Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

brini se o sebi i zivi ti najbolje sto mozes, neka auto ispasta zbog tebe a ne ti zbog auta, jer ko zna koliko ces zivjeti. a kad god budes u situaciji auto ces moci kupiti, a propusteno u zivotu neces ;)
pozz
 
vidio sam kape uživo danas bili smo na kavicu kape su extra orginalni karbon sija extra ima malo sitnih prepraki u montaži ali sve u svemu extra leže na škodi ;)
 
Član
eh dado bio sam kod alena onda kad sam otisao od samira...kaze alen da nema problema, malo ce zarezat carbonsku kapu, i nanovo izlit falc da poravna...:icon_eek:
 
tibor987 je napisao(la):
eh dado bio sam kod alena onda kad sam otisao od samira...kaze alen da nema problema, malo ce zarezat carbonsku kapu, i nanovo izlit falc da poravna...:icon_eek:

reko sam ti ja odma alen je za plastiku najjači nema dalje da znaš za ubuduće a meni je i onako fino ali kad se već može uradit onda je bolje uradit
 
Član
Ma druze znas mene, ne bi ja mogao podnjet da gledam onaj rpijelaz, toliko bi me izjelo da bi ih tokmakom kasnije odvalio :icon_biggrin:

A usto retrovizor vanjski, non-stop pred ocima...a i reko mi odraditi taj lip, ljepljenje carbona + farbanje 30 marki po retrovizoru, znaci 60 marki za oba...ne bi se za te pare hebavo i ono drz`o nema sile te ;)
 
normalno bolje se malo strpit odvojit koju marku više pa da bude extra nego proć jeftinije a da bude nakaradno evo ija sam ga zvao danas dogovarali se za masu stvari dolazi mi body kit od g60 gti a u prvom mjesecu pa da mi sve lakira u crnu perlu i neke još sitnice da mi uradi pozz čujemo se
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Eto drustvo...kontaktirao sam Taxi bar u vezi sponzorstva, ukoliko ne bude nista proglasavam kapitulaciju...meni kao studentu postalo je previse jesti pastete, namaze i ostale pizdarije na ustrb svog zdravlja, ukoliko me odbiju to je to od ovog projekta, vise ne mogu ovako polovicno ziviti, ne znam kad sam se zadnji put proveselio sa drustvom, ili izasao ko covjek sa curom...jos pozavrsavat ove ugovorene poslice, i to Skoda ide u p...zdu materinu zajedno sa mnom...razumjevanje firmi ne mogu naci koliko god pokusavao, sad sve zavisi o taxi baru...cekam njihov odgovor iduci tjedan, ukoliko bude negativan ceka me jos kape retrovizora od carbona, pragovi, lipovi te cukice na A stub, i oprastam se u tom slucaju od automobilizma...

Eto samo da vam javim, drzite mi fige da odgovor bude potvrdan od njih u vezi sponzorstva...:icon_sad:

Ukoliko bude pozamasno, Skoda ide u bolje ruke, a ja idem u pjesake...

E moj buraz šta sam ti ja govorio čitavo vrijeme :icon_confused: ne vrijedi to toga osim ako naravno imaš milijun KM pa ti svejedno za pare...

Nego okani se ti toga nego haj ti jedan vikend s nama, zovnut ćemo par kuljvi i napit se vatrene vode i uživat, vjeruj njima nije bitno ima li Škoda karbon retrovizore ili ne ;);):lol:

dadao_style je napisao(la):
normalno bolje se malo strpit odvojit koju marku više pa da bude extra nego proć jeftinije a da bude nakaradno evo ija sam ga zvao danas dogovarali se za masu stvari dolazi mi body kit od g60 gti a u prvom mjesecu pa da mi sve lakira u crnu perlu i neke još sitnice da mi uradi pozz čujemo se

Bolje da si naručio MOTOR od Golfa G60 nego nekakve plastike vjeruj mi to bi ti navuklo PUNO više osmjeha na lice ;);) ako hoćeš da probaš kako to izgleda doduše u kecu javi se ;)
 
