Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ovaj lik diplomirao na Oxfordu, moze vozat sta ga volja, ovaj porshe ima poprilicno fin zvuk, hoce ga nekad ismet opalit pa se moze cuti:cool::cool:
 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
ovaj lik diplomirao na Oxfordu, moze vozat sta ga volja, ovaj porshe ima poprilicno fin zvuk, hoce ga nekad ismet opalit pa se moze cuti:cool::cool:

Al opet meni od njihovih auta nekako eclipse ima najbolji zvuk,meni bolji i od astona
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovaj lik diplomirao na Oxfordu, moze vozat sta ga volja, ovaj porshe ima poprilicno fin zvuk, hoce ga nekad ismet opalit pa se moze cuti:cool::cool:

Al opet meni od njihovih auta nekako eclipse ima najbolji zvuk,meni bolji i od astona

trebas ufatit ferida nekad poslije nekog koncerta u monacu, kad izadje pijan, pa da mu kazes da malo turira, da vidis, mislim da bi promijenio misljenje, onaj hari vise dere onog eclipsea pa si mogao primjetit, tih je i on na niskim obrtajima, derali smo ja i supa njega:icon_biggrin:
aston je brutalan na visim obrtajima:icon_smile:
 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovaj lik diplomirao na Oxfordu, moze vozat sta ga volja, ovaj porshe ima poprilicno fin zvuk, hoce ga nekad ismet opalit pa se moze cuti:cool::cool:

Al opet meni od njihovih auta nekako eclipse ima najbolji zvuk,meni bolji i od astona

trebas ufatit ferida nekad poslije nekog koncerta u monacu, kad izadje pijan, pa da mu kazes da malo turira, da vidis, mislim da bi promijenio misljenje, onaj hari vise dere onog eclipsea pa si mogao primjetit, tih je i on na niskim obrtajima, derali smo ja i supa njega:icon_biggrin:
aston je brutalan na visim obrtajima:icon_smile:

Cuo sam i astona,doalzio na praonicu a i eclipse-a ali opet nekako mi eclipse ima ljepse rezanje,no to zavisi od osobe do osobe kako ko voli,ugl sva auta su im brutalna
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Porschefan je napisao(la):
Ima Caterham i od 100ks, tako da nije čudno ako je Golf bio brži :icon_smile:

A Caterham Superlight R
2001 Caterham Superlight R Information Summary

Body: roadster
Length: 3100 mm
Weight: 490 kg
Engine Capacity: 1795 cc
Cylinders: Inline 4
Max. Power: 192.6 PS / 190 bhp / 141.7 kW @ 7500 rpm
Max. Torque: 203.0 Nm / 150 ft.lb / 20.7 kgm @ 5750 rpm
Acceleration: 0-60 mph in 4.00 seconds

http://www.youtube.com/watch?v=z3PrGSmEGt0
:D

a evo i keca od istog lika pa pogledaj kakve mashine jede na stazi :)))))))))
Mk1
http://www.youtube.com/watch?v=Oj6YBdXQZMs
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

elvis bio brzi :D al nema veze, evo jedna s prednje strane :lol:



p.s. AC SCNITZER felge na njemu:icon_smile:
 
Top