Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

JD.

Član
dobro ti noke rece, za 150 do 200 mozes uzeti citav zadnji lonac sa nastavkom, pa razmisli prije nego potrosis pare na to
 
također potpisujem da za te pare možeš da uzmeš lonac i nastavke da boli glava fk ima extra izbor a evo i oni ti kažu imaš u solonetu već gotovih razmisli dobro da se ne zaletiš a iskreno za moj ukus ovaj nastavk mi je bezze imam osjećaj kad se vozim iza tebe da mi neko pušku uperio u glavu malo mi smješno izgleda kad je već sve super nek i lonac i rore budu super :icon_smile:
 
Član
Ajme majko, vise me glavobolje hvata od hebenog auspuha nego od kompletnog auta sta sam do sad uradio....Ma kad dodje pogledam kako ce stajati, ako ne bue, vratim u A3M i gotovo...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Evo konacno sam otpoceo svoj projekt sredjivanja unutrasnjosti Fabijane, tako da cu ovdje u ovaj topic stavljati slike, cijene i podatke sta sam dosad uradio...konstantno cu izmjenjivati ovaj prvi post, tako da znate gdje da gledate hehe... :lol:

Dakle, zasad nabavljeno:

- Kromirani obrub satova za obrtomjer i kilometar sat ( Cijena: 55KM )
- Kromirani obrub satova za kolicinu goriva i temperature ( Cijena: 25KM )
- Sporstke aluminijske pedale sa gumom, set od 3 komada ( Cijena: 70KM )
- Aluminijski umetci za unutrasnjost, set 24 komada ( Cijena: 220KM )


U planu za nabavku:


- Carbon dekor vrata, set od 4 komada (Cijena: 120KM )
- Aluminij-Akril sportski mjenjac ( Cijena: 150KM ) - NARUCENO
- Aluminijski konusi za otkljucavanje vrata, set 4 komada ( Cijena: 22KM )



***SLIKE***




--- SLIKE FABIJANE ---


















Toliko za sada, kad stavim sve narucene dijelove, bit ce jso slikica...zasad uzivajte u ovoj nakaradnoj fabiji hehe :lol:
ej boja ti je za 10
 
Član
Hehe, evo zayebo sam sve...hehehe :)

Na auto prije nekih cca satak vremena sjeo Lastovcicev inox zadnji lonac, nastavak na ispuh i dobih dozivotnu garanciju...za sve one koji govore da se dubok zvuk iz 1.4 motora ne moze dobiti, moram reci da su u krivu, jer na 2.500o/min ima zvuk da svrsis...

Zahvaljujem se Auto-ispuh servisu GMIN u Ljubuskom, decki su profesionalni, ljubazni, usluzni i nadasve prijazni...danas su radili do 12, ja dosao u 11 i 40...bez problema su ostali slagat mi auspuh sve do 14 sati...pohvale ;)


Busenje rupe u braniku za nastavak...



Nastavak privaren za lonac i zasticen var mazivom...



Da ne kazete da lazem, original Lastin lonac...



Rupa izbusena i nanijeta zastita da se lak ne ljusti...svejedno mi jer ce se brzo konacnooo branik raditi...bio sam jako uzbudjen zbog lonca pa mi se kamera malo tresla haha...



Tako je sad ispalo, cini se da previse visi ali nije, moje fotografsko umijece uspjelo je i ovu sliku s.ebat hehe...



U servisu imali su preko 50 nastavaka odmah dostupni, ali nakon sto sam isprobao sve ovalne, dtm i nastavke cudnih oblika ovaj mi je oku najbolje stajao...



Loooowwwww...ima nekih cca. 8mm iznad trotoara mjesta...morat cu biti extra oprezan...



Evo i jedan mali video zvuka, lose se cuje zbog mobitela jer ako je preglasno on sam smanji zvuk u snimanju...drek...ali eto, moci cete dobit opcenitu sliku...

 
Top