Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

full crnu BMW M6 vidjoh prije nekoliko dana u Novom Sadu...BH table na njoj...felge neke zajebane, sigurno 20"...brutalno izgleda...a zvuk da se useres...
 
Super Moderator
RE: BIH Supercars

Vernes_AMG je napisao(la):
danas najnoviji M5 , bijeli , nase tablice :)

evo sad gledam , taj m5 treba izaci tek iduce godine , a ovaj po gradu je lici na ovoga , nisam 100% siguran da li je identican ...

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:R_eVDVxffafyAM:http://www.inrumor.com/wp-content/uploads/2010/01/BMWM5_2011_F10.jpg&t=1

moguce da su amerikanci izbacili godinu ranije ali cisto sumnjam
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

takvog bimera sam par dana viđao u Tomica kad je tek dosao,bijeli,moguce da je ova M oprema,ako nije samo optika,prvi put da sam na toj relaciji bas usporio,kad neki dan ga opet viđoh tu,samo s tablicama nasim,bio ispred Tomica,strahota :)
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

to i kazem,vjerujem da je diesel,samo M optika,kako god svaki put mi je oduzimao dah

eh da,neki dan s djevojkom u Splitu kad nu bimera

nije nesto poseban,pise hamman,mada ne vidim nista od toga,al kako god upada u oci :D
img8007g.jpg
 
RE: BIH Supercars

onaj gore m6, sa crnim gepekom krovom i haubom na njemackim tablama, je od vlasnika lido osiguranja. on istog ovakvog ima, na njemackim tablama. eh sad, da li imaju dva ovakva nevjerujem.
 
Član
RE: BIH Supercars

SeEn_BoSs je napisao(la):
leoncupra je napisao(la):
niksa je napisao(la):
pikal se otaj :icon_question:


Uploaded with ImageShack.us


jao odkad ovo nisam vidio......ovo je vise nego rjetko auto , vidio ga samo u njemackoj jedanput , jedan od najboljih optickih tuninga sestice ikad. masina nije nabrijana. ali ovo je strasno ko ovo vozi?

Dobar dobar !!

u Berlinu :)



BH'Table ;)



nema sto skroman neki covjek :D :D :D neka nas ima i sa dobrim autima po inostranstvu :D u it na rumunskim tabala mozes da vidis sve sto pozelis
 
Član
RE: BIH Supercars

530 dizel (nisam siguran) al uglavnom je D, m optik, nije m sigurno, vlasnik ima finu djevojku u pratnji :)
 
RE: BIH Supercars

ako se dizel od benzinca razlikuje po broju "rora" onda jbg :) covjek autu daje gas , skoro nista da se ne cuje , ja mislim da bi M trebao bolje da se cuje a :p

A niko nije uslikao onog crnog SL63 sa onim prebolesnim felgama ?
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

sad u Tomica dođe tura,nov crni range rover,bijeli X6 i 7-ca :)

rover identican
http://i706.photobucket.com/albums/ww65/porschefan-album/range.jpg
 
Član
RE: BIH Supercars

Samo jedan dio danasnjeg voznog parka u Ugljeviku, sa 25 godina Termoelektrane...

Bruka novih A6, 2-3 nove a8 4.2, 2 nove e-klase, Q7, Novi tuareg, bruka pasata 6...Strasno za pogledati :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

sad se sjetih,jel moguce da me je u nedjelju prestigao audi A8 6.0 ne upratih sta pise,valjda quattro,kako se nedaleko radi cesta mucio sam jadnu jettu za njim,al opet ne viđoh najbolje :D ?
 
Top