Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ma strahota od auta , ovakav govnima da je premazan meni je dobar :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

felge mu dobro stoje bijele,guma koliko toliko stvara kontrast,jos samo da je maska i mrežice u crno definitivno bi bolje izgledao:cool:
cudi me da vlasnik ovako dobrog i sređenog auta bar nema oko za to
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ma samo da je nesto crno,inace bijeli auti sa crnim detaljima mi super izgledaju.
 

IGY

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

powerstrip je napisao(la):
IGY je napisao(la):
iskreno merc je sepet, kao da je upao u kantu sa bijelom bojom, da ima po koji crni detalj bio bi i vise nego odlican....
vidio sam ga i ja ali zbog toga mi nije nesto zapao za oko da bi ga slikao :lol:

Barem je upao u kantu kvalitetne boje koja mu se nigdje nije ogulila.

Sve sto je na njemu uradjeno, uradjeno profesionalno i za to respect. :cool:

nekontam sta sa ovim zelis reci??????????
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

powerstrip je napisao(la):
IGY je napisao(la):
iskreno merc je sepet, kao da je upao u kantu sa bijelom bojom, da ima po koji crni detalj bio bi i vise nego odlican....
vidio sam ga i ja ali zbog toga mi nije nesto zapao za oko da bi ga slikao :lol:

Barem je upao u kantu kvalitetne boje koja mu se nigdje nije ogulila.
Sve sto je na njemu uradjeno, uradjeno profesionalno i za to respect. :cool:
WIN ! :cool:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

IGY je napisao(la):
powerstrip je napisao(la):
IGY je napisao(la):
iskreno merc je sepet, kao da je upao u kantu sa bijelom bojom, da ima po koji crni detalj bio bi i vise nego odlican....
vidio sam ga i ja ali zbog toga mi nije nesto zapao za oko da bi ga slikao :lol:

Barem je upao u kantu kvalitetne boje koja mu se nigdje nije ogulila.

Sve sto je na njemu uradjeno, uradjeno profesionalno i za to respect. :cool:

nekontam sta sa ovim zelis reci??????????

Zelim reci da znam koliko posla treba da se grill ofarba, a da ga bube i kamencici ne ostete nakon par sedmica. Bas sam gledao oko auta i ful je pro odradjen.
Respect vlasniku ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

nisam trazio, moguce da je malo redji...Audi RS4, pise Sportec ispod retrovizora...ima drugaciji auspuh i jos nekih sitnica...




...a moze i ovo ovde, nije bas cesta a veoma je zanimljiva...:cool:


 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

sunce ti poljubim audija rs :icon_eek::icon_eek::cool::cool::cool::cool: nema mu zamjerke ;)

merc crno srce felgi i crna maska ovako nekako nije upecatljiv
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

dosla dijapora sa masinama :lol: danas upikan na m17 , golf 4 r32, al ode lola, a taman krenuo da se priblizim i slikam, kad se ispali :icon_eek: :D evo barem "ema" jednog, dobre neke fele na njemu, samo kisa zezala :icon_mad:

29072011911.jpg
 
Top