Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Ovo nije tema za komentare i kritike, ako imate kakva pitanje pisi te, ostalo moze na PM

A u ostalo svi smo pismeni i skolovani da znamo sta radimo, druga stvar je sto mi nepravimo rejs da bi digli pare, nego da bi napravili druzenje i da ljudi koji vole trku dodju sa svojim ljubimcem i odvoze 402m uz dobro druzenje i cao, a onaj ko misli da se ovjdje dizu pare, nek sam pokusa nesto organizovat.

A sto se tice gere, nazalost ima losu proslost al mi to nasuprot koristimo da bi VAMA pruzili priliku da izvucete auto iz garaze i druzite se a on sto ima sponzore... to je njegova stvar, ko je reko da nemamo mi, potrudite se da i VI nesto napravite, rado ce mo doc.

VELIKI POZDRAV I nemojte me pogresno shvatit;)
Svaka cast na trudu ali bila je trka u Banjaluci osim Seje i jos dva auta iz Sarajeva i jednog iz Gorazda niko nije htio doci....Zasto ????Kako onda da ocekujete da neko ne ide u Osijek a da dodje kod Gere covjeka koji je svjesno unistavao ovaj sport zarad svoje koristi !!! Momci okanite se trulih ljudi i sami napravite nesto imate semafor kod Seje i ekipe ostalo mozete sami da zbavite i budite sigurni bice bolje ma kako god to uradili
 
Član
Ja kako sam cuo da ce biti dB i da ce TL doci nam u komsiluk u svakom slucaju ako se potvrdi dB doce dosta ljudi iz Doboja + i prijatelj mi iz SRB da otegne tarantule
 
Davor_ je napisao(la):
Ja kako sam cuo da ce biti dB i da ce TL doci nam u komsiluk u svakom slucaju ako se potvrdi dB doce dosta ljudi iz Doboja + i prijatelj mi iz SRB da otegne tarantule


Dobro si cuo brate :) da bi bili sto potpuniji i da vam pruzimo sto veci ugodjaj db ce se odrzat zajedno sa ostalim disciplinama.;)
 
ammar_coupe je napisao(la):
Pustite ljude da rade! uradite vi nesto, pa onda pricajte.. momci su se digli u ovoj sezoni i hoce nesto da urade. pustite ih da rade.. ako MISLITE DA VI TO RADITE BOLJE OD NJIH, ONDA VI NESTO URADITE A NEMOJTE SAMO LAPRDATI PO FORUMU. SAMO POKUSAJTE NESTO URADITI... PUSTITE IH DA RADE, KAKO ZNAJU NAJBOLJE. SVI UCE, TAKO CE ZA GODINU DANA, MOZDA BAS NJIHOV RACE BITI NAJBOLJI... NIKAD SE NE ZNA... NISTA NEMATE OD PREPUCAVANJA NA FORUMU.. NEK LJUDI RADE KAKO MISLE DA JE NAJBOLJE.. NA VAMA JE HOCETE LI DOCI ILI NE...
:p

Ja il sam te ustao il vidim rijeci uradite i radite 100 puta :) , kao prvo ne pise se velikim slovima zna se sta to znaci , kao drugo ovdje ih iskusni ljudi savjetuju a vi sto imate event ili 2 iza sebe i odma pocnete pisati "hajte vi ovo hajte vi ono" ne ide to tako , jos ste vi zeleni zato bolje slusajte savjete iskusni ljudi bolje cete proci u buducnosti , imate priliku da bezbolno ispravite greske koje su pravili organizatori prije vas
 
Little Dragon je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
Pustite ljude da rade! uradite vi nesto, pa onda pricajte.. momci su se digli u ovoj sezoni i hoce nesto da urade. pustite ih da rade.. ako MISLITE DA VI TO RADITE BOLJE OD NJIH, ONDA VI NESTO URADITE A NEMOJTE SAMO LAPRDATI PO FORUMU. SAMO POKUSAJTE NESTO URADITI... PUSTITE IH DA RADE, KAKO ZNAJU NAJBOLJE. SVI UCE, TAKO CE ZA GODINU DANA, MOZDA BAS NJIHOV RACE BITI NAJBOLJI... NIKAD SE NE ZNA... NISTA NEMATE OD PREPUCAVANJA NA FORUMU.. NEK LJUDI RADE KAKO MISLE DA JE NAJBOLJE.. NA VAMA JE HOCETE LI DOCI ILI NE...
:p

Ja il sam te ustao il vidim rijeci uradite i radite 100 puta :) , kao prvo ne pise se velikim slovima zna se sta to znaci , kao drugo ovdje ih iskusni ljudi savjetuju a vi sto imate event ili 2 iza sebe i odma pocnete pisati "hajte vi ovo hajte vi ono" ne ide to tako , jos ste vi zeleni zato bolje slusajte savjete iskusni ljudi bolje cete proci u buducnosti , imate priliku da bezbolno ispravite greske koje su pravili organizatori prije vas

bolje da ista ljudi rade nego da laprdaju po forumu!
 

IGY

Član
kanite se Gere i sigurno ce vam svi pomoci da to uradite sto bolje
bez Gere se moze, evo ja cu prvi pomoci oko organizacije ako sta mogu, ali da to ne bude pod pokroviteljstvom Gere i auto.ba :p
 
Član
Sve neki veliki organizatori i trkaci !!! Nakon jedne utrke niste trkaci niti nakon jedne organizacije organizatori,ovaj se film duze fura osim jedne sezone ;) ;) Pokusajte i vi nesto ???? Pa pokusavali smo ali nas je Gera omeo,pokupio na sva moguca vrata sponzore svojom pricom i na kraju napravio koridu kao i svaki put ;) Ugl sve najbolje da bude sto bolja utrka i sto organizovanija,ali nakon prosle mi se stvarno ne ide,nazalost tako je i tako dosta raje misli ... Pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top