribina, šta pričaš ? Pa pogledaj šta je ove godine uradila ekipa iz BL a Božo (Octane) je jedan najzaslužnijih. http://www.srcbl.com/forum/showthread.php?tid=1234&page=1 Ti spominješ izradu tribine kao blago rečeno - čudo... i žugatori... :icon_biggrin:



kazem ako izgrade i naprave to sto se prica, bit ce dobro za vozace i gledatelje. nije cudo ali bi mi bilo drago i otisao bi gore voziti koji put.

ne mogu skontati taj tvoj link. udjem na vasu stranicu i kliknem opet na link i dobijem isjecak koji ne razumijem, radije mi prevedi

a kakva vam je utrka bila to znam. staza dobra i siroka. koliko sam vidio gledatelji uz ogradu kao i uvjek do sada svuda. bez style-a i db-drag-a. greske pri mjerenju vremena. cuo sam da nekome od vozaca nije dano 3 minute na koje ima pravo po pravilniku da pripremi auto prije nego pocne utrku (kazem, to sam cuo, ne vidio, ako je tko lagao onda ok).
doslo dosta atraktivnih vozaca jer je trka bila dobro reklamirana i jer im je to bila prilika za voziti, nikome nije bilo tako daleko ici gore. dobra stvar, ali takodjer nista toliko specijalno. i u Mostaru je 2006 i 07 bilo mnogo auta, gledatelja.
 
Član
Octane je napisao(la):
Djecak ohladi malo...nazovi ga ti da se on meni javi. Ja kad sam ucestvovao u pravljenju SR trka on je unistavao OFF Road scenu u BiH , kao sto sad radi sa kartingom i SRom. Neupucen si i ne petljaj se dalje ,jedino ako si ti on mislim Gera:cool::cool:

Prvo sto se javljas kada si reko da nemas potrebe da se javljas??

Djecak ohladi malo ??? Sine ne budi bezobrazno prpotentan! Nemas potrebe da vrijedjas. To dal cu da pisem na ovu temu te se ne tice, ako ti smeta nemoj se javljati i nemoj citati. Istina boli, a istina je da srcbl pljuje sve sto oni nisu napravili, za sta nema potrebe osim ako pare nisu u pitanju. Petljacu se dokle hocu i dokle vidim ovakva sranja na BH sceni. Svako ima pravo na svoje misljenje. Sike misli da je BH kup nazadak, dok ja mislim da je napredak. Sike nema argumente, ja imam.

Da zelis saradnju napravio bi neke korake osim pljuvanja po Auto Media grupi, a posto ne zelis nemoj se predstavljati kako neko ko zeli da ovaj sport ide naprijed.
 
Član
Almir je napisao(la):
Sike misli da je BH kup nazadak, dok ja mislim da je napredak. Sike nema argumente, ja imam.

Sike ima argumenata ali nema volje da piše kilometarske postove po forumu. Konferencija je prekosutra tako da ima bolje mjesto za priču.
Uostalom ko si ti da bih se ja sa tobom prepucavao argumentima, red bi bio da se predstaviš.
 
Početnik
Sike je napisao(la):
Konferencija je prekosutra tako da ima bolje mjesto za priču.



tu su pozvani predstavnici klubova, da bi se dogovorili oko zajednickog kupa i onoga kako njima odgovara. ne vozaci i ostali ljudi
 
Član
HONEY je napisao(la):
tu su pozvani predstavnici klubova, da bi se dogovorili oko zajednickog kupa i onoga kako njima odgovara. ne vozaci i ostali ljudi

Loigično je da će u narednom periodu biti i razgovor sa BH vozačima ako uopšte dogovorimo da krećemo u organizaciju takmičenja na nivou BiH. Zajednički kup je samo jedna od tema.
 
Član
Sike je napisao(la):
Almir je napisao(la):
Sike misli da je BH kup nazadak, dok ja mislim da je napredak. Sike nema argumente, ja imam.

Sike ima argumenata ali nema volje da piše kilometarske postove po forumu. Konferencija je prekosutra tako da ima bolje mjesto za priču.
Uostalom ko si ti da bih se ja sa tobom prepucavao argumentima, red bi bio da se predstaviš.

