1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ repo
neko te je ocigledno dobro nafilovao informacijama, ali nema veze..
vrijeme ce pokazati kako stvari stoje..

buduci da se mnogo o tome prica na sve strane zelim ovdje samo ukazati na jednu stvar kako bi neke price prestale...

(bivsim) clanovima srcs niko nije branio da idu na trke A.M.G. . to je stav koji je ZAJEDNICKI usaglasen nakon famozne utrke na 201m u rajlovcu.
citavu sezonu se drzalo toga i onda odjednom neki dolaze sa zahtjevom da se ide voziti..
jedini odgovor koji su mogli dobiti je da mogu ici, ali ne kao clanovi srcs, sto se na kraju i dogodilo..
srcs je od svog osnivanja drzao do nekih stavova i tako je i danas..
ako se nesto dogovori, i pogotovo ako se nesto javno objavi, a mi jesmo nakon sarajeva objavili da necemo voziti te trke, onda se valjda toga treba i drzati...

samo da napomenem da smo prije pocetka sezone bili pruzili ruku i pokusali naci zajednicki jezik sa A.M.G.,bili na sastanku sa klubovima, dali neke prijedloge i nadali se zajedno sa ostalima boljem, sto se na kraju pokazalo uzaludnim i zbog toga smo odlucili kako jesmo..

ne bih dalje u raspravu i OT, i izvinjavam se adminima, ali ove stvari sam morao napisati da ne bi ljudi i dalje stvarali pogresnu sliku o nekim stvarima..
pozz
 
Početnik
silverstar je napisao(la):
1. @repo
pa ako se prica o bh kupu, onda to ne moze imati veze sa nekim 'stranim'.
ti 'strani' imaju svoj naziv i, izuzev u nekim objasnjenjima koja je bozo dao, ne vidim da ih je iko spominjao.
dakle bh kup je kup u organizaciji iskljucivo domacih klubova sa domacom mjernom opremom, domacim sluzbenim osobljem i po onim pravilima kako se svi dogovorimo..


koristim priliku da pozovem sve dobronamjerne, ne samo klubove vec i predstavnike samostalnih takmicara (vecina vas se zna i lako mozete dogovoriti jednog ili 2 zajednicka predstavnika koji ce zastupati vase stavove) da dodju na konferenciju, gdje cemo zajednicki pokusati naci optimalno rjesenje za iducu godinu, bez ikakvog nametanja u jednoj korektnoj i argumentovanoj raspravi...




posteno.

vidjet cu onda doci ja ili Emir, nevazno ali neka dodje netko od nas, zastupat cemo isto misljenje. i to ne misljenje samo nas, vec jos dosta vozaca unutar BIH.
 
Član
Hajd Sejo sad kad si naceo temu reci ljudima kako si pokusao naci zajednicki jezik sa Gerom, trazeci za svaku trku po 1.5ooKM za mjerenje (trka je ukupno 1o) a semafor kosta 7.oooKM .....pa te Gera odbio (logicno). I ti to smatras ne pronalazenjem kompromisa?????????????????????????????????
I kad je A.M.G. kupila semafor, da poboljsa kvalitet takmičenja ti to nazivas kopiranjem tebe??????????????????

Mi za razliku, od tebe, ne branimo nikome pojavljivanjem na bilo kojoj manifestaciji u bilo cijoj organizaciji, to nije kopiranje....

by the way...imamo i sta kopirati:lol:

Momcima iz Banja Luke i Mostara svakako Svaka čast, bila sam na utrkama i super su, ali ti...u pogresne se rasprave upustas.

Ostale molim da ovo ne shvataju licno.
 
Početnik
Ja i Emir smo dugo telefonski razgovarali i zakljucili smo da necemo dolaziti na tu konferenciju. Nemam potrebe objasnjavati sta i kako. Ja sam vec sve rekao sto imam ovdje, smatrajte to mojim misljenjem i misljenjem mnogim vozaca.

Poruka svima na konferenciji je da radite sto zelite, ako povrijedite interese vozaca ili bilo sto oko toga necemo voziti te utrke i zdravo.

