Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

BlackPrince86 je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
@GTI FAN
sad se ukljucujem na magistralu kad ovaj 350Z prođe,zvuk perverzija,ja sam isto mislio da je princ s foruma,kad eto nije :cool:
Jbt svi me brkaju sa njim :lol: a nije mi niko reko da je vidio ovaj Z a da nije gasao,neznam koji mu je djavo :icon_question: upamtit ce mene svi kao manijaka :D
Jebote reko,na forumu mi djeluje kao normalan covjek :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ovih X6-ca ima na svakom koraku, skoro ih ko golfova dvica:lol::lol::lol:
vidjeh jednog u nekoj crvenoj nijansi, trula visnja ili kako god,,, neki tjunirani primjerak,,premocno izgleda, strane table normalno
 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo nase starudije samo je dosta zapustena,hromirani djelovi poceli hrdjat i nije u bas extra stanju :icon_sad:

dsc00203yf.jpg

By lija13 at 2011-07-26
dsc00202kz.jpg

By lija13 at 2011-07-26
dsc00201yt.jpg

By lija13 at 2011-07-26
dsc00200of.jpg

By lija13 at 2011-07-26
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

kada sam bio na kampovanju na boračkom jezeru vračajući se vidio sam žutog audi r8 dijasporac imam neke slike, uploadujem kasnije
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

superman je napisao(la):
kada sam bio na kampovanju na boračkom jezeru vračajući se vidio sam žutog audi r8 dijasporac imam neke slike, uploadujem kasnije

Wien tablice , nije dijasporac , iz Sarajeva momak ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Taj R8 je vazda na Ilidzi parkiran, ima jos i jedan crni, ovaj crni je na BH tablama :cool:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Eh kad sam ja na more isao, vidio sam SLS-a na bih tablicama, Continental sa 4 vrata, Mini Cooper sportska neka verzija, milion porsea i slag na tortu neki ford karavan ST ili RS verzija u capljini. I svjedocio sam potezanju lagune coupe Monaco verzija i Audi S8
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Lija:Evo nase starudije samo je dosta zapustena,hromirani djelovi poceli hrdjat i nije u bas extra stanju

to je od onog covjeka gdje je sad praona poslije podvoznjaka, ja mislim da je on bio profesor u zepcu....:icon_question:
 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MA nebi rekao jarane,msm da je od ovog sto sam govorio jer je uvijek kod njegove kuce..Mada nezz opet moze bit svasta
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

X6 totalno vec isfuran i nezanimljiv auto,kod nas ih ima jos malo ko golfova dvica:D
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

lhasa_green_beast je napisao(la):
Eh kad sam ja na more isao, vidio sam SLS-a na bih tablicama, Continental sa 4 vrata, Mini Cooper sportska neka verzija, milion porsea i slag na tortu neki ford karavan ST ili RS verzija u capljini. I svjedocio sam potezanju lagune coupe Monaco verzija i Audi S8


Vidio sam ga i ja , bas lijepo izgleda :cool:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Da nije možda Mondeo karavan crni ?

Ja sam vidio jednog da piše RS ali taj ne postoji tvornički , ali lijepo izgleda za jednog karavana...
 
Top