Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
@ Limpi : na satu ima sad 124 xxx km i mijenjao lamelu na 115 somva...nije sto ne moze dalje, nego moje drkanje po pisti je unistilo :D

@ Col3: ma fabija je izasla gdje su i veci bolji decki zaglavili hehehe....a da bi na celicnim bolje izgledala vjerovatno bi, ali me bas boli tuki nek ide samo do proljeca i mojih lijepih 17ski hehe....
 
Član
Mislim da bi bili taman bok uz bok sad kad sam an 14skama...aj bas cemo viditi...okretni moment vs. duzi obrtaji :D
 
Član
hahaha okrsaj divova, a ipak trebala bi fabka to da uzima, na 14" i bez tereta :D

a ovo za lamelu, da znam sta ce mi biti sljedece mjenjat, meni je jos stara, a 143.xxx na satu, minimalno 80% voznje je gradske,ja se ucio/ucim na njoj, da stedim, niti sekunde, salta se brze nego dsg :lol:
 
BHT Ovisnik
a ne ne,bit ce ovo tu negdje okrsaj,zadnji put kad me je ismijao bio je nesto brzi,ja sam bio na 195-cama 15-kama,al sada se jetti razradio i nove gume naprijed i potrosenija lamela,ali...:smajli39:

be prepare to lose:icon_twisted: :D :smajli04:
 
Član
Limpi je napisao(la):
hahaha okrsaj divova, a ipak trebala bi fabka to da uzima, na 14" i bez tereta :D

a ovo za lamelu, da znam sta ce mi biti sljedece mjenjat, meni je jos stara, a 143.xxx na satu, minimalno 80% voznje je gradske,ja se ucio/ucim na njoj, da stedim, niti sekunde, salta se brze nego dsg :lol:

Ti ocito nisi vidio koliki sam ja :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
gade jedan...hahahhaaha

zato je na slikama sjediste uvijek dobro udaljeno i zavaljeno, a razlog je znaci da "trbusnjaci" ne smetaju volanu :D :D

@cole kad dodjes ima da vidis kako ide fabija sa "laganijim" soferom, jos ako je blizu rezervi, cupa asfalt :lol:
 
Top