Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

mirzy,jesul se malo stakla zatresla kad je sls stisn'o? :D
[/quote]

ma nije imo kad ono preleti me i uspori tako da se nije bas dobro cuo ali je izgled ono
:icon_eek:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

RS TURBO je napisao(la):
ja sejavljam i javljacu se kad stavljaju ove smijesne cijene, pa bolan de pogledaj cijene 5000km dati za golf keca 1.1 benzin, mogu misliti koliko gita ima na tom autu i da mi je znati koja ce budala to kupiti :D da je stavio normalnu cijenu kao sto i svaka druga auta imaju pa ne velim ali ovako :lol::lol::lol::lol:
Auto jeste fino za vidjeti jer je sve fabricki ali cijena je :)

Kako to zakljuci ? :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Anes_mo je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
ja sejavljam i javljacu se kad stavljaju ove smijesne cijene, pa bolan de pogledaj cijene 5000km dati za golf keca 1.1 benzin, mogu misliti koliko gita ima na tom autu i da mi je znati koja ce budala to kupiti :D da je stavio normalnu cijenu kao sto i svaka druga auta imaju pa ne velim ali ovako :lol::lol::lol::lol:
Auto jeste fino za vidjeti jer je sve fabricki ali cijena je :)

Kako to zakljuci ? :D

Po godinama druze zakljuci, onaj ko se bavi limarijom i koji se je nagledao svega i svacega znace o cemu govorim, bilo ih je koji su lezali po garazama 15-godina pa su propali na nekim mjestima i radjeni i vareni i mjenjane obrve i slicno. Sta mislis da je u perfektnom stanju kako izgleda na slikama i da nikad nije varen i slicno :lol: da je auto klasa neka visa ili srednja pa hajde ali ovo je auto nize klase i jos TAS :D a usminkan jeste sto jest jest za izlozbe i to u fabrickom izdanju :cool: Druze i mecka koja spada u srednju i visu klasu i koja je malo presla i cuvana i sve vrijeme garazirana iz 1980-e pa opet izbije hrdja negdje i radjena bude a da golf kec bude u fabrickom izdanju po izgledu da ali po limu (obrve, pod, pragovi) sigurno ne :D i zaboravih reci jos nesto, pogledaj lak ovo sigurno nije lak star 30+ godina :) lakiran a sta je ispod laka to smao vlasnik zna :)
Kec jeste uradjen originalno i svaka mu cast ali opet cijena je smijesna...


:icon_exclaim:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MantaFan je napisao(la):
Prosli tjedan u Mostaru sam vidio Masseratia Quattroportea i Aston Martina DB7, oba zagrebackih tabla. Nisam stigao uslikati.

ima maserati bijeli ali grandturismo i aston martin db9,db7 jos nisam vidio u nas.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Sinoc kroz centar Doboja propici Dodge Challenger crni, meni jako ruzno auto al ima jeben zvuk....
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Htio sam da uradim jedan uporedni test ali pade kisa i pokvari mi sve.:D
Mislim da je vectra apsolutni favorit u svim disciplinama.:lol::lol:
Pod haubom je monstrum od 600Ks:icon_eek:
16042012005a.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

danijel888 je napisao(la):
MantaFan je napisao(la):
Prosli tjedan u Mostaru sam vidio Masseratia Quattroportea i Aston Martina DB7, oba zagrebackih tabla. Nisam stigao uslikati.

ima maserati bijeli ali grandturismo i aston martin db9,db7 jos nisam vidio u nas.

ima i crni maserati gt ;) a aston je srebreni ako mislimo na istog a jebeš ga kad čovjek s njim nemože nigdje pre nizak i neudoban
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MantaFan je napisao(la):
Da, to je taj ;) A sreca pa u nas ceste odlicne :lol:

nedavno je taj pajdo došao do mog frenda da posudi auto do zagreba a ostavio mu astona hahaha kažem ti nemože ni do zg-a s njim
 
Top