Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja dolazim u nedelju da bassiram malo a MOZDA i premjerim ako mi se bude dalo mjenjati port!
U glavnom tu sam i nedo bog da se ovo pomjeri jer sve sam obavee pomjerio da bi dosao!
 
Legend
u nedjelju idealno vrijeme:cool:
http://www.accuweather.com/en-us/ba/federacija-bosna-i-hercegovina/tuzla/forecast.aspx
 
Član
abd pa se i vidimo gore...
kakve su sad situacije sa rostiljima itd itd...znam da su prosli put neki pitali bilo je problema ...
nisam citao bas svaki post od pocetka...

jell i sad zabrana unosenja rostilja ili :D
 
Član
edo_16v je napisao(la):
i hoce iko osim mene i mog druga Mustafe (jargo :D) u nedelju voziti ovo :icon_question::icon_question:

Doso bi ja maxuz da vam poremetim planove (previse ste mi samouvjereni :D) ali se u subotu vjesam :D
 
Legend
Got2b je napisao(la):
abd pa se i vidimo gore...
kakve su sad situacije sa rostiljima itd itd...znam da su prosli put neki pitali bilo je problema ...
nisam citao bas svaki post od pocetka...

jell i sad zabrana unosenja rostilja ili :D

a ti bi to ko rostiljo :D
 

IGY

Član
esso_sa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
i hoce iko osim mene i mog druga Mustafe (jargo :D) u nedelju voziti ovo :icon_question::icon_question:

Doso bi ja maxuz da vam poremetim planove (previse ste mi samouvjereni :D) ali se u subotu vjesam :D

59163_430223369302_845619302_4761368_2645606_n.jpg



:cool::cool::cool:
 
Član
menso je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
dolazim i ja da podržim domaćine , subota Osijek , Nedjelja Živinice
i kolko ce bimer bas popit za ta dva dana...

vjeruj da ne žalim ni litre :icon_smile:

edo_16v je napisao(la):
jel vozis ili opet parking

vozit ću i Osijek i Živinice tek radi provoda jer meni je najbitnije druženje a moj auto nije slagan (stock je) za 402 ali mogu se poguratu u klasi 13 ili 14 , vidjet ćemo, he he, prošli put nisam vozio u Živinicama zbog kiše jer bih jednostavno ostao u mjestu , vidimo se

Ervix_focus je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
dolazim i ja da podržim domaćine , subota Osijek , Nedjelja Živinice

:cool: To se cijeni prijatelju:cool:

vidimo se aBd ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top