Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

CoL3 je napisao(la):
sad se sjetih,jel moguce da me je u nedjelju prestigao audi A8 6.0 ne upratih sta pise,valjda quattro,kako se nedaleko radi cesta mucio sam jadnu jettu za njim,al opet ne viđoh najbolje :D ?

Da nije ovaj 6.0 u pitanju http://www.jelicauto.com/rabljena/vozila/a8_805.htm :icon_question:
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

joooj limuzine unutra
bio je vec pao mrak,al vrlo vjerovatno,znam da sam jedini bio ostao na cesti kako sam prestizao kad odjednom nesto bljesti u retrovizoru,malo malo kad predamnom ode,mislim da je :)
 
RE: BIH Supercars

todorovic je napisao(la):
Samo jedan dio danasnjeg voznog parka u Ugljeviku, sa 25 godina Termoelektrane...

Bruka novih A6, 2-3 nove a8 4.2, 2 nove e-klase, Q7, Novi tuareg, bruka pasata 6...Strasno za pogledati :lol:

Ako stavljamo auta koja bas i nisu 100% super auta , ne znaci da tu spada A6 ili E klasa :lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

Izvinjavam se druze sto tebi smeta sto je ovdje postavljeno, bilo mi mrsko traziti temu Auta sa BH cesti ili tako nekako...Jesi li stvarno toliko pametan ili se samo pravis?!
 
RE: BIH Supercars

Amel SF2 je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
sad se sjetih,jel moguce da me je u nedjelju prestigao audi A8 6.0 ne upratih sta pise,valjda quattro,kako se nedaleko radi cesta mucio sam jadnu jettu za njim,al opet ne viđoh najbolje :D ?

Da nije ovaj 6.0 u pitanju http://www.jelicauto.com/rabljena/vozila/a8_805.htm :icon_question:

ovog je audija neko na pik stavio, danas sam se ismijo. jos pise da je manuelni mjenjac haha hahahaha. da mi je samo vidjet tu osmicu manuelca ( na ovu seriju mislim, znam da prva serija ima ) ;);)
 
Član
RE: BIH Supercars

Danas kroz Laktaše CRNI S MERCAN MAT BLACK FULL!!!:icon_eek:

Zamalo da sletim sa puta, a tek zvuk!:icon_eek:
 
Član
RE: BIH Supercars

Vernes_AMG je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Samo jedan dio danasnjeg voznog parka u Ugljeviku, sa 25 godina Termoelektrane...

Bruka novih A6, 2-3 nove a8 4.2, 2 nove e-klase, Q7, Novi tuareg, bruka pasata 6...Strasno za pogledati :lol:

Ako stavljamo auta koja bas i nisu 100% super auta , ne znaci da tu spada A6 ili E klasa :lol:

jel ovdje skoda ili onaj golf u cosku "supercar"?, ahahaha :D
 
RE: BIH Supercars

Limpi je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Samo jedan dio danasnjeg voznog parka u Ugljeviku, sa 25 godina Termoelektrane...

Bruka novih A6, 2-3 nove a8 4.2, 2 nove e-klase, Q7, Novi tuareg, bruka pasata 6...Strasno za pogledati :lol:

Ako stavljamo auta koja bas i nisu 100% super auta , ne znaci da tu spada A6 ili E klasa :lol:

jel ovdje skoda ili onaj golf u cosku "supercar"?, ahahaha :D

na pravi se pametan ;):D
 
Član
RE: BIH Supercars

Ne potcjenjujem nikoga ali 95% nas ovdje sa foruma ne moze priustiti vecinu tih auta sa parkinga...Tako da mi mercedes E klase od 150000km dodje super car koji nikada necu mocu priustiti...I da mi ga neko da dzabe ne bi ga mogao odrzavati ili novu A8 4.2 nije ni bitno...Zar vam ta slika toliko bode oci, mrsko mi bilo traziti gdje da je stavim pa je zavrsila ovdje...Sta to vi vozite pa ste u mogucnosti da se izmijavate tim vozilima, a?!
 
RE: BIH Supercars

Jesu ovo dobra auta, samo naziv teme nije prikladan za vecinu auta ovdje, zna se sta je supercar... Bolji je promjeniti naziv
 
Član
RE: BIH Supercars

Vernes_AMG je napisao(la):
Ako stavljamo auta koja bas i nisu 100% super auta , ne znaci da tu spada A6 ili E klasa :lol:

ako je izrod automobilizma, poznatiji kao x1, supercar i njemu slicni, onda je A6 i E klasa space shuttle... tako da ;)
 
RE: BIH Supercars

dobar....u zagrebu ima mrak auta , vozni park im nije puno losiji od onog u minhenu , u to sam se uvjerio bezbroj puta
 
Početnik
RE: BIH Supercars

po sani se voza od nekih mafioza iz njemacke ..

cl 500 , porsche cayene nova verzija crn s narandzastim detaljima..i cls amg
 
Top