Zemljotres!

Zemljotres!

Član
nema nikakve stete kod mene...al da je bilo malo jace mogao mi je stradati dušek u krevetu...:) :lol:
 
Član
U Bijeljini je dobro protreslo,poceo se regal tresti kontam sta je sad i ekran od kompa,bas sam se u sekundi sasr'o od straha... nimalo prijatan osjecaj
 
Član
Ljudi ja nisam ništa osjetio,spavao sam, prvo sam mislio da je ovo tema ono na fazon nekome rođendan i to, jel se osjetio zemljotres u Tuzli?
 
Član
a ja sinoc kontam dal da napisem da sam se zaljuljo il da sutim more reko bit da je do mene :lol: ...
 
Član
haha najaci sam ja...reko manta mi se koliko sjedim ispred racunara .ja malo protezem vrat nisam ni skontao kad yove drug ..psuje bog....a pao mu monitor od racunara hahah....
 
Član
Prvo oni manji zemljotresi i "gutanje" u zemlju u Francuskoj, pa gutanje kuca u Njemackoj (one rupe), pa cunami opet tamo na FIlipinima, pa se tresla Rusija, Kina....... Sad ovo u komsiluku. Jebo mater, 2012 ode sve ko u onom filmu:D
 

DLS

Početnik
vw_damir je napisao(la):
Prvo oni manji zemljotresi i "gutanje" u zemlju u Francuskoj, pa gutanje kuca u Njemackoj (one rupe), pa cunami opet tamo na FIlipinima, pa se tresla Rusija, Kina....... Sad ovo u komsiluku. Jebo mater, 2012 ode sve ko u onom filmu:D

ma nekide .. sta se bojis*?
 
Top