Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vernes_AMG je napisao(la):
Ne znam je li neko vidio bijelog CL-a W216 sa svicarskim tablicama i felgama da poludis , min. 22'' :icon_biggrin:

E rođo rođo, ne čuju te ljudi:icon_biggrin:
Ja sam ga video u naselju Hrasnica. Strašno izgleda, al bilo me blam da ga slikam. Parkiran je kraj nekih drvenih taraba, a u avliji nene jedu hurmašice
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

uuhh koda nas je trenutno ludnica,Romi gastarbajteri dosli s masinama,nazalost u uglavnom se nema prilika da se slika,uglavnom je njemacki premium trio u pitanju,nabrojacu neke koje se usput sjetim: M3 Cabrio E92,Cl 55 amg,razni Cayeni,Q7 ce,Ferrari f430 spider itd.......ako uspijem sta slikati postavim:D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Prvi :D:D

28072011007.jpg


:cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

vidio sam ja ovog mercedesa, ako se ne varam ima full zatamnjene stopke, prejebeno izgleda
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

prejaka mecka, nekoliko crnih detalja bi je jos vise dovelo do izrazaja :cool:
 

IGY

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

iskreno merc je sepet, kao da je upao u kantu sa bijelom bojom, da ima po koji crni detalj bio bi i vise nego odlican....
vidio sam ga i ja ali zbog toga mi nije nesto zapao za oko da bi ga slikao :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

samo stopke su crne, da je bar neka druga kombinacija boje na felgama, vjerovatno bi vise dosle do izrazaja, ovako bas nekako monotono
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

IGY je napisao(la):
iskreno merc je sepet, kao da je upao u kantu sa bijelom bojom, da ima po koji crni detalj bio bi i vise nego odlican....
vidio sam ga i ja ali zbog toga mi nije nesto zapao za oko da bi ga slikao :lol:

Barem je upao u kantu kvalitetne boje koja mu se nigdje nije ogulila.
Sve sto je na njemu uradjeno, uradjeno profesionalno i za to respect. :cool:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vjerojatno se i podrazumjeva da je urađeno profi i da je skupo, ali to ne znači da je i lijepo. :icon_smile:
 
Top