I jedna napomena, ljudi placaju kartu i putuju i dolaze da bi gledali nabrijano auto kako se trka protiv nabrijanog auta, za koje je netko trebao tesko raditi i slagati. i bogami gledat ce ih, mi jedan BIH kup vec imao, a to je A.M.G.
ja cu se pobrinuti da te utrke od 2009 budu reklamirane na pravi nacin. i pred jakim vozacima iz susjednih zemalja.

nastane li jos jedan kup u BIH, i bude dobar, ne postoji bas nikakav razlog da ga necu voziti, naprotiv.
 
Član
Vi stvarno gubite vrijeme ovdje naglabajuci!!!Zasucite rukave i pravite stazu jer je niko od nas nema!!! I jos nesto o kvalitetu takmicenja molim da se ne polemise jer je neukusno svako ima svoje misljenje! Neko je zadovoljan kad na finalu sezone ima tridesetak auta i stotinjak gledalaca mi nismo s tim zadovoljni i tu se prica zavrsava! jeli bolje imati dvadeset polu uspjesnih trka ili dve prave sa 90 i 70 auta i da budem skroman zajedno nekih osam do deset hiljada gledalaca!!!Pozdrav svim trkacima i ljudima koji ulazu napore zarad SR scene a ja silazim sa ovog foruma jer mi administracija brise postove na kojim sam se predstavljao!!!
 
Član
HONEY je napisao(la):
Ja i Emir smo dugo telefonski razgovarali i zakljucili smo da necemo dolaziti na tu konferenciju. Nemam potrebe objasnjavati sta i kako. Ja sam vec sve rekao sto imam ovdje, smatrajte to mojim misljenjem i misljenjem mnogim vozaca.

Poruka svima na konferenciji je da radite sto zelite, ako povrijedite interese vozaca ili bilo sto oko toga necemo voziti te utrke i zdravo.

I jedna napomena, ljudi placaju kartu i putuju i dolaze da bi gledali nabrijano auto kako se trka protiv nabrijanog auta, za koje je netko trebao tesko raditi i slagati. i bogami gledat ce ih, mi jedan BIH kup vec imao, a to je A.M.G.
ja cu se pobrinuti da te utrke od 2009 budu reklamirane na pravi nacin. i pred jakim vozacima iz susjednih zemalja.

nastane li jos jedan kup u BIH, i bude dobar, ne postoji bas nikakav razlog da ga necu voziti, naprotiv.

Napravite savjet vozača pa kreirajte pravila. Od svih silnih vozača samo tebe gledamo u raspravama a ove godine se i nisi baš navozao.
Na trkama u Laktašima i B.Luci je bilo jako puno ljudi koji voze i "AMG" trke pa se niko ne javlja.Objasni mi šta je povrjeđivanje interesa vozača , da nije možda kad ih ima više od 3 u klasi???? Da bi ti reklamirao nekom nešto trebaš to i da voziš i da upoznaš ljude.
Jednostavno opet ću vam po ko zna koji put ponoviti da će takmičenja i to zajedničkog u organizaciji više BH klubova biti a vidim da je Vas to jako pogodilo.

Mi smo sve pozvali pa ko hoće neka dođe a ko neće to je njegova stvar ali nema poslije mi bi ovo ili ono , to je to i tačka.
 
Početnik
Octane je napisao(la):
Mi smo sve pozvali pa ko hoće neka dođe a ko neće to je njegova stvar ali nema poslije mi bi ovo ili ono , to je to i tačka.



sumljam da i sada ima "mi bi ovo ili ono". ionako je to sastanak na kojem se nalazite vi koji imate svoje iste interese. cemu prevaljivati toliki put da bi ovo isto ponovio i dobio isti odgovor.