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Eto drustvo...kontaktirao sam Taxi bar u vezi sponzorstva, ukoliko ne bude nista proglasavam kapitulaciju...meni kao studentu postalo je previse jesti pastete, namaze i ostale pizdarije na ustrb svog zdravlja, ukoliko me odbiju to je to od ovog projekta, vise ne mogu ovako polovicno ziviti, ne znam kad sam se zadnji put proveselio sa drustvom, ili izasao ko covjek sa curom...jos pozavrsavat ove ugovorene poslice, i to Skoda ide u p...zdu materinu zajedno sa mnom...razumjevanje firmi ne mogu naci koliko god pokusavao, sad sve zavisi o taxi baru...cekam njihov odgovor iduci tjedan, ukoliko bude negativan ceka me jos kape retrovizora od carbona, pragovi, lipovi te cukice na A stub, i oprastam se u tom slucaju od automobilizma...

Eto samo da vam javim, drzite mi fige da odgovor bude potvrdan od njih u vezi sponzorstva...:icon_sad:

Ukoliko bude pozamasno, Skoda ide u bolje ruke, a ja idem u pjesake...

E moj buraz šta sam ti ja govorio čitavo vrijeme :icon_confused: ne vrijedi to toga osim ako naravno imaš milijun KM pa ti svejedno za pare...

Nego okani se ti toga nego haj ti jedan vikend s nama, zovnut ćemo par kuljvi i napit se vatrene vode i uživat, vjeruj njima nije bitno ima li Škoda karbon retrovizore ili ne ;);):lol:

dadao_style je napisao(la):
normalno bolje se malo strpit odvojit koju marku više pa da bude extra nego proć jeftinije a da bude nakaradno evo ija sam ga zvao danas dogovarali se za masu stvari dolazi mi body kit od g60 gti a u prvom mjesecu pa da mi sve lakira u crnu perlu i neke još sitnice da mi uradi pozz čujemo se

Bolje da si naručio MOTOR od Golfa G60 nego nekakve plastike vjeruj mi to bi ti navuklo PUNO više osmjeha na lice ;);) ako hoćeš da probaš kako to izgleda doduše u kecu javi se ;)



zavisi od osobe do osobe nekome je veći gušt neki jak motor nekome neka šminka i plastike o ukusima se ne raspravlja a doduše nitko nije reko da već nema pipremljen motro za golfa ali sve u svoje vrijeme....
 
Član
Juce provucen novi + kabel u duzini 6m, zato sto cu praviti dupli pod u gepeku pa da imam duzine da mogu razmjestiti sub i pojacalo kako mi padne na pamet....cijeli problem sa muzikom od ljeta jos koji sam imao, nije bio ni u kabelu, niti u pojacalu, niti u rem kabelu....naime, sarafic na osiguracu na aku je pukao, pa od vibracija motora je nekad imao kontakt, nekad ne...drek...







Jos trebam novi - kabel provuci od metar ipo sam upio, ali juce prehladno bilo da se jos oko njega peglam...
 
Član
Evo malo slikica od auta, dosadno mi bilo, ostarila mi garaza hehe...



evo za vas znatizeljnike, sad vidite o cemu sam govorio zasto moram pragove staviti koji ce se naravno, morati prepravljati...vidite koliko je veci i deblji falc na zadnjem braniku od praga, skoro uduplo...



mala skrivena fabija, stidi se fotografisanja hehe...



Evo da se uvjerite kako fino lak izgleda nakon 6 godina, nista obnavljan samo ocuvan koliko se moglo...slika naknadno nije prepravljana, osim sto je na svim fotografijama pojacan kontrast malo jer slike su dosta blijede jer su slikane mobom...



nekad s ponedjeljka, idu retrovizori na plasticarenje i postavljanje carbonskih kapa, pa budemo vidili kako ce ispasti...
 
Top