Ja sam se predstavio! Nisam imao namjeru da pisem, ali gledajuci vas stav i obilazeci trke vani i u BH morao sam se ukljuciti. Niko ovdje nece da se javi da kaze istinu, posto ja sa slike koje je HONEY postavio ne mogu da vidim nista lose u Mostaru a ni na drugim trkama, dok su ove manifestacije za tebe nazadak. Ko si ti da to kazes? Da nemas mozda FIA-inu licencu? he he

Razlog radi kojeg bi napisao argumente silnog nekvaliteta kod Auto Media group-e je valjda napredak, ali da ti nemas voljeee....

Da ti objasnim, poslje svake trke ima reportaza na 20 kanala u sklopu emisije o SR-u, u smislu da je SR sport koji zasluzuje pažnju. Znaci prica se kao da je ozbiljan sport, tako da mislim da je nakon 100 emitovanja emisija na 20 kanala tokom cijele godine Auto Media uradila za vise za SR nego sto si ti ikada sanjao da moze biti uradjeno.

Ali ne Auto Media po tvom cijenjenom misljenju unistava SR scenu, a u isto vrijeme joj posvecuje ogroman medijski prostor! S M J E S N O
 
Član
Postaviću samo jednu sliku "staze" na vašoj trci

[attachment=11015]

i jedan citat momka koji se već godinama trudi da napravi trku u SA, u vezi "gušenja"

silverstar je napisao(la):
sto se prica 'radili protiv gere' tice, ne znam u cemu je fol..
ako nadlezni organi nama zabranjuju neke stvari i to nam daju na pismeno, sasvim je normalno da se istim tim organima zalimo ako su to nekom drugom odobrili..
na osnovu cega?..

nije prica za foruma pa necu dalje

I završavam ovu raspravu jer stvarno ne želim da se poredimo sa vama. Shvatite to kako hoćete.
 
Član
Sike je napisao(la):
Postaviću samo jednu sliku "staze" na vašoj trci



i jedan citat momka koji se već godinama trudi da napravi trku u SA, u vezi "gušenja"

silverstar je napisao(la):
sto se prica 'radili protiv gere' tice, ne znam u cemu je fol..
ako nadlezni organi nama zabranjuju neke stvari i to nam daju na pismeno, sasvim je normalno da se istim tim organima zalimo ako su to nekom drugom odobrili..
na osnovu cega?..

nije prica za foruma pa necu dalje

I završavam ovu raspravu jer stvarno ne želim da se poredimo sa vama. Shvatite to kako hoćete.

Hvala na slici, ovo je 201 metar Bihac, automobili naberu do 100 km/h. Imas ukus za fotografije slika je odlicna. Jel kad pored tebe proslo auto 100 km/h??

Momak pokusava, sva cast to treba cijeniti!!! Jeste li mu pomogili da uradi trku u Mostaru ? Dosli na trku sa jednim automobilom? Sve vam pise na veasem forumu...

S M J E S N O i P A T E T I C N O

Da zakljucim, postujte ovo sto je do sada uradjeno, pogotovo na TV-u za promociju SR. Kada uradite i blizu onda se poredite s nekim!!! Do tada polazite za FIA licence...
 
Član
Almir je napisao(la):
Sike je napisao(la):
Postaviću samo jednu sliku "staze" na vašoj trci



i jedan citat momka koji se već godinama trudi da napravi trku u SA, u vezi "gušenja"

silverstar je napisao(la):
sto se prica 'radili protiv gere' tice, ne znam u cemu je fol..
ako nadlezni organi nama zabranjuju neke stvari i to nam daju na pismeno, sasvim je normalno da se istim tim organima zalimo ako su to nekom drugom odobrili..
na osnovu cega?..

nije prica za foruma pa necu dalje

I završavam ovu raspravu jer stvarno ne želim da se poredimo sa vama. Shvatite to kako hoćete.

Hvala na slici, ovo je 201 metar Bihac, automobili naberu do 100 km/h. Imas ukus za fotografije slika je odlicna. Jel kad pored tebe proslo auto 100 km/h??

Momak pokusava, sva cast to treba cijeniti!!! Jeste li mu pomogili da uradi trku u Mostaru ? Dosli na trku sa jednim automobilom? Sve vam pise na veasem forumu...

S M J E S N O i P A T E T I C N O

Da zakljucim, postujte ovo sto je do sada uradjeno, pogotovo na TV-u za promociju SR. Kada uradite i blizu onda se poredite s nekim!!! Do tada polazite za FIA licence...