zato dogovarajte sto vec mozete i zelite, moj stav znate, znate stav i ostalih vozaca jer znam da citas forume godinama, ja cu to natjecanje voziti jedino ako mi osobno odgovaralo, stvarno mi se neda zivcirati i natezati sta smijem a sta ne vise. fol neki "profesionalizam", a u nekim segmentima ni P od profesionalizma.
ja cu voziti sve ono gdje mogu dovesti svoje gradsko, registrovano auto, bez ikakvih šipketina unutra, i gdje imam slavu, popularnost i gušt.
kad ovaj sport bude stvarno profesionalan (i bude imao paznju javnost i medijsko pokrice, a ne paznju vrlo uskog i zatvorenog kruga ljudi), onda cu i ja pripremiti profesionalno auto a ne gradsko.


off
 
Član
HONEY je napisao(la):
bas me zanima sto ce biti kad Gera bude pravio utrku na dobroj stazi, kad se izreklamira isto tako dugo prije i kad bude javljeno vozacima iz obliznjih zemalja. zanima me hoce li netko odluciti da ne dodje zato jer vi "pravi, istinski, okorjeli do srzi, kvalitetni, pozrtvovani raceri".

Pa zar su ove silne TV emisije, novine, web... ovo ono malo za promociju ? Ne slažeš se sa kolegom ?
Drugo nešto je u pitanju ali teško je to shvatit ako ne živiš za 402 m svaki dan.

Almir je napisao(la):
Da zakljucim, postujte ovo sto je do sada uradjeno, pogotovo na TV-u za promociju SR. Kada uradite i blizu onda se poredite s nekim!!! Do tada polazite za FIA licence...

HONEY je napisao(la):
vi iz SRCBL i SRCS koliko god da pucate visoko i pravite konferencije, rekao bi s druge strane da imate malo problema unutar samih sebe.. koliko vidim u SRCS osta samo pretsjednik :icon_biggrin:
vas napustaju vlastiti ljudi i vozaci, osnuju svoj klub, neki se jednostavno povlace. pitaj malo svoje vozace koji su ostali sto iskreno misle ; - )
a ovi koji su otisli iz klubova (klubova koji svojim clanovima brane nastup na Gerinim trkama), gle, voze Gerine utrke?

Kao prvo, to nije tvoja briga a kao drugo mi (SRCBL) uvijek možemo imati članova koliko hoćemo a nećemo da imamo previše. Jer jednostavno politika našeg kluba je drugačija, uostalom kao što rekoh to nije tvoja briga. Osnuj klub pa radi šta hoćeš.

HONEY je napisao(la):
Ja i Emir smo dugo telefonski razgovarali i zakljucili smo da necemo dolaziti na tu konferenciju. Nemam potrebe objasnjavati sta i kako. Ja sam vec sve rekao sto imam ovdje, smatrajte to mojim misljenjem i misljenjem mnogim vozaca.

Ja tebe ne smatram uopšte ni malo bitnim dok ne sjedneš sa nama i ne razgovaraš. Ove forumske rasprave su beskorisne i jednostavno moj je utisak da se ljudi drugačije ponašaju iza ekrana a drgačije u 4 oka.
 

crx

Član
Pozdrav svima. Inace slabo sam pisao na forumima a pogotovo na bhtuningu. Repo me obavijestio da se vodi neka rasprava i da sam spomenut pa dok sam sve iscitao prodje sat vremena.

Da se razumijemo, poznajem haman sve ljude sa staze, sa svih strana, tako i Božu i Siketa, s kojima se ponekad cujem telefonom ili na forumu, momke i djevojke iz Pun Gas-a, SRCS-a, Carbona, Nitra, Gradiske, Livna, Ilijasa, Olova i sl. Moj klub je odlucio svojom voljom da pomogne Auto Media Group u organizaciji SR takmicenja, jer se sam Gera izjasnio kao covjek koji ne poznaje SR, ali je spreman da uvazi prijedloge ucesnika, te je trazio one koji ce mu pomoci. Na tom sastanku bili su pripadnici raznih klubova i svi su o tome dobro obavijesteni. Nazalost Rajlovac je bio koban po organizatora, sto su mnogi zloupotrijebili.

