Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
erol_brcak je napisao(la):
sori tiborce druze nas,sve je bila sala,uostalom sve su to kmetovi velikih njemaca.

a fabia je super,ali znas otkad te ljudi grde i nagovaraju da uzmes felge,a ti nikad,ccc!:)

Dok mu ja ne skinem ove, pa kad kupi nove vratim mu ih :D
 

JD.

Član
tibor987 je napisao(la):
650 marki RS karambolka + farbanje, ajjjjjj.....previse za mene...

Tako da ide krpljenje staroga, skidanje lajsni i pravljenje mjesta za aupsuh vani, neki fini ovalni...

pa ne bi je ti platio nego osiguranje tog sto te udario, tj osiguranje ti isplati novu karambolku obicnu a ti doplatis za RS...

ili govoris da je 650 doplata za RS u odnosu na obicnu ?
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
sori tiborce druze nas,sve je bila sala,uostalom sve su to kmetovi velikih njemaca.

a fabia je super,ali znas otkad te ljudi grde i nagovaraju da uzmes felge,a ti nikad,ccc!:)

Bitno ej razlikovat se hahahahah :D
 
to stoji,zato je i meni sve nesto prece od felgi,te lonac,te farbanje tih lajsni,te blabla,a ionako kontam samo mu skinuti ratkape,ofarbati klijesta i bubanj nazad i to je sve sto cu uraditi sa tockovima,ali to tek kasnije,kad ovo prije uradim i onda ko slag na tortu malu diskretnu naljepnice na bocnom zadnje staklu "bhtuning.com"
al ce da bude bolid!:D
 
Član
Dzabe vam sve, ne postoji ama bas nijedna pojedinacna stvar koju mozes uraditi autu a koja ce mu tako radikalno promijeniti izgled kao dobre felge. Ama bas nijedna. Dzabe ti perla sa 84 vrste kristala u sebi, spojleri i spustanje u pod i bla bla bla ako vozis na ruznim tockovima, celicnim pogotovo. Ovdje naravno izuzimam recimo prosirene celicne i sl. kombinacije :)
 
pa daj triza kad ces mi ubosti kakve dobre 15ke za jedno 300 km!:)

znas sta ja trazim;puno tankih krakova,moze mali falc,a i ne mora,samo nek je krakova puno:D
jos kad bi mi gdje nasao original cupre R look felgi za ovu generaciju to bi bilo...uuuh!

once again: SORI TIBORE na OT:)
 
Član
JD. je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
650 marki RS karambolka + farbanje, ajjjjjj.....previse za mene...

Tako da ide krpljenje staroga, skidanje lajsni i pravljenje mjesta za aupsuh vani, neki fini ovalni...

pa ne bi je ti platio nego osiguranje tog sto te udario, tj osiguranje ti isplati novu karambolku obicnu a ti doplatis za RS...

ili govoris da je 650 doplata za RS u odnosu na obicnu ?

Nema isplate osiguranja, jer obadvoje smo krivi i niko nije kriv...ja sam an rikverc izlazio iz dvorista, on ulijetao u dvoriste i od coska zgrade nismo jedno drugo vidjeli osim kad smo dosli an nekih 40cm, onda je bilo prekasno...tako da svako sebi krpi i Bog te veselio :)
 
Član
Ni u ludilu, kod mene samo branik cvrknut, njemu se sve plastike limovi i kopce razletile sprijeda...ima najmanje soma za platiti hehehehe :D
 
Član
Evo Brzi krece u nove pobjede...juce narucen ovaj nastavak za ispuh...




Znam, i ja bi volio da je cisti oval, al nema ga nigdje u BiH a vjerujte potrosio sam 20 marki telefona samo zivkajuci....branik se ide raditi preko iduceg tjedna ( nadam se ) i zasad ce ovaj nastavak biti, bolje ista nego nista...usto ako nekog zanima ( a i da se malo qrcim hehe ) ovo kosta oko 62€ :schockiert:
 
Član
Vidjet cemo hehe...ne znam jel ovo previse rejserski, posto idem na clean style, ali uz ovaj dolazi mi jos jedan manji ovalni 95x55 ja mislim, pa cemo vidjet sta bolje lezi...
 
Legend
ovaj nastavak je preplacen
u solonetu ti je citav JAP STYLE LONAC oko 75€

imas i ostalih lonaca, pogledaj kad vec mjenjas, mjenjaj sve ;) i nastavak i lonac
 
Top