Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Jao Pike, dusmanine....stvarno nemas srca waaaaaaaaaaaaaaa hehehehe :D

Znam za ovu Fabiju, preluda mi do jaja, interijer joj otkvacen samo tako...ali nema se para za takvo nesto hehehe :D


@ triz, ovo je bilo nisko, ali te noke zakuc`o ko loptu jordan hahahaha :D
 
Član
Evo nekom dusmaninu bilo smijesno da mi klepne antenu, ovom prilikom zelim mu poruciti da cu mu izvrsiti sexualni cin sa mamicom na najgori nacin...

Al zato je pala chromirana kratka antena sa pumpa INE, cak 7 maraka...seljo tuning hahahahaha :D







I znam da ce mnogi biti ljubomorni kad si stavim an auto ratkape od 15 marki hahahahaha :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Evo nekom dusmaninu bilo smijesno da mi klepne antenu, ovom prilikom zelim mu poruciti da cu mu izvrsiti sexualni cin sa mamicom na najgori nacin...

Al zato je pala chromirana kratka antena sa pumpa INE, cak 7 maraka...seljo tuning hahahahaha :D







I znam da ce mnogi biti ljubomorni kad si stavim an auto ratkape od 15 marki hahahahaha :D
ja se iyvinjavam što u temi ovo pitam...ej tibore jeli saya otišao u banja luku:icon_rolleyes::icon_eek:
 
Tibore al mu sjela ko budali samar;)

Evo nekom dusmaninu bilo smijesno da mi klepne antenu, ovom prilikom zelim mu poruciti da cu mu izvrsiti sexualni cin sa mamicom na najgori nacin...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top