Racing team je ispunio ono sto je obecao. Radili smo na stazi kako samo najbolje mogli, da ugodimo takmicarima ali i da se ne damo prevariti. 8 puta smo imali pripreme, putovanja, testiranja opreme, troškove, umor, probleme i odrekli smo se svog slobodnog vremena jer volimo ono sto radimo, tj., SR.

SaMo SR koji je radio SRCS dok jos smo bili clanovi tog kluba nije bio ni blizu odradjen kao neko od ovih takmicenja, pogotovo zadnja trka u Zivinicama.

U principu kada stignemo na stazu infrastruktura je vec postavljanja i na papiru imamo spisak prijavljenih auta. Od tog trenutka auta se slazu, brojevi se lijepe na stakla idu kvalifikacije i sav event odradi Racing Team. Nista od infrastrkuture osim laptopa nije nase. Nista vise nije ni potrebno. Mi radimo cijelu trku do dodjele nagrada. Organizator AMG nam ostavi opremu na koristenje. Ono sto vidimo da nevalja odmah regujemo. Do sada je svako mogao doci do stola sa racunarom i vidjeti sta se radi iako to nismo voljeli da se ne ometaju ljudi koji rade.

MI SMO DALI DOPRINOS SR-u kao i svi takmicari koji su se pojavili. Nema nikakvih agrumenata niko na planeti Zemlji da kaze suprotno. Ko je samo jednom dosao kao gledalac vidio je razliku.

Bozi i Siketu sam pokusao ukazati na to da nema potrebe da govori kako je "G" kup bezveze, drugorazredni kao i vozaci na njemu, da vrijedjaju i podcjenjuju i to sam uradio na SRCBL forumu i to na kraju sezone. Nisam htio da branim "G" politiku dok ne vidim kako ce svaka trka proci i kao vozac mogu reci da se osjecam potpuno isto kada me otrese Sirco u Zivinicama ili Goran u Osjeku. Pozvao sam ih u svoje ime da dodju na trku da popijemo kafu, nisu htjeli i rekli su da klubska politika ne dopusta da njihovi vozaci idu na "G" trke.

Nakon sto sam smorio raju na srcbl i kako me niko nije podrzao vec sam bio kao "krme u Teheranu", slusajuci kako je sve to "G" jako smjesno, napustio sam raspravu pa je moj klub na sastanku odlucio da nece ici na SR konferenciju cisto radi NEPOSTIVANJA NJIHOVOG RADA na SR sceni, što sam i prenio Repi u telefonskom razgovoru, koji se uvjerio na stazi, da momci iz Racing Team-a nastoje da se ponasaju max profesionalno i ogovorno. Nismo andjeli ali smo se potrudili! Ovaj trud SRCBL ne moze minimalizirati ili uopste ocjenjivati a mi njihov necemo ni pokusati.

Ono sto je mene pogodilo vec sam rekao na srcbl a ne ovdje kao Almir.
2005g u Mostaru vozio sam sa Sanijem iz HR, Dankom Hrkom, Vladimirom klase po kubikazi. Tad sam bio drugo mjesto i popeo sa ne postolje. Nije nas bilo puno ali tad to nije bio problem. U Gradisci na poljoprivrednoj pisti vozio sam sa "Semaforom" :) gdje je Bihamk mjerio vrijeme i tada smo se zaustavljali u lokvi, sve OK. Nosio sam metlu i raspuhivao pistu da se brze osusi. Vozio sam i u Beogradu i u HR, pa ponovo 2007 po kubikazi u Sarajevu itd itd.

Nakon svega zalosno se osvrnuti na ovaj divni period koji mnogi nisu dozivjeli i smatrati ga zaostalim.

Ja nikad necu nikom reci da vam ideja za dogovor nije dobra ili da ne ide na taj dogovor, ali mislim da fali samo jedna stvar u dogovoru: Dogovor da postujete druge, sto sam vam ranije rekao na srcbl, ali tamo smaram...

Osim Repe se niko ne javlja ovdje, mozda zato sto Repo nije u pravu, ali mozda zato sto navode srcbl smatraju cistim lupetanjem.

