Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

IGY

Član
tibor987 je napisao(la):
Ove felne sam posudio sa Dadinog Golfa za potrebe slinenja po monitoru...ebo ja sebe ako mu auto ne ostane na klocnama, bolujem za ovim falcom aaaaaaaaaaaaaa :(

sve i da ti ih pokloni ne mozes ih sebi staviti imas viska saraf :cool:
 
Član
Imam ove slike vec vise od godinu dana meni se cini...prvo sam htio ovako, a onda em sto su ljudi popljuvali izgled ovolikih karambolka, a onda sam ja naknadno odustao kad sam vidio da svaka druga na netu ima ovaj set plastika pod Axxon tuninga....ebi ga :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Imam ove slike vec vise od godinu dana meni se cini...prvo sam htio ovako, a onda em sto su ljudi popljuvali izgled ovolikih karambolka, a onda sam ja naknadno odustao kad sam vidio da svaka druga na netu ima ovaj set plastika pod Axxon tuninga....ebi ga :D

jes vala svi stavljaju iste karambolke a imo sam adresu (www.) neki što prave karambolke za fabiju ima razni :icon_eek: ,al izgubio tu adresu jbg.
evo što sam tad spasio ima još al dok nađem




 
Član
Ma ima njih dosta trozicu, spoiler centrum, superskoda itd itd...samo rijetke plastike da valjaju sve nesto pre-extremno za moj ukus :)
 
Član
joj... pa ova fabijanica je drama... svaka cast.... nisam dosad jos ni pogledo ovu temu.... a ipak sam se zadrzo jako dugo na njoj.... super izgleda... sto jest jest... svaka cast jos jednom... i sretno u daljim radovima.... poz
 
Član
Naruceno od Dectane-a full crne zmige jeeeeeeej :D

sa01bc.gif


art.-nr.: SA01BC
11.40 € zzgl. mwst.
13.57 € inkl. mwst.

...sad trenutno imam nazovimo crne zmige od Miloteca, ali su kita ziva :icon_evil:
 
Top