Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Da ne bih sva gore napisana pitanja lijepi ovdje odgovorit ću ovako:
1. Tepsija nemam te šta zamrziti. Naprotiv draži si mi ti što pitaš nego 100 drugih što šute i ne pitaju.
Odgovor na tvoje pitanje za aparat je ovaj:za aparat za gašenje je odlučeno da je dovoljno da aparat za gašenje bude u autu. Težina nije važna. Ionako će uz stazu na svakih 50 metara biti po jedan veliki aparat za gašenje. Znači aparat od 2 kg nije uvjet da prođeš tehnički pregled.! Dovoljno je da imaš aparat u autu pričvršćen da ne bude slobodna težina u kabini.
Prozori na autu ne moraju biti pomični. Mogu biti i fiksirani, ali na način da su zatvoreni. Jedino što ne možeš umjesto prozora imati je pleksi. Znam da si olakšao ekstremno auto, pa mislim da si i na to pazio i stavio leksan. On je dozvoljen.
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Pitanja i odgovori ,,,
Moj jedan pametan prijedlog nikad stavljati pleksi umjesto stakla,,,nedaj bože da se šta desi on je najveći uboica u autu,,,
LEKSAN OBAVEZNO iz iskustva vam govorim,,,
Mi po pravilu Haksa tako moramo imati...
Svako trkaće auto da bi zadovoljilo norme trkališta i komisije se može naći na HAKSOVOJ STRANICI
 

IGY

Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

znaci ko dodze u mostar sunce ce mu sprziti jaja :icon_rolleyes:
jesma dobro shvatio :lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

možeš doći u grad s busompa sa gradskim busom na nekih 500m od piste
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

moram nosit sator onda da ne crknem dole na pisti hihihi :D
 
BHT Ovisnik
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

svake godine izgorim na pisti jbt,da bar oce temp. malo niza bit:icon_smile:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

ajd nek je s vremenom sve ok!!
ali pazi subota race 60KM + nedelja race 60KM = 120KM puno bogami puno,!?!?!?!??
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Ko hoće da posluša najavu za utrku nek klikne na link below :cool:

jingle

c SEat a je napisao(la):
ajd nek je s vremenom sve ok!!
ali pazi subota race 60KM + nedelja race 60KM = 120KM puno bogami puno,!?!?!?!??

Čuj puno hehe e moj prijatelju kad smo mi 2004-te (i svake ostale) u RH davali 300 kn svaki dan, pržili se na suncu bez trunke hlada, plaćali sendviće sa 2 koluta salame po 30 kn i Cocktu 25 nikoga nije bilo da kaže puno bogami puno... :icon_rolleyes:

Dali smo vozačima red bull gratis, sladoled, dobre nagrade, pehare, sve što smo mogli, i ti kažeš puno ti?! Hoćeš možda još kakvu Ukrajinku da ti dovedemo :icon_smile:????

Ah da, 10 KM od prijave ide za ukupnog pobjednika Otvorenog prvenstva tako da je prijava ustvari 50... ;)
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

samo jedno pitanje ,za gledatelje koji ce bit oba dana na pisti ,jel se oba puta moraju ulaznice placat ili???
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

gogy je napisao(la):
samo jedno pitanje ,za gledatelje koji ce bit oba dana na pisti ,jel se oba puta moraju ulaznice placat ili???
Ti pitas za gledatelje koji će dolaziti na pistu? Pa naravno da će se plaćati karta za svaki dan. To mi je nekako normalno. Nemamo specijalnih karata za cijeli dvodnevni event pa slijedi plaćanje svaki dan po dolasku. Jedan dan gledaš utrke, pa onda opet drugi dan gledaš utrke nove. To se ipak posebno plaća.;)

c SEat a je napisao(la):
ajd nek je s vremenom sve ok!!
ali pazi subota race 60KM + nedelja race 60KM = 120KM puno bogami puno,!?!?!?!??
Pazi ovo pobijediš prvi dan u jednoj klasi i nagrada minimum 500 KM, pa pobijediš i drugi dan opet i opet minimum 500 KM = 1000 KM minimum PUNO BOGAMI PUNO NA DANAŠNJE VRIJEME!!!!
A ako si pobijedio na ove dvije trke i odeš na još koju pa pobijediš i onda na kraju sezone dobivaš EXTRA ZA PRVO MJESTO JOŠ 1000 KM. LIJEPO LIJEPO
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

GocaS6 je napisao(la):
Ko hoće da posluša najavu za utrku nek klikne na link below :cool:

jingle

c SEat a je napisao(la):
ajd nek je s vremenom sve ok!!
ali pazi subota race 60KM + nedelja race 60KM = 120KM puno bogami puno,!?!?!?!??

Čuj puno hehe e moj prijatelju kad smo mi 2004-te (i svake ostale) u RH davali 300 kn svaki dan, pržili se na suncu bez trunke hlada, plaćali sendviće sa 2 koluta salame po 30 kn i Cocktu 25 nikoga nije bilo da kaže puno bogami puno... :icon_rolleyes:

Dali smo vozačima red bull gratis, sladoled, dobre nagrade, pehare, sve što smo mogli, i ti kažeš puno ti?! Hoćeš možda još kakvu Ukrajinku da ti dovedemo :icon_smile:????

Ah da, 10 KM od prijave ide za ukupnog pobjednika Otvorenog prvenstva tako da je prijava ustvari 50... ;)



:cool:
moze moze to u vezi Ukrajine xD :D
jbg RECESIJA :lol:
"jingle" extra ;)
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

guru je napisao(la):
Da ne bih sva gore napisana pitanja lijepi ovdje odgovorit ću ovako:
1. Tepsija nemam te šta zamrziti. Naprotiv draži si mi ti što pitaš nego 100 drugih što šute i ne pitaju.
Odgovor na tvoje pitanje za aparat je ovaj:za aparat za gašenje je odlučeno da je dovoljno da aparat za gašenje bude u autu. Težina nije važna. Ionako će uz stazu na svakih 50 metara biti po jedan veliki aparat za gašenje. Znači aparat od 2 kg nije uvjet da prođeš tehnički pregled.! Dovoljno je da imaš aparat u autu pričvršćen da ne bude slobodna težina u kabini.
Prozori na autu ne moraju biti pomični. Mogu biti i fiksirani, ali na način da su zatvoreni. Jedino što ne možeš umjesto prozora imati je pleksi. Znam da si olakšao ekstremno auto, pa mislim da si i na to pazio i stavio leksan. On je dozvoljen.

zahvaljujem na odgovoru i razumijevanju... necu da dodjem u konzvervi i prevalim 600 km pa da me neko vrati zbog neke sitnice ... kontas...
sto se tice olaksavanja, da olaksan je auto max extremno, bukvalno trebaju dvojca da zatvore normalno vrata...
po svemu sudecem zadovoljavam sve kriterije, a na autu mi je mjesavina Lexan-Staklo pa znaci nece biti zime.

jedino sto ce mi biti problem je kocenje . zadnji kraj ce mi se dizat na kocenju :lol: hheheh sala..

organizujte s ljudima iz MEssera da srede punjenje Nitro boca odmah na stazi :cool:

hvala jos jednom na odgovoru i vidimo se dolje na stazi:123:
 
Član
RE: Otvorene prijave za prvu trku Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

ko bi narodu ugodio hehe

vozi samo jedan dan i ustedit ces 60KM :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top