@Almir - nisi mozda najbolje upoznat sa istorijom svega, ali nema veze, u kojem si klubu?

@Retro - jesi kada vozio na "G" trci ili prisustvovao kao gledaoc?

Sta ce se desiti ubuduce pokazat ce se vremenom ali u svemu tome ja ne moram voziti i nisam Bogom dan da vozim kad god ja to pozelim. Ako mognem mognem, ako ne mognem ne mognem.
 
Član
crx je napisao(la):
Pozdrav svima. Inace slabo sam pisao na forumima a pogotovo na bhtuningu. Repo me obavijestio da se vodi neka rasprava i da sam spomenut pa dok sam sve iscitao prodje sat vremena.

Da se razumijemo, poznajem haman sve ljude sa staze, sa svih strana, tako i Božu i Siketa, s kojima se ponekad cujem telefonom ili na forumu, momke i djevojke iz Pun Gas-a, SRCS-a, Carbona, Nitra, Gradiske, Livna, Ilijasa, Olova i sl. Moj klub je odlucio svojom voljom da pomogne Auto Media Group u organizaciji SR takmicenja, jer se sam Gera izjasnio kao covjek koji ne poznaje SR, ali je spreman da uvazi prijedloge ucesnika, te je trazio one koji ce mu pomoci. Na tom sastanku bili su pripadnici raznih klubova i svi su o tome dobro obavijesteni. Nazalost Rajlovac je bio koban po organizatora, sto su mnogi zloupotrijebili.

Racing team je ispunio ono sto je obecao. Radili smo na stazi kako samo najbolje mogli, da ugodimo takmicarima ali i da se ne damo prevariti. 8 puta smo imali pripreme, putovanja, testiranja opreme, troškove, umor, probleme i odrekli smo se svog slobodnog vremena jer volimo ono sto radimo, tj., SR.

SaMo SR koji je radio SRCS dok jos smo bili clanovi tog kluba nije bio ni blizu odradjen kao neko od ovih takmicenja, pogotovo zadnja trka u Zivinicama.

U principu kada stignemo na stazu infrastruktura je vec postavljanja i na papiru imamo spisak prijavljenih auta. Od tog trenutka auta se slazu, brojevi se lijepe na stakla idu kvalifikacije i sav event odradi Racing Team. Nista od infrastrkuture osim laptopa nije nase. Nista vise nije ni potrebno. Mi radimo cijelu trku do dodjele nagrada. Organizator AMG nam ostavi opremu na koristenje. Ono sto vidimo da nevalja odmah regujemo. Do sada je svako mogao doci do stola sa racunarom i vidjeti sta se radi iako to nismo voljeli da se ne ometaju ljudi koji rade.

MI SMO DALI DOPRINOS SR-u kao i svi takmicari koji su se pojavili. Nema nikakvih agrumenata niko na planeti Zemlji da kaze suprotno. Ko je samo jednom dosao kao gledalac vidio je razliku.

Bozi i Siketu sam pokusao ukazati na to da nema potrebe da govori kako je "G" kup bezveze, drugorazredni kao i vozaci na njemu, da vrijedjaju i podcjenjuju i to sam uradio na SRCBL forumu i to na kraju sezone. Nisam htio da branim "G" politiku dok ne vidim kako ce svaka trka proci i kao vozac mogu reci da se osjecam potpuno isto kada me otrese Sirco u Zivinicama ili Goran u Osjeku. Pozvao sam ih u svoje ime da dodju na trku da popijemo kafu, nisu htjeli i rekli su da klubska politika ne dopusta da njihovi vozaci idu na "G" trke.

