Zemljotres!

Zemljotres!

Upravo sam se malo protresao na krevetu, a cujem da se i u Brckom osjetilo, pa reko da vidim, jel osjetio jos neko, ili mi mozda smo se utripovali:lol::lol::lol:

http://www.mondo.rs/s187840/Srbija/Zemljotres_u_Beogradu.html nisam se utripovao:)
 
Član
Ja u Sarajevu i osjetio, nije onaj sto trese gore dole, nego onaj sto ljulja, ljevo-desno.

Prvo mi nesto cudno - ono kao kad ti se manta, reko koji je ovo klinac, onda stolica na kojoj sjedim poce da se mice, pogledam lustere i sve mi bi jasno...
 
Član
Eno gore pise BG se tresao 30 sekundi, ovo izgleda cijeli balkan prodrmalo.

Mogu misliti kako je bilo "veselo" onima gdje je epicentar...
 
Član
Magnitude Mw 5.4
Region SERBIA
Date time 2010-11-03 01:56:53.9
Location 43.74 N ; 20.73 E
Depth 2 km
Distances 35 km SW Kragujevac (pop 149,273 ; local time 01:56 2010-11-03)
5 km E Kraljevo (pop 58,140 ; local time 01:56 2010-11-03)

Radi lakse orjentacije jedna slicica...

gfz2010vmum.medium.jpg
 
Član
U Beogradu se i te kako osetilo, a cuo sam se sa mojima u Cacku (30 km od Kraljeva)i tamo je bilo bas veselo...
 
Član
Po kordinatama koje nadjoh 43.718°N, 20.624°E 1-2km od Kraljeva
zemlj.jpg




Neki prijatelji iz Kosovske Mitrovice kazu da se kod njih dobro osijetio, a i u Bg takodje...




Little Dragon je napisao(la):
E sorry raja spalo mi 12 tona sa bencha nece se ponoviti radio 15ske pa mi niko nije imao dozirat :lol::lol::lol::lol:
Znaci defka se radi :)
 
Član
Ako je ovo ovako kao na slici, sigurno ima srusenih kuca i sl....U kraljevu trenutno nema vode i struje, a kakvo je stanje ne zna se...
 
Član
AU brate jes me prodrmalo u NS...taman sve pogasio i legao u krevet kad ono poce setati zgrada...jest jeben osjecaj kad znas da si nemocan, samo gledas kako se sve ljulja i cekas kad ces se srusiti...:S
 

DLS

Početnik
srdjo je napisao(la):
AU brate jes me prodrmalo u NS...taman sve pogasio i legao u krevet kad ono poce setati zgrada...jest jeben osjecaj kad znas da si nemocan, samo gledas kako se sve ljulja i cekas kad ces se srusiti...:S

A nije bilo nikakive vece stete?
 
Top