Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Eto drustvo...kontaktirao sam Taxi bar u vezi sponzorstva, ukoliko ne bude nista proglasavam kapitulaciju...meni kao studentu postalo je previse jesti pastete, namaze i ostale pizdarije na ustrb svog zdravlja, ukoliko me odbiju to je to od ovog projekta, vise ne mogu ovako polovicno ziviti, ne znam kad sam se zadnji put proveselio sa drustvom, ili izasao ko covjek sa curom...jos pozavrsavat ove ugovorene poslice, i to Skoda ide u p...zdu materinu zajedno sa mnom...razumjevanje firmi ne mogu naci koliko god pokusavao, sad sve zavisi o taxi baru...cekam njihov odgovor iduci tjedan, ukoliko bude negativan ceka me jos kape retrovizora od carbona, pragovi, lipovi te cukice na A stub, i oprastam se u tom slucaju od automobilizma...

Eto samo da vam javim, drzite mi fige da odgovor bude potvrdan od njih u vezi sponzorstva...:icon_sad:

Ukoliko bude pozamasno, Skoda ide u bolje ruke, a ja idem u pjesake...
 
Član
Starci daju potporu, ne daju da propadne...shta covjek da uradi ? Evo trazim od vas prijedlog, da li nastaviti projekt pa nek ide sve k vragu, koliko god bude potrebno da se ulozi i sredi, ili odustati i nastaviti studentski zivot kako Bog zapovjeda, i napustiti ono sto covjek voli...

Mozda ispadne post melodramicno, ali pitanje je " Da li se nastaviti boriti svim sredstvima da e ostvari ono sto covjek voli " ? :icon_confused::icon_question:
 

IGY

Član
Moj Tibore sretno u trazenju sponzora, mada tesko da ce ko pristati na to, evo ti moj primjer, ulozio sam bruku para u auto, u muziku, ostavario znacajne rezultate ove godine, i opet nista, a ti koji se nisi ni na jednom SR-u pojavio da te neko sponzorise, mislim volio bi ja i zelim ti puno srece da nadzes koga ali moj prijateljski savjet nenadaj se puno;)
 
Član
Samo nastavi Tibore,ako nes volis odrices se svega sto je potrebno da to imas,a u ovom slucaju je Automobil,

Puno srece ti zelim,i da ti Taxi-bar odobri sponzorstvo

Pozz ;)
 
Početnik
ma druze nista u u zivotu nije vrijedno da bi se odrekao svega oko sebe... jednom ti je 22-23-24-25 godina, ako se tada neces provoditi kada ces? auto radi onoliko koliko imas viska para i ako ti nesto ostane, a svega u tim godinama se odricati zbog auta ne mislim da je u redu :S jer pazi sutra kad ti bude nekih 40 da ne budes u situaciji da kazes eh vidis to i to sam propustio... a auto ce se svakako raditi kad budes imao posao i budes bolje finansijski stajao... ovo je moje misljenje
 
Super Moderator
ja ovu skodu ne bi vise diro znaci ostavio bi je kakva jest jer vec extra izgleda ;)
znaci dok si student vozaj je kakva jest ne radi nista i kad se zaposlis nastavi s projektom (ako skoda tad vec ne bude stara) il je prodaj pa kupi sebi nesto ;)
 
rećeš da pametujem ali skontaj malo za svojih godina koliko imaš koliko si već uspio škoda ti je iznutra predobro već sredjena branike si rješio farove prednje si rješio masku štope ispuh muziku exenone sve osnovno i najljepše imaš na autu znam da nije lako da se ostane bez para i meni je samom tako ali jednostavno nastavi živit dalje normlanim životom kao i do sada bez umaranja o temi dali sredivat škodu ili ne i kad bude viša parica uložiš na škodu i tako dalje nije niko auto sredio preko noći pa ja sve će doći vremenom zato lagano dalje i bez ikakvih opterećenja kad malo uzmemo u obzir kako neki ljudi žive evo primjer ovaj dimljačar ispod tema što vozi sa biciklom 40 km da bi zaradio neki 15 km e to se zove volja uglavnom imamo jest pit spavat izlazi se stalno sreduju se auta i to je za mene i za tebe vjeruj pre dobra život smješno zvuči ali treba nekad bit realan i bit zadovoljan onim što imamo pozz od mene nadam se dsa ćeš skontat malo u glavi i ići naprijed....jedan je život i živi svaki dan ko da je posljednji ;)
 
skoda power. ne se otkazuvaj:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ljudi hvala na podrski, odluka je pala...Skoda pada u drugi plan, kad i ako ostane koja marka da ne znam sta cu s njom bacit cu je ili u gorivo ili u auto ;)

A stim motom, idemo daljeeeeeee:cool:

Evo ga, tu su kape za retrovizore, extraaa na oci, hebes sve folije nema vece divote nego viditi presijavanje sunca na pravom carbonu !

Montaza i novo izlijevanje kapa retrovizora ide poslije nove godine, a ove kape carbonske ce se rezati da se preprave...kad je unikat, onda do temelja hehe...






 
Dobra odluka...Vozaj Skodu, pa kad ima neka marka viska onda skupljaj i kupi nesto sto hoces...Svi smo mi generalno gledano dosta mladi, a dosta toga smo stekli, sto dadao_style rece treba biti zadovoljan s tim sto imas...Previse smo se pogospodili pa ako malo treba zapeti tesko...Nemoj se mnogo opterecivati time, cuvaj zdravlje, zivi dalje...Ipak je auto gomila gvozdja koja se da popraviti, a zdravlje jednom kad unistis nema popravka...

I ovo sto si uradio je prelijepo...Da ostane ovakva kakva je super je...

Pozdrav...
 
Član
Ma jok druže ništa odustajat sad... uživaj u tom što imaš i lagano napredovati za svoj ćejf, ustalom kao i do sad !
 
Top