Nakon sto sam smorio raju na srcbl i kako me niko nije podrzao vec sam bio kao "krme u Teheranu", slusajuci kako je sve to "G" jako smjesno, napustio sam raspravu pa je moj klub na sastanku odlucio da nece ici na SR konferenciju cisto radi NEPOSTIVANJA NJIHOVOG RADA na SR sceni, što sam i prenio Repi u telefonskom razgovoru, koji se uvjerio na stazi, da momci iz Racing Team-a nastoje da se ponasaju max profesionalno i ogovorno. Nismo andjeli ali smo se potrudili! Ovaj trud SRCBL ne moze minimalizirati ili uopste ocjenjivati a mi njihov necemo ni pokusati.

Ono sto je mene pogodilo vec sam rekao na srcbl a ne ovdje kao Almir.
2005g u Mostaru vozio sam sa Sanijem iz HR, Dankom Hrkom, Vladimirom klase po kubikazi. Tad sam bio drugo mjesto i popeo sa ne postolje. Nije nas bilo puno ali tad to nije bio problem. U Gradisci na poljoprivrednoj pisti vozio sam sa "Semaforom" :) gdje je Bihamk mjerio vrijeme i tada smo se zaustavljali u lokvi, sve OK. Nosio sam metlu i raspuhivao pistu da se brze osusi. Vozio sam i u Beogradu i u HR, pa ponovo 2007 po kubikazi u Sarajevu itd itd.

Nakon svega zalosno se osvrnuti na ovaj divni period koji mnogi nisu dozivjeli i smatrati ga zaostalim.

Ja nikad necu nikom reci da vam ideja za dogovor nije dobra ili da ne ide na taj dogovor, ali mislim da fali samo jedna stvar u dogovoru: Dogovor da postujete druge, sto sam vam ranije rekao na srcbl, ali tamo smaram...

Osim Repe se niko ne javlja ovdje, mozda zato sto Repo nije u pravu ali mozda zato sto navode smatraju cistim lupetanjem.

@Almir - nisi mozda najbolje upoznat sa istorijom svega, ali nema veze, u kojem si klubu?


@Retro - jesi kada vozio na "G" trci ili prisustvovao kao gledaoc?

Sta ce se desiti ubuduce pokazat ce se vremenom ali u svemu tome ja ne moram voziti i nisam Bogom dan da vozim kad god ja to pozelim. Ako mognem mognem, ako ne mognem ne mognem.

Covjek sve rekao kako i jeste, a rekao je nesto i vrlo vazno, mozda najbitnije, da se svi slazu kako treba mozda bi imali i zavidnu SR scenu!!!
 
Član
2005g u Mostaru vozio sam sa Sanijem iz HR, Dankom Hrkom, Vladimirom klase po kubikazi. Tad sam bio drugo mjesto i popeo sa ne postolje. Nije nas bilo puno ali tad to nije bio problem. U Gradisci na poljoprivrednoj pisti vozio sam sa "Semaforom" gdje je Bihamk mjerio vrijeme i tada smo se zaustavljali u lokvi, sve OK. Nosio sam metlu i raspuhivao pistu da se brze osusi.

Eeee tad je bilo naaaajljepše:cool:
 
Član
crx je napisao(la):
Pozdrav svima. Inace slabo sam pisao na forumima a pogotovo na bhtuningu. Repo me obavijestio da se vodi neka rasprava i da sam spomenut pa dok sam sve iscitao prodje sat vremena.

Da se razumijemo, poznajem haman sve ljude sa staze, sa svih strana, tako i Božu i Siketa, s kojima se ponekad cujem telefonom ili na forumu, momke i djevojke iz Pun Gas-a, SRCS-a, Carbona, Nitra, Gradiske, Livna, Ilijasa, Olova i sl. Moj klub je odlucio svojom voljom da pomogne Auto Media Group u organizaciji SR takmicenja, jer se sam Gera izjasnio kao covjek koji ne poznaje SR, ali je spreman da uvazi prijedloge ucesnika, te je trazio one koji ce mu pomoci. Na tom sastanku bili su pripadnici raznih klubova i svi su o tome dobro obavijesteni. Nazalost Rajlovac je bio koban po organizatora, sto su mnogi zloupotrijebili.

