Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Jedan crni je bio na BH tablama, ja sam kontao da je to od ovog lika sto drzi premium, pa kad ga je udario da je uzeo novog.

Hajd ga znaj sad... :D
 
Član
RE: BIH Supercars

Sinoc na ilidzi ispred restorana bosne raj za oci. Crni R8 nase table, zuti R8, bmw M3 e46, novi bmw 5 bijeli m paket opreme, S klasa AMG. Straaaaaaaaaasno :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

sinoc u Mostaru ferrari 458 Italia :icon_sad::icon_sad::icon_sad: stat i plakat:icon_cry:
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

a jbg,parkiran tik od semafora,tek kada sam dosao do njega skontah,a nemogu stati,ako ga ugledam sutra slikam:icon_sad:
 
RE: BIH Supercars

Maybach u Sarajevu
270420113041.jpg
 
Član
RE: BIH Supercars

Prije par dana u Gz bioo neki bjesan porsche..Nazalost slika nemam :(

VR6Boki je napisao(la):
Mislim da to nije isti Audi, dok je bio crn bio je na BH tablama, zuti je na stranim tablama :icon_biggrin:

Crni je slupan 100% steta..i dobio novog Zutog :icon_biggrin:
 
Član
RE: BIH Supercars

vidio sam i ja par R8-ca, bio je sivi kod nas prije par danas, bijeli takodje, zutog sam sreo na magistrali,ode prema sarajevu, bile su strane table na njemu, nakon dva dana sam u sarajevu vidio opet zutog, nase table na njemu,, jbt pola ceste zauzmu:icon_smile:
 
Član
RE: BIH Supercars

znaci uslikao si majbaha... :D

bilo meni ofirno, oni konobari i vozaci iz europe stajali ondje... :D:D
 
RE: BIH Supercars

nije to taj audi bas danas zagledam auta ispred zovkinog salona :cool: bijeli merc s klasa crni audi d2 matt blck i jedan d3 audi

vidio sam u prolazu kod doboja danas porschea cayenne na slovenskim tablama karmin crvena opako izgleda mislim cak da je turboS dosad na netu ono nisam vidio :cool:
 
Top