Poštuj ti to što si dobio dnevnicu da cio dan visiš na forumu a razmisli i ko ti je dao jer su njegove riječi uglavnom ko su oni ja mogu sve i znam najbolje.

Kupljen si starac za male pare , shvatićeš za koji dan koliko se provaljuješ a naročito za koga. Vidim da te drma euforija ali na tvoju žalost mnogo ljudi je bilo kod nas i znaju šta i kako radimo dok je isto tako mnogo njih došlo jednom na tvoja takmičenja i više nikad.

Bezveze potpiruješ nekakav fiktivni rat stvoren u tvojoj glavi jer ljudi ionako biraju gdje će da voze a normalno je da nama ljudi iz okruženja dolaze kad smo mi nosioci MEĐUNARODNE licence a na kraju zajedno sa nama bliskim klubovima kao AMK Gradiška , AMK Nitro i Street Race Clubom Sarajevo mi smo to započeli daleko prije Auto Medije koja nas sada kopira i po pravilniku i po semaforu i po svemu ali bezuspješno.

Eto kad si toliki znalac sjeti se kad ste vozili na polovan semafor sa raskrsnice i kad ste imali klase po kubicima!!!;)

Živ mi bio i nosi šefu odmah ovo na sto pa se zajedno sekirajte , đžaba Vam poltroni , političke ispičuture i prazne priče!!!
 
Početnik
normalno da ljudi dolaze jer ste nosioci medjunarodne licence?

licenca je zastita naziva, i nista vise, vec sam to napisao. fucka se Edi Galicu, Vici, Frzopu itd. za licencu. ljude zanima staza, uvjeti, pravila, i to da VOZE.
vasa utrka je izreklamirana na sve strane dugo prije odrzavanja.

bas me zanima sto ce biti kad Gera bude pravio utrku na dobroj stazi, kad se izreklamira isto tako dugo prije i kad bude javljeno vozacima iz obliznjih zemalja. zanima me hoce li netko odluciti da ne dodje zato jer vi "pravi, istinski, okorjeli do srzi, kvalitetni, pozrtvovani raceri" imate nesto protiv Auto Media, da ne pricam sada o tome opet.

ti isti vozaci koji vam dolaze su se naveliko bunili protiv 402SR, samo nitko pojedino nista nije smjeo.
BIH kup 2006 je zavrsio kad ste svi poletili Dasovicu. vidjelo se je onda na prvoj trci u Mostaru kako to funkcionira.
ima nas koji necemo voziti za 402SR ovakav kakav je, i odlucni smo u tome. jeidno sto cjenim i sto me zanima je slobodno voziti, ni za 10000eura nebi promjenio misljenje. kad nesto smatram nepravednim, nikad necu promjeniti misljenje.
nitko me nemoze ucjeniti ni sa cim jer ono sto mi se ne bude svidjalo, jednostavno necu voziti. naravno, pobrinut cu se da ljudi javno cuju moje misljenje i ono sto imam za reci!


opet ponavljam, ako ce se BIH 402 kup nastaviti kao 2006, podrzat cemo to, jer mnogi zele samo voziti. ali nisam siguran da je to to, nesto osjetim smrad stranaca u ovome svemu.

I molim te Edo, nista od ovoga nemoj pobrisati. ovo je jedino mjesto gdje ljudi sada mogu uci i procitati ono sto se imalo za reci. dosta je jednostrane propagande. mora se cuti i druga strana.


a samo naprijed vozaci koji su ovdje vozili ove godine, na vlastitoj stranici vas se proziva da vozite lopovsko smece niskokvalitetno (auto media utrke) i da ste drugorazredni raceri, samo nastavite poginjati glavu i sutati.

ako zelite BIH CUP po Hrvatskom pravilniku, i da vas se proziva, nakon sto i ako se napravi BIH CUP, vozite Auto Media trke zasto ste ih vozili, samo onda naprijed. ja necu promjenit misljenje i necu ustuknut ni pod kojim pritiskom. Isto ce reci i Emir sa Hondom, i jos mnogi.
vozaci i ja medju njima ce voziti sve sto im odgovara osobno, bilo to BIH CUP, Auto Media trka, ili neka privatna trka, te nevoziti sto ne odgovara. svaki pokusaj pridobijanja vozaca vrsenjem pritiska je bezcasno.