Racing team je ispunio ono sto je obecao. Radili smo na stazi kako samo najbolje mogli, da ugodimo takmicarima ali i da se ne damo prevariti. 8 puta smo imali pripreme, putovanja, testiranja opreme, troškove, umor, probleme i odrekli smo se svog slobodnog vremena jer volimo ono sto radimo, tj., SR.

SaMo SR koji je radio SRCS dok jos smo bili clanovi tog kluba nije bio ni blizu odradjen kao neko od ovih takmicenja, pogotovo zadnja trka u Zivinicama.

U principu kada stignemo na stazu infrastruktura je vec postavljanja i na papiru imamo spisak prijavljenih auta. Od tog trenutka auta se slazu, brojevi se lijepe na stakla idu kvalifikacije i sav event odradi Racing Team. Nista od infrastrkuture osim laptopa nije nase. Nista vise nije ni potrebno. Mi radimo cijelu trku do dodjele nagrada. Organizator AMG nam ostavi opremu na koristenje. Ono sto vidimo da nevalja odmah regujemo. Do sada je svako mogao doci do stola sa racunarom i vidjeti sta se radi iako to nismo voljeli da se ne ometaju ljudi koji rade.

MI SMO DALI DOPRINOS SR-u kao i svi takmicari koji su se pojavili. Nema nikakvih agrumenata niko na planeti Zemlji da kaze suprotno. Ko je samo jednom dosao kao gledalac vidio je razliku.

Bozi i Siketu sam pokusao ukazati na to da nema potrebe da govori kako je "G" kup bezveze, drugorazredni kao i vozaci na njemu, da vrijedjaju i podcjenjuju i to sam uradio na SRCBL forumu i to na kraju sezone. Nisam htio da branim "G" politiku dok ne vidim kako ce svaka trka proci i kao vozac mogu reci da se osjecam potpuno isto kada me otrese Sirco u Zivinicama ili Goran u Osjeku. Pozvao sam ih u svoje ime da dodju na trku da popijemo kafu, nisu htjeli i rekli su da klubska politika ne dopusta da njihovi vozaci idu na "G" trke.

Nakon sto sam smorio raju na srcbl i kako me niko nije podrzao vec sam bio kao "krme u Teheranu", slusajuci kako je sve to "G" jako smjesno, napustio sam raspravu pa je moj klub na sastanku odlucio da nece ici na SR konferenciju cisto radi NEPOSTIVANJA NJIHOVOG RADA na SR sceni, što sam i prenio Repi u telefonskom razgovoru, koji se uvjerio na stazi, da momci iz Racing Team-a nastoje da se ponasaju max profesionalno i ogovorno. Nismo andjeli ali smo se potrudili! Ovaj trud SRCBL ne moze minimalizirati ili uopste ocjenjivati a mi njihov necemo ni pokusati.

Ono sto je mene pogodilo vec sam rekao na srcbl a ne ovdje kao Almir.
2005g u Mostaru vozio sam sa Sanijem iz HR, Dankom Hrkom, Vladimirom klase po kubikazi. Tad sam bio drugo mjesto i popeo sa ne postolje. Nije nas bilo puno ali tad to nije bio problem. U Gradisci na poljoprivrednoj pisti vozio sam sa "Semaforom" :) gdje je Bihamk mjerio vrijeme i tada smo se zaustavljali u lokvi, sve OK. Nosio sam metlu i raspuhivao pistu da se brze osusi. Vozio sam i u Beogradu i u HR, pa ponovo 2007 po kubikazi u Sarajevu itd itd.

Nakon svega zalosno se osvrnuti na ovaj divni period koji mnogi nisu dozivjeli i smatrati ga zaostalim.

Ja nikad necu nikom reci da vam ideja za dogovor nije dobra ili da ne ide na taj dogovor, ali mislim da fali samo jedna stvar u dogovoru: Dogovor da postujete druge, sto sam vam ranije rekao na srcbl, ali tamo smaram...

Osim Repe se niko ne javlja ovdje, mozda zato sto Repo nije u pravu ali mozda zato sto navode smatraju cistim lupetanjem.

