Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
evo samo da kazem da se tapacirunzi salju Esmeru gore na presvlacenje u crnu kozu, vjerovatno sa opsivom bijelog konca, naravno prava kozha da se malo ljeti uparimo....

A posto me izludjuje ono cvrktanje plastika i supkji zvuk tapacirunga, narucen i uzet paket STP BTP GOLD 10 dampinga koji se lijepi na tapacirung i stegne ga da vise ne moze stvarati vibracije...potreban mi je jos jedan ovakav paket da oblozim zadnja vrata, i jedan od BTP-a 5 da oblozim plastike na stokovima obloge plasticne pragova i ostale tricarije...nema vise sekiranja :cool:



Uploaded with ImageShack.us

I jedna zajednicka slika da se vide njuskice hehe



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
a vidi fabke, ko f1 bolid :D :cool: auu u kozu se radi ;)

a cekaj sta tebi tacno crvci? kod mene naprijed u "konzoli" negdje, ali uglavnom kad su promjene temp, vruce/hlahno... a ne rasklapa mi se, tko bi onda sastavaljao opet... jedno vrijeme je bilo pritisnem desnim koljenom i ne cuje se :lol: mada vidjet cu kada budem lakirao i skidao one plastike unutra, ako se mogne "stisat" stagod usput...
 
Član
Tibore..predobra fabiana svaka cast....jedva cekamo slike interijeria...i limpi.. p.s. znam sta ti skripi..i kako to sprijecit :p ..la la la :lol:
 
Član
mislis na onaj limic jel ili?

a tibore jel mi se cini ili ti je ovo na autu org duga antena, a ne kratka cuning :D
 
Legend
dobar posoa, svidja mi se ovo za dumpingom, svi cemo to morat radit jednog dana, i mene ono skriputanje smori..

samo molim te, lijepo nam objasni sta si i kako radio, da bude kao neki tut za nas koji cemo to poslije radit ;)

pozzzz
 
Član
Hvala ljudi...Nokich, nema tu ama bas nikakve pameti ni najmanje...ova damping spuzva sama se lijepi, dakle lijepis sa unutarnje strane tapacirunga kao naljepnicu, cak ne treba ni povrsinu na koju ljepis cistiti...genijalna stvar ! :)
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Hvala ljudi...Nokich, nema tu ama bas nikakve pameti ni najmanje...ova damping spuzva sama se lijepi, dakle lijepis sa unutarnje strane tapacirunga kao naljepnicu, cak ne treba ni povrsinu na koju ljepis cistiti...genijalna stvar ! :)

opa.. obradova me :D
gdje se ima kupit i koja je cijena ?
 
Član
@renault: ermmm...pa...hvala ! :D

@Njoke: 160 maruna je ovaj od 10mm debljine, 138 ja mislim od 5mm, a kupiti ima kod dingospo Muhe u CarAudiu :D
 
Član
Evo smajmunisao sam jos jedan dodatak za svoju Svabiju, a to su zadnje disk kocnice od Golfa cetvorke TDI, promjera 232mm....kocnice ko nove, tek se disk ploce jedva uzlijebile ;)

Nabavio disk ploce, disk plocice, celjusti, glavcinu, rukavce, zastitnu plocu, nosace, sajle rucne i lajtunge...sad samo jos moram napraviti adaptere kod tokara jer nisu istog promjera crijeva sa celjusti i promjer rupe na petom kocionom, i moram uzeti nove sajle za rucnu, jer mi ove nikako ne pashu...i onda idemo kemijatiiiii i pa-pa sugavi dobosi ;)



Uploaded with ImageShack.us

E da, i sva 4 tapacirunga otisli kod Esmera u Visoko na tapaciranje u pracu crnu kozu sa obrubom ;) jos moram nabaviti jos jedan paket STP BTP Gold 10mm dampinga za zadnje tapacirunge....
 
Top