vi iz SRCBL i SRCS koliko god da pucate visoko i pravite konferencije, rekao bi s druge strane da imate malo problema unutar samih sebe.. koliko vidim u SRCS osta samo pretsjednik :icon_biggrin:
vas napustaju vlastiti ljudi i vozaci, osnuju svoj klub, neki se jednostavno povlace. pitaj malo svoje vozace koji su ostali sto iskreno misle ; - )
a ovi koji su otisli iz klubova (klubova koji svojim clanovima brane nastup na Gerinim trkama), gle, voze Gerine utrke?



jos nije kasno, pokusajte od te konferencije stvoriti nesto sto ce dati jos dobrih utrka kojim su ljudi i vozaci zadovoljni. mnogi zele sto vise prilika imati za voziti
 
Član
Octane je napisao(la):
Almir je napisao(la):
Sike je napisao(la):
Postaviću samo jednu sliku "staze" na vašoj trci



i jedan citat momka koji se već godinama trudi da napravi trku u SA, u vezi "gušenja"

silverstar je napisao(la):
sto se prica 'radili protiv gere' tice, ne znam u cemu je fol..
ako nadlezni organi nama zabranjuju neke stvari i to nam daju na pismeno, sasvim je normalno da se istim tim organima zalimo ako su to nekom drugom odobrili..
na osnovu cega?..

nije prica za foruma pa necu dalje

I završavam ovu raspravu jer stvarno ne želim da se poredimo sa vama. Shvatite to kako hoćete.

Hvala na slici, ovo je 201 metar Bihac, automobili naberu do 100 km/h. Imas ukus za fotografije slika je odlicna. Jel kad pored tebe proslo auto 100 km/h??

Momak pokusava, sva cast to treba cijeniti!!! Jeste li mu pomogili da uradi trku u Mostaru ? Dosli na trku sa jednim automobilom? Sve vam pise na veasem forumu...

S M J E S N O i P A T E T I C N O

Da zakljucim, postujte ovo sto je do sada uradjeno, pogotovo na TV-u za promociju SR. Kada uradite i blizu onda se poredite s nekim!!! Do tada polazite za FIA licence...

Poštuj ti to što si dobio dnevnicu da cio dan visiš na forumu a razmisli i ko ti je dao jer su njegove riječi uglavnom ko su oni ja mogu sve i znam najbolje.

Kupljen si starac za male pare , shvatićeš za koji dan koliko se provaljuješ a naročito za koga. Vidim da te drma euforija ali na tvoju žalost mnogo ljudi je bilo kod nas i znaju šta i kako radimo dok je isto tako mnogo njih došlo jednom na tvoja takmičenja i više nikad.

Bezveze potpiruješ nekakav fiktivni rat stvoren u tvojoj glavi jer ljudi ionako biraju gdje će da voze a normalno je da nama ljudi iz okruženja dolaze kad smo mi nosioci MEĐUNARODNE licence a na kraju zajedno sa nama bliskim klubovima kao AMK Gradiška , AMK Nitro i Street Race Clubom Sarajevo mi smo to započeli daleko prije Auto Medije koja nas sada kopira i po pravilniku i po semaforu i po svemu ali bezuspješno.

Eto kad si toliki znalac sjeti se kad ste vozili na polovan semafor sa raskrsnice i kad ste imali klase po kubicima!!!;)

Živ mi bio i nosi šefu odmah ovo na sto pa se zajedno sekirajte , đžaba Vam poltroni , političke ispičuture i prazne priče!!!

Evo ti neke cinjenice:
Meni niko ne daje dnevnicu da pisem na forumu ono sto hocu i mislim.
Niko mi ne placa da mislim prema necijem sablonu.
Vidio sam likove iz organizacije ali ih ne poznajem.
Sam sebi placam kafu i odlazak u internet klub.
Najgore od svega napisanog je da ja citam i samostalno formiram miljenje.
U mojoj glavi nema nikakvog rata. Ja nista ne pod pirujem.
Slobodna volja svakog pojedinca je da vozi i ide da gleda trke na koje mu se ide, i tako treba da ostane, sto kod tebe ne postoji jer neces da vozis na ovim trkama.
Gero je predsjednik auto media grupe i nikad nisam vidio da on pise kako octane nevalja ili kako vasa trka ne valja.
Naprotiv ti se ponavljas ko papagaj, kako imas licencu i tebi dolaze ljudi.
Klase po kubicima su valjda pocetak, cega se treba ponosti. Po tebi sad nekoga treba biti stid. Rugas se plovnom semaforu ??? pateticno padas.