@Almir - nisi mozda najbolje upoznat sa istorijom svega, ali nema veze, u kojem si klubu?

@Retro - jesi kada vozio na "G" trci ili prisustvovao kao gledaoc?

Sta ce se desiti ubuduce pokazat ce se vremenom ali u svemu tome ja ne moram voziti i nisam Bogom dan da vozim kad god ja to pozelim. Ako mognem mognem, ako ne mognem ne mognem.

Svaka cast
 
Član
Moram se opet javiti, sta cu dnevnicu i danas treba zaraditi... hehehe HEHEHEH, hahahaHHAHAHAHAHA, aaaaaaAAAAHAHAHAHAHAAHAH.

@CRX - nema veze gdje ostavim post, mogao sam i na srcbl ostaviti post! Dobro sam upoznat o cemu se radi ovdje. Rekao sam da nisam ni u jednom klubu!!!

@Siverstar - ooo pa de mi reci gdje su to takve prevare koje ocekujemo jos od Rajlovca??? Gdje su te malverzacije??? Gdje je taj KOB??? Realno da sagledamo stvari tvojom TEORIJOM SILE, kojom se Sike ponosi (znas li je napamet?), ti si reklamirao dovoljno slucaj iz Rajlovca da si zasluzio da ti Gera da dnevnicu... ko meni hahahahah. Treba neko da ga pljuje i on da vas reklamira??? Umjesto da ste se potrudili i ponudili pomoc, popljuvali ste sve redom. Smijali ste se na stazi, pored prevruntog golfa, pa ste onda glumili zabrinutost, pa se opet hihotali.... prodane duse.... Koliko si to para trazio po trci? Hahahahah Tvoj kvalitet se treba platiti ... HAHAHA. Imponuje ti da te Sike cijeni, i zato pises ove postove, zato ih branis, da budes medju profesionalcima, umjesto da krenes ispocetka i radis kako treba. Decko ne budi lud, oni bez razloga mogu da pricaju sta hoce i napraviti ce budalom svakoga ko im stane na put, pa i tebe. Fino su te dosli posjetiti u Mostaru, nisu imali para za benzina... S M J E S N O ... Sliku iz Bihaca stavljaju na forum a momci sa kecevima koji su bili tamo su se isticali na stajlingu u HR... ovdje sve postaje P A T E T I C N O....

Sike je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
Ja i Emir smo dugo telefonski razgovarali i zakljucili smo da necemo dolaziti na tu konferenciju. Nemam potrebe objasnjavati sta i kako. Ja sam vec sve rekao sto imam ovdje, smatrajte to mojim misljenjem i misljenjem mnogim vozaca.

Ja tebe ne smatram uopšte ni malo bitnim dok ne sjedneš sa nama i ne razgovaraš. Ove forumske rasprave su beskorisne i jednostavno moj je utisak da se ljudi drugačije ponašaju iza ekrana a drgačije u 4 oka.


Gledaj ovog lika !!?? Obama nisam te prepoznao? Evo nam OBAME ovdje ljudi! On ne smatra Repu bitnim... eeeeeee, ali OOOON ne smatra Repu bitnim. Banujte Repu, sta to Repo prica.... SIKE je REKO!
KO je REKOOOO???

Sike je REEEKOOO!!!

HA HA HA HA HA HA HA HA
 
Administrator
hahahahaha Almire malo ozbiljnosti, ipak je ovo ozbiljno prepucavanje....

i jedni i drugi su u pravu, i jedna i druga strana ima svojih mana i prednosti....
Staza i pista za sad nemamo dovoljno tako da se vozi gdje moze dok se ne steknu bolji uslovi
Pita li ko vozace i ucesnike sta oni zele, jedno ili dva takmicenja nije dovoljno za onoga ko ulaze sve sto ima u svoj automobil, njemu je bitno da vozi a ne ko organizuje

Gerina takmicenja nisu savrsena ali se iz takmicenja u takmicenje greske ispravljaju, sve je vise takmicara, brzih auta i bit ce sve bolje i bolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top