Prvi ja vjerujem da vi dobro radite i svaka vam cast, ali ste kao ljudi, jer sve ostalo ponizavate, nule. Umjesto da kazete svaka cast organizacija je sve bolja vi sve vise pljujete, s izjavama da je sve to stetno za SR, i to na forumu gdje vidim nikove ljudi koji su redovni na trkama.

Mene nit moze ko platiti da imam nametnutno misljenje nit me moze ko uvrijedit. Moze Gera biti najveci prevarant a mozes i ti, ko zna sta vrijeme nosi...

Dogovori za BH kup i unaprijedjenje scene to je dobra ideja kada bi vi pokazali neku pozitivnu gestu osim sto pljujete po auto mediji, trenutno bez razloga. Tek sad sam u ovom odgovoru vidio koliko ste zadrti.

U zdravlje i ti meni i da malo popustis?

Gero valja li ovaj tekst, dodjes mi dnevnicu... hahahahahahahahahah

Koliko ja znam Edo se isto takmici, je li Edo? Nema potrebe da brise istinu. Vidio je sve kako ide.
 
jednostavno ne mogu a da se ne ukljucim u ovo...
buduci da je i klub koji predstavljam dio cijele ove price o ponovnom aktiviranju bh kup-a ili kako ce se vec zvati, moram neke stvari jasno staviti do znanja prije same konferencije kako ne bi bilo zabune..
1. @repo
pa ako se prica o bh kupu, onda to ne moze imati veze sa nekim 'stranim'.
ti 'strani' imaju svoj naziv i, izuzev u nekim objasnjenjima koja je bozo dao, ne vidim da ih je iko spominjao.
dakle bh kup je kup u organizaciji iskljucivo domacih klubova sa domacom mjernom opremom, domacim sluzbenim osobljem i po onim pravilima kako se svi dogovorimo..
uostalom tako nekako je i krenulo 2006-te..
2.@repo i almir
nerealno je kritikovati neke stvari koje je gerh uradio, pogotovo u zadnjih godinu - dvije.
kupio je mjernu opremu, ima ogradu, ima (kakav-takav) medij koji redovno promovise sve sto on organizuje, ukljucio je neke klubove u citavu pricu itd...
sve je to super, ali hajde da se neke stvari realno, ali stvarno realno i nepristrasno sagledaju
ako je htio dobrobit bh sportu, zasto nije promovisao u tim svojim emisijama i druge manifestacije, nego samo svoje..
zasto pravi utrke na definitivno neuslovnim stazama (ne odnosi se na sve!, samo pojedine)
zasto grobovi od auta mogu nastupati bez problema (repo ovdje ne govorim o stekama, i sam znas moj stav o tome..)
zasto utrku za utrku nastupaju maloljetni koji nemaju ni polozeno..
itd.. itd..

vidite, u ovih nekoliko stavki jasno se vidi razlika u stavovima ...

nazalost, mali bh klubovi, kakvi jesmo, nemamo ni priblizno sredstava na raspolaganju, ali zato trudom i zalaganjem nekako uspijevamo nadoknaditi finansijske nedostake..


moglo bi se ovdje jos svasta napisati ali mislim da se poenta moze shvatiti.

smatram da je bh kup odlicna ideja, uvijek je i bila, i mislim da su svi u posljednjih godinu - dvije dosta naucili..

koristim priliku da pozovem sve dobronamjerne, ne samo klubove vec i predstavnike samostalnih takmicara (vecina vas se zna i lako mozete dogovoriti jednog ili 2 zajednicka predstavnika koji ce zastupati vase stavove) da dodju na konferenciju, gdje cemo zajednicki pokusati naci optimalno rjesenje za iducu godinu, bez ikakvog nametanja u jednoj korektnoj i argumentovanoj raspravi...
pozz
 
Član
hahaha, mi se ovim putem izvinjavamo ovima cij semafor kopiramo...hm, izvinite necemo vise, svaka cast na izumu, ekstra je, ali necemo vise kopirati mi cemo izmisliti neki novi hoppie hoppie stroj. SMJESNOOOOOOOOO;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sreca pa ste ga vi izumili.....pfffffffffffffffffffffff
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top